0

pogrom barcyy

0

chyba cie poj***ło

0

JEST OK ALE GDYBY NA BERNABEU BARCA NIE STRACIŁA GOLA BYŁO BY ŚWIETNIE NAWET Z REMISU 0-0 BYM SIĘ CIESZYŁ :P

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?