radek92
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie, pomożecie?
Mam problem z kupnem biletu na Camp Nou. Będę turystycznie w Barcelonie 29.08 w dniu meczu z Villareal. Chciałem kupić bilet przez oficjalną stronę Barcy. Wybrałem miejsce, rodzaj biletu, wbiłem swoje dane, nr karty debetowej i wszystko szło dobrze. Problem pojawił się jednak właśnie po wpisaniu danych karty i kliknięciu 'confirm purchase'. Wyskoczył błąd i komunikat 'Action not permitted. Payment in process. Please wait' No i czekam tak już dwa dni. Ten wyskakujący komunikat nie pozwala przejść dalej do potwierdzenia rezerwacji biletu.
Czy ktoś z was może kupował kiedyś wejściówkę na Barcę przez internet? Może ktoś potrafiłby pomóc?
0
Będę na meczu z Villarealem! Idealny terminarz - mecz u siebie podczas mojego pobytu w Barcelonie. Tylko musicie pomóc z biletami. Kupić je przez oficjalną stronę? Czy dopiero przed meczem na miejscu? Jakieś wskazówki?
0
Czy ktoś wie kiedy pojawi się terminarz na nowy sezon? Będę w Barcelonie w ostatni weekend sierpnia i straaasznie chciałbym się załapać na mecz.
0
Nie ma Snajdera bo to konkurs INDYWIDUALNY, na najlepszego piłkarza świata. Dlatego też chyba powinien wygrać Messi, choć cała ta trójka zasługuje na takie wyróżnienie.
0
Piękna sprawa :) Realiści mówili że Barca bez Messiego i jego goli nie istnieje??
0
Teraz wreszcie mają pożądnego, twardego alfonsa, który nie popuści swoim pracownicom.
0
Co to za różnica, 1, 3, 6 czy 8. Barca nie wygra tego z tymi zadufanymi w sobie ignorantami, tylko przy dużej dozie pecha, nieskuteczności, czy jakimś farcie z ich strony.
0
Messi to bez wątpienia najlepszy piłkarz świata, ale uświadomcie mnie o co chodzi z tym Mullerem?? Tylko dlatego, że jest młody i strzelił kilka goli z dobitki na MŚ ??
0
Carlos Salcido :)
0
Niewiarygodne. Chce się żyć. Niech żyje Leon :)
0
Czyli będzie: Valdes, Alves, Pique, Puyol, Maxwel, Toure, Keita, Xavi, Messi, Zlatan, Henry.
0
lemek, masz absolutną rację
0
Jest tridente dla trzech, jest quatro fantastico dla czterech, a kto orientuje się jak będzie z piątką wspaniałych? Jak to nazwać? Chodzi o piątkę Xavi, Iniesta, Messi, Henry, Eto'o. Jeśli oni grają, będzie dobrze. Będzie fantastycznie.
0
lucasm ja też cie kocham i wszystkich innych kibiców Barcy też. Dzisiaj kocham nawet kibiców Realu. Zwariuje ze szczęścia.
0
Iniesta jest znakomity.
0
Jeśli któryś z tych kanałów jest na cyfrze+ to napiszcie, na którym kanale. Byłbym bardzo wdzięczny.
0
To zadziwiające, ale moja jedenastka jest identyczna do tej przedstawionej przez boixosa1944 xD
0
W pierwszym zdaniu jest błąd. Powinno być: "Przebywający na wypożyczeniu w Bayerze Leverkusen..."
A co do zawodnika, to raczej na pewno nie znajdzie miejsca w podstawowym składzie. Oczywiście, może być jednak cennym zmiennikiem.