radgro
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Następny przystanek Neymara - Chiny, bo będzie chciał wyjść z cienia Daniego Alvesa. Chcę jeszcze dodać, że Griezmann jest do wzięcia za 100 mln :)
0
niech Ci co nie oglądali żałują - prawda ;D
0
Osobiście nigdy nie słyszałem o tego typu kryteriach, także nie wchodzę w polemikę. A co do ręki Bruno to w 100% zgadzam się, że ewidentna czerwona za to zagranie plus karny dla Barcy.
0
Na gorąco po meczu: no tak obawiamy się przed meczem Sansone, po meczu płaczemy, że tracimy bramkę z jego nogi, może L. Enrique powinien częściej odwiedzać tę stronę???????????????????????????
0
Leo i Suarez zagrali dobrze, reszta poniżej przeciętnej, łącznie z trenerem Enriquezem moim zdaniem
0
dokładnie, podzielam opinię, trafione w punkt: klasy się nie kupi
1
Przepisy mówią jasno, powiększenie obwodu ciała ręką = kara drużynowa, po co kopać się z koniem?
0
stosując skalę szkoły podstawowej:
Leo M. - "6-" - minusik za słupek, ale ogólnie czapki z głów, zresztą jak w 80% spotkań, żadna nowość
Luis S. - "4=" - solidny mecz, mimo że bez bramki ale przeciwnik mocny i naprawdę trudny teren
Neymar - "2+" - powoli zaczynam powątpiewać w oddanie tego zawodnika klubowi na równi z indywidualną karierą
Andre G. - "b/d" - brak danych (wyszedł na murawę?)
Sergio B. - "3" - Typowy Busi, był tam gdzie powinien być, zrobił co musiał
Andres I. - "2" - nie wiem co się dzieje z Andresem ale to nie jest, na pewno to czego oczekujemy po tym zawodniku i czekamy na ZDECYDOWANIE więcej
Sergi R. - "3+" - niezły występ na pozycji PO do czego przyzwyczajany jest ewidentnie w tym sezonie (imo bezcelowo i niesłusznie)
Gerrard P. - "3" - solidny występ, jednak bez fajerwerków oraz zwyczajem staje się kłótnia z sędzią o każdą decyzję
Javier M. - "1" - ospały, ewidentnie spóźniony przy bramce dla Villareal + ręka w polu karnym (nie odgwizdana przez arbitra), chyba najlepsze lata ma już za sobą, warto jeszcze raz przemyśleć sprzedaż Marka B. do Dortmundu (może zawarto jakąś klauzulę wykupu??). Pozdrawiam fanów + nie potrafię ocenić obiektywnie Łukasza Digne, myślę, że ktoś pokusi się zrobić to za mnie ;)
0
No cóż zachowawcza wypowiedź Serka ale nie ma się co dziwić, po co ryzykować zawieszeniem. Ewidentne dwa karne w tym meczu, jeden po ręce Bruno Soriano drugi po ręce Mascherano, z tym że, w pierwszym wypadku ewidentna czerwona przy drugim absolutnie, ale cóż mylić się rzecz ludzka ;)
0
dokładnie, Paco i Gomes?????????????????
0
Nie widzę sensu we wzmocnieniach ew. rozważyłbym powrót Marka Bartry. Iniesta mocno zardzewiał prezentuje niski poziom, niestety zamiast Denisa Suareza wychowanka La Masii ogrywany w pierwszym zespole ciągle jest Andre Gomes, który ewidentnie był nietrafionym zakupem imo. Na prawą Aleix idealny nie rozumiem czemu gra tam Sergi Roberto???(jego pozycja to pomoc i tylko pomoc). Czas Lucho dobiegł końca czas dać szansę komuś nowemu (myślę tu o R. Koemanie). Pozdrawiam fanów!
0
szkoda przegranej, brawa dla Villareal, zasłużyli co najmniej na remis, grę Barcy oceniam na 3= ale patrzmy optymistycznie w przyszłość ;)