rado_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przy okazji zachęcam do zaobserwowania mnie: @R_Kozlowski1
1
Zaobserwowane :D
8
Nie no trochę obiektywizmu... Rafinha dostał ostatnio dwie szanse i mimo odwagi i chęci w obu przypadkach wypadł mizernie. Owszem asysta ale patrząc na cały mecz wg mnie słabo. Z kolei Andre był WIDOCZNY + asysta i łatwość w wypracowywaniu sobie okazji strzeleckich ;) Jechanie po Gomesu (nie chodzi mi o Ciebie) tylko ze względu na jego cenę i poprzednie mecze jest nie fair względem niego i tyle :) Jak dla mnie dobry mecz Gomesa.
0
Witajcie Cules! Przed chwilą założyłem sobie Twittera i chciałem was prosić o propozycje kogo warto obserwować ze świata piłki a szczególnie naszego klubu ;) Gerard już w obserwowanych oczywiście ;) Z góry dziękuję :D
0
Chodzi mi tylko o przeczucie jakie miałem odnośnie tego na kogo my trafimy :D
2
Wczoraj pisałem, że trafimy na Sociedad :D Tylko pary Realu o dziwo nie trafiłem
2
Nie ;) Polemizowałbym bo Sevilla jest lepszym zespołem ale Athletic jest bardzo mocny w Pucharze Króla :) Są drugim najbardziej utytułowanym zespołem w tych rozgrywkach a to nie bierze się z nikąd :)
21
Przebieg jutrzejszego dnia po godzinie 12:
-wchodzisz na fcbarca.com by sprawdzić na kogo trafiła Twoja ukochana drużyna
-widzisz nagłówek: "Z Realem Sociedad w ćwierćfinale Pucharu Króla"
-wchodzisz by poznać szczegóły i inne pary
-widzisz pary a w jednej z nich Alaves-Real Madryt
-wybuchasz śmiechem
Potwierdzone info :D
1
Owszem i dlatego cierpliwie czekam na pełnoletność ;)
1
Jakbym wiedział jak grać on-line i miał konto to każde pieniądze bym postawił ;) Ojcu mówiłem to w 89 minucie :D
0
heh :D klasyk
0
"Ten karny nic by nie zmienił"... heh
14
Hahaha Mallenco biegnie wskazując faul dla Sevilli po czym zawodnik Sevilli popycha zawodnika Realu i ostatecznie pokazuje faul w drugą stronę... Beczka
0
Mówiłem bardziej ogólnie ponieważ to co się odpieprza w Hiszpanii to jakaś parodia z tym, że zazwyczaj w jedną stronę. Oczywiście już włączyłem ręcznych ale patrze też na mecz Sevilli bo fajnie się ogląda ten mecz ;)
40
I powiedzcie mi jak tu się nie denerwować skoro nas sędziowie robią w ch*ja trzy mecze pod rząd a w meczu Realu odgwizdują TRZY spalone Sevilli, których nie było w ciągu 20-30 minut.
6
Zaraz wyskoczy jakiś biały z obrazkiem z fangola czy meczyków, że Ronaldo ma więcej w karierze itp :D
0
Ech już fanboyów Ronaldo zaczyna boleć dupa... Ledwo zaczął się nowy rok, Leo robi rzecz bardzo rzadką i każdy normalny to przyzna a już zaczynają się takie obrazki jak te czy taki jak wcześniej wrzucił inny użytkownik w stylu: "Messi strzelił 3 bramki z wolnych w tydzień? Super... A tu macie osiągnięcia Cristiano i Realu w 2016r".
1
A no chyba, ze tak ;) Z tego wynika, że oni jeszcze bardziej niż kibice głosują na swoich ulubieńców ;)
1
Trochę nie ogarniam bo sami sobie zaprzeczają :D Messi najwięcej głosów w głosowaniu do jedenastki roku a nagrodę na najlepszego zawodnika wygrywa Cristiano :D Już o nic nie chodzi ale mogli być przynajmniej konsekwentni. Swoją drogą brak w jedenastce roku Kante i Pepe to jakieś żarty... Z całym szacunkiem dla Daniego ale w najmniejszym stopniu nie zasłużył by się w niej znajdować. Jak dla mnie Kante za Kroosa i Pepe za Daniego jeśli tu się nie bierze pod uwagę pozycji
0
Oczywiście ale bramka podniosłaby go na psychice a drużynie uratowała być może tyłek ;)
0
A żeby wam Andre pozamykał usta strzelając bramkę na wagę zwycięstwa...
1
Ku*wa gościu... Przed chwilą pisałeś jakieś pierdoły o złych transferach Barcelony i braku umiejętności trenerskich Lucho i o tym że Zidane jest od niego lepszym trenerem a teraz narzekasz na czyjś ból dupy :D Weź pomyśl zanim coś następnego napiszesz
0
Ciekawe czy gdy Barcelona wygrywała w Sevilli bez Pique, Alby i Iniesty też gadałeś takie głupoty...
2
Obym (dla was) nie miał racji ale właśnie taka nieregularność może pokrzyżować plany a nawet jeśli dostaną się do pucharów to muszą się w pełni skupić bo w jakiejś wyrównanej grupie dwie wpadki mogą ich wykluczyć ;) Zobaczymy co przyniesie reszta tego sezonu :)
1
Rozumiem, a powiedzcie mi panowie tak obiektywnie: grają piłke na miarę jakiś rozgrywek europejskich?
1
Zauważyłem tu wielu sympatyków Milanu. Podzielicie się tym dlaczego i od kiedy im dopingujecie? Ja osobiście nie przepadam za włoskimi klubami a w szczególności Milanem. Zapraszam do dyskusji :)
3
Patrząc na obecną dyspozycje Ronaldo to żeby wypowiedzieć się w taki sposób trzeba być kompletnym i niedowartościowanym idiotą. Gość w meczach z LEGIĄ WARSZAWA i jakimiś japońskimi jaśkami motał sie przy większości prób "dryblingu"... A co do pozostałych ww zawodników to nie ma opcji żeby wykonali podobne zagranie. Bale i Ney dobrze czują się mając sporo miejsca przed sobą i możliwość przyspieszenia z piłką natomiast Modrić dobrze czuje się w tłoku ale nie ma takiej swobody i NIGDY nie zrobiłby tego w takim miejscu boiska z trzema zawodnikami a nie jak w przypadku Leo bodajże pięcioma po czym za kilka minut dołożył podobną akcję. Ten człowiek chyba nie ma rozumu.
1
Nie no drodzy Cules przecież to Barcelona jest chroniona przez sędziów, jedzie na specjalnych prawach i jest faworyzowana przez organizacje sportowe ;) O ile jakiś jeden przypadek można było zrozumieć to każde kolejne wydarzenie związane z drużyną Madrytu zaczyna budzić poważne wątpliwości co do sprawiedliwości w świecie futbolu. Powiem więcej: ta sprawiedliwość zanika przez takie decyzje jak ta, przez wydarzenia nawet na boisku kiedy ewidentnie widać bojaźń sędziów przed wyciągnięciem odpowiedniej kartki, a w szczególności niestety przez media które przekrzykują się, że każde z nich ma racje. Do tego artykułu i wydarzeń z nim związanych pasuje tylko jedno wyrażenie: są równi i równiejsi.
0
Oni znając życie i tak wygrają/zremisują w końcówce
0
Patrząc na tak grającą Seville trzeba się cieszyć, że mamy już za sobą mecz na Pizjuan i to w dodatku wygrany :)