Po tylu latach pieknej gry zal patrzec na to co sie dzieje na boisku.Graja zwykly piach ,czas na jakies naprawde zmiany jak i w sztabie szkoleniowym i w zespole.Barcelona dzis nie zaslugiwala nawet na remis nienawidze realu ale na dzien dzisiejszy w kazdym elemencie gry jest od nas lepszy.
Mlody perspektywiczny z bardzo dobrym refleksem bramkarz.Jakby nie patrzyl niemcy maja najlepszych bramkarzy na swiecie wiec moze i czas by w barcelonie germanek stanal w bramce:)
Ludzie wy skaczcie do gory jak kangury.Ten kolo od jakis 2 lat jest najslabszym ogniwem w zespole!!!!!!Ktos dobrze napisal polowa bramkarzy la ligi jest lepsza od niego!!!!!!Jeszcze jakas kase moze za niego sie dostanie:)A kto by pomyslal ze on taki pazerny na starosc.
luquede i tu masz 100% racji na skrzydla naprawde mamy kogo dac pedro iniesta alexis tello wiec niewiem czemu vile wystawil na boku troszke to dziwne:(
Brak dobrego zmienika powoduje ze VV ma coraz slabsza forme widac to golym okiem.Czas pomyslec nad mlodym bramkarzem ktory by powolutku deptal VV po pietach i wzmogl nad nim presje.
Niewiem co z nim sie stalo:(Jego najwiekszym atutem byla gra 1 na 1 potrafil minac ruszyc zdrowo z pilka a teraz nic mu nie wychodzi.Zatrzymuje sie na pierwszym zawodniku rywali lub sie wywraca.Moze glodny jest czy co ze nie ma sily i szybkosci???
11
Dzis Girona zrobila dla nas wspaniala robote !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teraz skupic sie i grac cala kadra ,rotacje sa bardzo wazne!!!!
0
Ja juz powoli mam dosc patrzenia na to mozna byc cierpliwym wybaczac ale to co z tym zespolem robi tito to juz nie jest smieszne.
0
Po tylu latach pieknej gry zal patrzec na to co sie dzieje na boisku.Graja zwykly piach ,czas na jakies naprawde zmiany jak i w sztabie szkoleniowym i w zespole.Barcelona dzis nie zaslugiwala nawet na remis nienawidze realu ale na dzien dzisiejszy w kazdym elemencie gry jest od nas lepszy.
0
Mlody perspektywiczny z bardzo dobrym refleksem bramkarz.Jakby nie patrzyl niemcy maja najlepszych bramkarzy na swiecie wiec moze i czas by w barcelonie germanek stanal w bramce:)
0
Ludzie wy skaczcie do gory jak kangury.Ten kolo od jakis 2 lat jest najslabszym ogniwem w zespole!!!!!!Ktos dobrze napisal polowa bramkarzy la ligi jest lepsza od niego!!!!!!Jeszcze jakas kase moze za niego sie dostanie:)A kto by pomyslal ze on taki pazerny na starosc.
0
Ja niewiem troszke pomyslec i wszystko jasne,bedzie trenerem MC.Ropa zaczyna rzadzic nawet w sporcie i to jest przykre.
0
Komentator wyzej klasa swiatowa jak Barcelonka!!!!!
0
Sentymenty na bok powinnismy kupic w jego mniejsce mlodego bramkarza by wywieral presje na VV.
0
to co alexis wyprawia to juz powoli nie jest smieszne
0
Kocham messiego za to co dal barcelonie i daje dalej ale jedno jest pewne,kiedys odejdzie z barcy oby ten czas przyszedl jak najpozniej.
0
luquede i tu masz 100% racji na skrzydla naprawde mamy kogo dac pedro iniesta alexis tello wiec niewiem czemu vile wystawil na boku troszke to dziwne:(
0
valdes powinien odpoczac ale kto ma go zastapic smieszny pinto??/nie mamy bramkarza:(
0
od jakiegos czasu naprawde nie mamy bramkarza szok!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Co tu duzo mowic poprostu fenomen pilki cos jak Jordan w koszykowce byl jest bedzie najlepszy!!
0
Brak dobrego zmienika powoduje ze VV ma coraz slabsza forme widac to golym okiem.Czas pomyslec nad mlodym bramkarzem ktory by powolutku deptal VV po pietach i wzmogl nad nim presje.
0
Niewiem co z nim sie stalo:(Jego najwiekszym atutem byla gra 1 na 1 potrafil minac ruszyc zdrowo z pilka a teraz nic mu nie wychodzi.Zatrzymuje sie na pierwszym zawodniku rywali lub sie wywraca.Moze glodny jest czy co ze nie ma sily i szybkosci???
0
i co dzieci???alba alexis ciency??przyszedl moment 2 asysty i do przodu!!!!do konca trzeba byc z druzyna!!!