rafaluk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy ktoś wie czemu link nie działa?
0
link nie działa :(
0
tu jest prezentacja CESCA
http://www.magedtv.net/ch1.html
0
Gerard Pique kończy gre na dzisiaj - prawdopodobnie w wyniku kontuzji. Na boisko w zastępstwie wbiega Sergio Busquets.
0
gol Messi x3
0
i mamy 3:0
0
gol MESSI
0
ggggggoooollllllllllllllllllll MESSI
0
ggggggggggggggggggooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllll
PEDROOOOOOOOOOOOOOOOOOO
0
I tak ma byc zeby budowac atmosfere.
W koncu jest to Wiecej niz klub
0
63 min. - GOOOOOOOOOL!!!!! Messi strzelił prosto w nogi obrońcy, ale celnie zza pola karnego dobił Pedro!
0
o siwak12 juz to dodal :)
0
40 min. - a w Madrycie, Real remisuje 1:1!!! Bilbao w osłabieniu zdobyło bramkę po wspaniałym rajdzie Yeste, który minął około 5 obrońców
0
Sedzia w meczu Zaragoza - Real drukuje. Czerwona kartka z kapelusza. No ale brawa dla Zaragozy za podjecie walki
0
Kibice Barcelony musza byc 12 zawodnikiem.Trzeba zrobic pilkarza Interu Welcome to INFERNO!
0
Daawno nie widzialem takiego sedziowania.Niektorzy narzekaja na sedziowanie w polskiej lidzie ale to co wyprawial sedzia z portugali wola o pomste do nieba.Sedzia ten nie podyktowal karnego dal Barcelony za faul na Alvesie i uznal 3 bramke ktora zostala strzelona ze spalonego.
No coz teraz pozostaje wierzyc ze na CN wygramy przynajmniej 2:0
VeB!!!