23 listopada 2009, 15:56
0
mysle ze mecz z interem jest wazniejszy
5 sierpnia 2009, 11:08
Bardzo lubię piosenki Jacksona.
4 sierpnia 2009, 07:50
To wspaniały piłkarz ale nic nie zastąpi Messiego.
1 sierpnia 2009, 09:51
lepiej wyglądał w koszulce barcy
30 lipca 2009, 17:53
no i dobrze
30 lipca 2009, 17:51
dziwne gdyby nie został powołany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
mysle ze mecz z interem jest wazniejszy
0
Bardzo lubię piosenki Jacksona.
0
To wspaniały piłkarz ale nic nie zastąpi Messiego.
0
lepiej wyglądał w koszulce barcy
0
no i dobrze
0
To wspaniały piłkarz ale nic nie zastąpi Messiego.
0
lepiej wyglądał w koszulce barcy
0
dziwne gdyby nie został powołany
0
no i dobrze
0
Bardzo lubię piosenki Jacksona.