0

Jestem cikeawy kiedy Ivan i Neymar spełnią swoje obietnice

0

Jedna pomyłka z tym Chorwackim napastnikiem ale strona najlepsze w Polsce i ooczywiscie najlepsze drużyna

0

właśnie też to zauważyłem

0

ciekawie jak będzie wyglądał?? Moim zdaniem lepiej

0

i dołoży kolejne 2

0

szacunek dla Bacci

2

Brakuje mi Dybaly

0

taka kasa a niedawno było ze nie mogą konkurować z PSG I CHELSEA

0

moim zdaniem jest bardzo dobry i chyba nie drogi bo ma prawie 30 lat

0

a ja marze by grać w BArcelonie a gram w A-klasie hahah

0

widzielibyście Alvaro Negredo u nas jako rezerwowa 9 ??

0

Dobre zdjęcie do tego co prezentuje

0

własnie a może będzie jak Balotelli

0

Za 10 mln można go sprzedac

0

moze lepiej kogoś z dwójki Dani Parejo lub Ever Banega na ławkę

0

Wiem mało grać każdy chce grac i się nie dziwię

0

mogliśmy nie oddawać Thiago i był by luzik

2

dokłanie ale jeszcze trochę czasu ma na nauke

0

a Rafinha to nie pracuś??

2

ja też na to liczę

2

Czego masz takiego avatara??

0

wymiana za Pedro owsem bez zadnej gotówki

0

mi by się marzyli w przyszłosci VIetto i Dybala

0

jakis PO by się przydał

0

sklad pomocy to Anders Busi Ivan

3

dobry jest ale Rafa będzie lepszy

0

domowe zawsze ok

0

mozna juz je kupic??

1

macie dobry link do transmisji??

0

Rafinha dobry mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?