rafinhalcantara12
Dołączył/a: maj 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem cikeawy kiedy Ivan i Neymar spełnią swoje obietnice
0
Jedna pomyłka z tym Chorwackim napastnikiem ale strona najlepsze w Polsce i ooczywiscie najlepsze drużyna
0
właśnie też to zauważyłem
0
ciekawie jak będzie wyglądał?? Moim zdaniem lepiej
0
i dołoży kolejne 2
0
szacunek dla Bacci
2
Brakuje mi Dybaly
0
taka kasa a niedawno było ze nie mogą konkurować z PSG I CHELSEA
0
moim zdaniem jest bardzo dobry i chyba nie drogi bo ma prawie 30 lat
0
a ja marze by grać w BArcelonie a gram w A-klasie hahah
0
widzielibyście Alvaro Negredo u nas jako rezerwowa 9 ??
0
Dobre zdjęcie do tego co prezentuje
0
własnie a może będzie jak Balotelli
0
Za 10 mln można go sprzedac
0
moze lepiej kogoś z dwójki Dani Parejo lub Ever Banega na ławkę
0
Wiem mało grać każdy chce grac i się nie dziwię
0
mogliśmy nie oddawać Thiago i był by luzik
2
dokłanie ale jeszcze trochę czasu ma na nauke
0
a Rafinha to nie pracuś??
2
ja też na to liczę
2
Czego masz takiego avatara??
0
wymiana za Pedro owsem bez zadnej gotówki
0
mi by się marzyli w przyszłosci VIetto i Dybala
0
jakis PO by się przydał
0
sklad pomocy to Anders Busi Ivan
3
dobry jest ale Rafa będzie lepszy
0
domowe zawsze ok
0
mozna juz je kupic??
1
macie dobry link do transmisji??
0
Rafinha dobry mecz