Tak sobie czasami myślę, że skoro jest analiza wideo, to po meczu powinni również karać dyskwalifikacją za symulowamie, tak jak np za uderzenie rywala.
Tak sobie czasami myślę, że skoro jest analiza wideo, to po meczu powinni również karać dyskwalifikacją za symulowamie, tak jak np za uderzenie rywala.
Komentarze
0
sędzia parówa - albo karny albo żółta ...
0
Tak sobie czasami myślę, że skoro jest analiza wideo, to po meczu powinni również karać dyskwalifikacją za symulowamie, tak jak np za uderzenie rywala.
0
wrzutki Alvesa tragiczne.... Co na boisku robi Keita ?
0
wrzutki Alvesa tragiczne.... Co na boisku robi Keita ?
0
Tak sobie czasami myślę, że skoro jest analiza wideo, to po meczu powinni również karać dyskwalifikacją za symulowamie, tak jak np za uderzenie rywala.
0
sędzia parówa - albo karny albo żółta ...