ramblas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma telefon z aparatem:)
0
o kurcze,ma telefon z aparatem
0
henka, najlepszy striker, szacunek!!!!!!
0
milan sie wzmacnia
0
no to zmarszcze se rano:)
0
caly czas dobrze wyglada w naszej koszulce...szkoda, ze juz nie gra dla barcy bo to byl cudowny czas...R10!!!
0
mega bezsens sprzedaz toure, bardzo dobry zawodnik, nie kumam pep'a w tym przypadku
0
Dzieki Thierry...
Okresu gry Barcy napewno nie moze uwazac za stracony...
0
poprostu w odroznieniu od reszty Toure ma Yaya i tyle...
0
dass bott...racja...bulgar gral juz z romario:)
0
pamietam jak ddzis jego rajdy, zaraz po szkole szlismy z kumplami na boisko i kazdy chcial byc ronaldo...jak dla mnie najlepszy napastnik ostatnich 20 lat....
0
Dzis oddzielimy prawdziwych kibicow Barcy od seonowych leszczy, a Ty seriea1 won z tej strony...nic nie kumasz,nie znasz blau grana, nie wiesz ile ten klub daje nam radosci....bez wzgledu na wynik...bede dumny z bycia kibicem Barcy since 1992!!!! VEB!!!!
0
guardiola to, guradiola tamto...moze zadzwon do klubu i zapytaj czy nie potrzebuja wojka "dobra rada"...!!! nawet jak nie uda nam sie pokonac interu to i tak bede mega dumny z postawy druzyny pep'a i jego samego....VEB!!!
0
Ja rowniez nie wobrazam sobie mundialu bez jego udzialu, genialny pilkarz posiadajacy unikalny styl, szkoda ze dunga zatracil sie w denfensywnym sustawieniu gubiac smak brazylijskiej "samby" , mam nadzieje, ze r10 pojedzie do rpa i udowodni wszystkim, ze nadal jest wielki.
0
Kiedys go nienawidzilem za te fryzurki,lanserke itd..ale kiedy zdecydowal sie na gre w milanie, zrozumialem ze przemawia przez niego prawdziwy sportowiec....szybkiego powrotu na boisko beck's
0
nic się wielkiego nie stało, trzeba myśleć już o następnych spotkaniach,głowa do góry i czekamy na racing.visca el barca
0
barca to nie moda, barca to styl życia....cule since 1992
0
jin sensei....
one jest teraz jednym z gorszych w La Liga
0
jestem na tak:)
0
Faraon Zidan - ciekawy zawodnik:)
0
Dalmau? Szczerze wątpie w to że zagra.
0
boje się że jeśli on zostanie wybrany to BARCA straci swoją katalońską tożsamość...
0
kibic barcy since 1992:)
0
szczel11 To chyba Ty nigdy nie powinieneś gościć w gronie kibiców FCB...Zlatan ma charakter i ostro wyraża swoje zdanie...Co do jego decyzji to przede wszystkim....jego decyzja
0
dla mnie na zawsze będzie najlepszym napastnikiem jakiego miałem okazje oglądać, styl, skuteczność i przy tym wspaniały sportowy charakter..niedościgniony wzór dla gwiazd i gwiazdeczek...100% PRO
0
CATALUNYA IS NOT A SPAIN!!!!!
0
szacunek dla ICEMAN'a
0
shanhaevel....
Napewno jest jedną z ikona FCB naszych czasów obok puyola,xaviego i iniesty........Czy Ty nie pamiętasz już jego bramek? Zapewne gdybyś był trenerem pierwszej drużyny w ataku postawiłbyś NA HLEBA!!!!adios
0
Ci którzy tak łatwo chcą się go pozbyć chyba nie wiedzą jak ważnym i zasłużonym zawodnikiem jes Eto..."sprzedać, kupić" to wszystko takie proste na papierze, na boisku bywa zupełnie inaczej.... FCB kat- w pełni się zgadzam z Twoimi komentarzami, sezonowych cules odsyłamy na realmadryt.pl i szerokiej drogi..........Eto to ikona barcy naszych czasów, bardzo chcialbym zeby został
0
zico nie jest mistrzem swiata z roku 1970