0

ma telefon z aparatem:)

0

o kurcze,ma telefon z aparatem

0

henka, najlepszy striker, szacunek!!!!!!

0

milan sie wzmacnia

0

no to zmarszcze se rano:)

0

caly czas dobrze wyglada w naszej koszulce...szkoda, ze juz nie gra dla barcy bo to byl cudowny czas...R10!!!

0

mega bezsens sprzedaz toure, bardzo dobry zawodnik, nie kumam pep'a w tym przypadku

0

Dzieki Thierry...

Okresu gry Barcy napewno nie moze uwazac za stracony...

0

poprostu w odroznieniu od reszty Toure ma Yaya i tyle...

0

dass bott...racja...bulgar gral juz z romario:)

0

pamietam jak ddzis jego rajdy, zaraz po szkole szlismy z kumplami na boisko i kazdy chcial byc ronaldo...jak dla mnie najlepszy napastnik ostatnich 20 lat....

0

Dzis oddzielimy prawdziwych kibicow Barcy od seonowych leszczy, a Ty seriea1 won z tej strony...nic nie kumasz,nie znasz blau grana, nie wiesz ile ten klub daje nam radosci....bez wzgledu na wynik...bede dumny z bycia kibicem Barcy since 1992!!!! VEB!!!!

0

guardiola to, guradiola tamto...moze zadzwon do klubu i zapytaj czy nie potrzebuja wojka "dobra rada"...!!! nawet jak nie uda nam sie pokonac interu to i tak bede mega dumny z postawy druzyny pep'a i jego samego....VEB!!!

0

Ja rowniez nie wobrazam sobie mundialu bez jego udzialu, genialny pilkarz posiadajacy unikalny styl, szkoda ze dunga zatracil sie w denfensywnym sustawieniu gubiac smak brazylijskiej "samby" , mam nadzieje, ze r10 pojedzie do rpa i udowodni wszystkim, ze nadal jest wielki.

0

Kiedys go nienawidzilem za te fryzurki,lanserke itd..ale kiedy zdecydowal sie na gre w milanie, zrozumialem ze przemawia przez niego prawdziwy sportowiec....szybkiego powrotu na boisko beck's

0

nic się wielkiego nie stało, trzeba myśleć już o następnych spotkaniach,głowa do góry i czekamy na racing.visca el barca

0

barca to nie moda, barca to styl życia....cule since 1992

0

jin sensei....

one jest teraz jednym z gorszych w La Liga

0

jestem na tak:)

0

Faraon Zidan - ciekawy zawodnik:)

0

Dalmau? Szczerze wątpie w to że zagra.

0

boje się że jeśli on zostanie wybrany to BARCA straci swoją katalońską tożsamość...

0

kibic barcy since 1992:)

0

szczel11 To chyba Ty nigdy nie powinieneś gościć w gronie kibiców FCB...Zlatan ma charakter i ostro wyraża swoje zdanie...Co do jego decyzji to przede wszystkim....jego decyzja

0

dla mnie na zawsze będzie najlepszym napastnikiem jakiego miałem okazje oglądać, styl, skuteczność i przy tym wspaniały sportowy charakter..niedościgniony wzór dla gwiazd i gwiazdeczek...100% PRO

0

CATALUNYA IS NOT A SPAIN!!!!!

0

szacunek dla ICEMAN'a

0

shanhaevel....

Napewno jest jedną z ikona FCB naszych czasów obok puyola,xaviego i iniesty........Czy Ty nie pamiętasz już jego bramek? Zapewne gdybyś był trenerem pierwszej drużyny w ataku postawiłbyś NA HLEBA!!!!adios

0

Ci którzy tak łatwo chcą się go pozbyć chyba nie wiedzą jak ważnym i zasłużonym zawodnikiem jes Eto..."sprzedać, kupić" to wszystko takie proste na papierze, na boisku bywa zupełnie inaczej.... FCB kat- w pełni się zgadzam z Twoimi komentarzami, sezonowych cules odsyłamy na realmadryt.pl i szerokiej drogi..........Eto to ikona barcy naszych czasów, bardzo chcialbym zeby został

0

zico nie jest mistrzem swiata z roku 1970

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?