ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Nie rozumiem, czemu wszyscy je**ą Rakiticia. Może nie jest wybitnym asystentem typu Fabregas, ale czy Fabregas byłby w stanie zapieprzać cały mecz wszerz i wzdłuż boiska? No właśnie, każdy zna odpowiedź. Od zdobywania bramek mamy zabójcze trio MSN i to ono odpowiada za strzelanie bramek.
3
Taki skład powinien wyjść na Getafe:
Bravo - Montoya, Mathieu, Bartra, Adriano - Mascherano, Rakitić, Xavi - Neymar, Suarez, Pedro
Wiem, że nie możliwe jest by Messi usiadł na ławie, ale dałbym mu odpocząć jeden mecz tak by wrócił świeży na reszte meczy. :)
1
Wolę trofea niż indywidualne nagrody. I Leo zapewne też, nie tak jak CR7.
0
No na pewno zagra wspaniale, bo prawie roku bez piłki... Ale na 20 minut przy pewnym wyniku mógłby zagrać. :)
0
OOO fak, zazdroszcze. xD FAP FAP
0
Wyjazdowych. ;p
0
Coś czuję, że Barcelona straci gola. :P
0
Coś czuję, że stracimy bramkę...
0
Wszyscy muszą zagrać na 110%, a nie tylko Messi. Messi owszem jest nieziemski, ale sam nie da rady przeciwko całemu Bayernowi.
3
Niech Bartra odejdzie, tu jednak nie ma szans na regularną grę, a zasługuję bo jest bardzo dobrym obrońcą, i jakby nie mówić, to marnuje się w FCB.
1
Dobry, ale za Masche dać Bartre i byłbym zadowolony.
0
To już jest potwierdzone, MSN będzie mogło normalnie zagrać.
0
Liczą się efekty tego posiadania piłki. :P
0
I niech mi ktoś powie, że to nie jest ustawione..
1
Chciałbym takie typy:
Juventus - Barcelona
Real - Bayern
Ale wiadomo jak będzie:
Juventus - Real
Barcelona - Bayern
#potwierdzoneinfo
0
Eh, peszek. No niestety.
3
Myślę, że za rok sytuacja powinna się odwrócić - Bravo w LM i CdR a Ter Stegen w lidze. :)
0
Oby nie grali tak jak City, które miało w nas uderzyć, a skończyło się wiadomo jak. Aczkolwiek liczę na dobre widowisko.
VAMOS
3
Pewnie tak, rotacje muszą być ale nie takie by pół podstawowego składu na ławce. Myślę, że na obronie powinien sobie Bartra zagrać za kogoś z pary Pique-Mathieu, Iniesta za Xaviego i dobrze by było jakby Pedro wszedł za kogoś z MSN, bo jakby nie patrzeć to Messi gra non stop i przydałby mu się odpoczynek. A Pedro to walczak jak Suarez, także mogłoby to wyjść całkiem dobrze. :)
3
Myślę, że taki skład mógłby być:
Ter Stegen - Alves, Pique, Bartra, Alba - Busquets, Rakitić, Iniesta - Messi, Neymar, Suarez ew. Pedro
61
I on powinien być kapitanem, nawet dzięki swojej postawię na boisku (lwie serce - jak Puyol) jak i w wypowiedziach mówi to co myśli, a nie to co ma powiedzieć. Do tego charyzma.
2
Oba na wyjazdach były...
9
Chyba pierwszy mecz jaki widziałem, gdzie 2 bramki wpadły odpowiednio w pierwszej i ostatniej minucie. :D
Wyczuwam ból dupy fanów Realu.
2
Ale strzał hahah :D
0
Czy tylko ja bym zrobił tutaj 4-4-2? Bravo - Alves, Pique, Mathieu, Adriano - Masche, Busquets, Xavi, Messi - Neymar, Suarez
0
Czyli skład taki: Bravo - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Busquets, Rakitić, Xavi - Messi, Neymar, Suarez
Nie ma sensu dawać Masche, przyda się wzrost,
0
Będzie 2:1, tzn. mam taką nadzieję. Zresztą, nie ważny wynik, najważniejsze 3 pkt!
2
Oby tak było, ale ja mam wrażenie, że niektóre kluby po prostu dają dupy na SB, tylko u siebie próbują coś grać. :
0
Takie statystyki naszego ataku źle świadczą o naszej pomocy, której po prostu nie ma.
0
Jak będą wyglądały pary półfinałowe, jeśli wszystkie drużyny które wygrały i dajmy na to Atletico wygrało z Realem przeszłyby dalej?