32

Nie rozumiem, czemu wszyscy je**ą Rakiticia. Może nie jest wybitnym asystentem typu Fabregas, ale czy Fabregas byłby w stanie zapieprzać cały mecz wszerz i wzdłuż boiska? No właśnie, każdy zna odpowiedź. Od zdobywania bramek mamy zabójcze trio MSN i to ono odpowiada za strzelanie bramek.

3

Taki skład powinien wyjść na Getafe:
Bravo - Montoya, Mathieu, Bartra, Adriano - Mascherano, Rakitić, Xavi - Neymar, Suarez, Pedro

Wiem, że nie możliwe jest by Messi usiadł na ławie, ale dałbym mu odpocząć jeden mecz tak by wrócił świeży na reszte meczy. :)

1

Wolę trofea niż indywidualne nagrody. I Leo zapewne też, nie tak jak CR7.

0

No na pewno zagra wspaniale, bo prawie roku bez piłki... Ale na 20 minut przy pewnym wyniku mógłby zagrać. :)

0

OOO fak, zazdroszcze. xD FAP FAP

0

Wyjazdowych. ;p

0

Coś czuję, że Barcelona straci gola. :P

0

Coś czuję, że stracimy bramkę...

0

Wszyscy muszą zagrać na 110%, a nie tylko Messi. Messi owszem jest nieziemski, ale sam nie da rady przeciwko całemu Bayernowi.

3

Niech Bartra odejdzie, tu jednak nie ma szans na regularną grę, a zasługuję bo jest bardzo dobrym obrońcą, i jakby nie mówić, to marnuje się w FCB.

1

Dobry, ale za Masche dać Bartre i byłbym zadowolony.

0

To już jest potwierdzone, MSN będzie mogło normalnie zagrać.

0

Liczą się efekty tego posiadania piłki. :P

0

I niech mi ktoś powie, że to nie jest ustawione..

1

Chciałbym takie typy:
Juventus - Barcelona
Real - Bayern

Ale wiadomo jak będzie:

Juventus - Real
Barcelona - Bayern

#potwierdzoneinfo

0

Eh, peszek. No niestety.

3

Myślę, że za rok sytuacja powinna się odwrócić - Bravo w LM i CdR a Ter Stegen w lidze. :)

0

Oby nie grali tak jak City, które miało w nas uderzyć, a skończyło się wiadomo jak. Aczkolwiek liczę na dobre widowisko.

VAMOS

3

Pewnie tak, rotacje muszą być ale nie takie by pół podstawowego składu na ławce. Myślę, że na obronie powinien sobie Bartra zagrać za kogoś z pary Pique-Mathieu, Iniesta za Xaviego i dobrze by było jakby Pedro wszedł za kogoś z MSN, bo jakby nie patrzeć to Messi gra non stop i przydałby mu się odpoczynek. A Pedro to walczak jak Suarez, także mogłoby to wyjść całkiem dobrze. :)

3

Myślę, że taki skład mógłby być:
Ter Stegen - Alves, Pique, Bartra, Alba - Busquets, Rakitić, Iniesta - Messi, Neymar, Suarez ew. Pedro

61

I on powinien być kapitanem, nawet dzięki swojej postawię na boisku (lwie serce - jak Puyol) jak i w wypowiedziach mówi to co myśli, a nie to co ma powiedzieć. Do tego charyzma.

2

Oba na wyjazdach były...

9

Chyba pierwszy mecz jaki widziałem, gdzie 2 bramki wpadły odpowiednio w pierwszej i ostatniej minucie. :D
Wyczuwam ból dupy fanów Realu.

2

Ale strzał hahah :D

0

Czy tylko ja bym zrobił tutaj 4-4-2? Bravo - Alves, Pique, Mathieu, Adriano - Masche, Busquets, Xavi, Messi - Neymar, Suarez

0

Czyli skład taki: Bravo - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Busquets, Rakitić, Xavi - Messi, Neymar, Suarez

Nie ma sensu dawać Masche, przyda się wzrost,

0

Będzie 2:1, tzn. mam taką nadzieję. Zresztą, nie ważny wynik, najważniejsze 3 pkt!

2

Oby tak było, ale ja mam wrażenie, że niektóre kluby po prostu dają dupy na SB, tylko u siebie próbują coś grać. :

0

Takie statystyki naszego ataku źle świadczą o naszej pomocy, której po prostu nie ma.

0

Jak będą wyglądały pary półfinałowe, jeśli wszystkie drużyny które wygrały i dajmy na to Atletico wygrało z Realem przeszłyby dalej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?