O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 111
  • Polecenia 118

Komentarze

1

a ile ich zmarnował w całej karierze? :) Naprawdę niewiele :) A jak nie wierzysz to porównaj to do Messiego

1

nie do Ciebie :/ chciałem odpowiedzieś na posta wyżej, a ciągle mi do Ciebie wybija :/

0

lecz sie

0

Eeeee tam :) Ja jako kibic Realu się... CIESZĘ :) Dlaczego? Bo jakby Real przegrał 2:1 to byłoby :"eee tam to tylko wypadek przy pracy". A teraz przynajmniej w końcu padną mocne słowa i coś się zmieni. Real od grudnia gra dno i ledwo ciuła te punkty. Brak ambicji, walki, a najbardziej irytujące było ciągłe wymachiwanie rękoma, zamiast spiąć dupę i zacząć coś grać. Szczególnie tutaj piję do Ronlado-chłop gra na poziomie II ligi od 2 miesięcy (moim skromnym zdaniem) :P Casillas... Jeden mecz wyjdzie, ale zawsze coś zwali. MLS czeka :P

2

Suarez- to nie był 1 raz tylko 5.
Simeone- "poklepanie" podczas meczu i wtargnięcie na boisko podczas gry?
Pepe - 12 meczów-zasłużone.
O Alvesie to ty się lepiej nie wypowiadaj bo przy nim ręce opadają. ROnaldo nie dostał czerwonej więc nie mógł zostać odsunięty od kilku meczów. W Anglii być może, ale w Hiszpanii decyduje protokół sędziowski.
O "zmasakrowaniu" Godnia się ne wypowaiadam bo wyczuwam potężny ból dupy i skrajny subiektywizm.
Pobicie Gurpegiego? Chłopie. To nie było nawet na kartkę! Gurpegi upadł jak rażony piorunek, niczym Alves. 3 mecze dostał tylko dzięki protokołowi.

Radzę przyjąć choć odrobinkę bardziej obiektywną postawę. Równie dobrze bramkarz Atletico mógł udawać, że Messi mu zasadził kopa w gębę i dostałby z 5 meczów.

Zobacz wszystkie

18

Jeżeli mogę, to powiedziałbym parę słów o waszych transferach z perspektywa kibica Realu.
1. Wasz genialny zarząd już 2 lata temu miał kupić jakiegoś ogarniętego stopera i wg mnie to obrona jest waszą piętą achillesową. Kiedy byliście na szczycie to nie Messi dawał Wam tytuły, tylko (przyjamniej w mojej opinii) wysoka gra obronna i genialny pressing. Odbiór piłki na 30 metrze i ciągłe siedzenie na rywalu-dzisiaj już tego w ogóle nie ma.
2. Środek pomocy- Potrzebujecie kogoś, kto będzie tu biegał, walczył, kto odbierze piłkę ale i ją rozegra. Busquets sam nie daje rady. Facet obniżył loty i sam nie daje rady. Może jest to spowodowane słabym już Xavim, który niewiele pomaga w defensywie na dłuższą metę, może to przez cały zespół, który ogólnie siadł? Nie wiem, ale tam potrzebujecie przede wszystkim powrotu do tego pressu, a taki walczak by się Wam przydał. Na waszym miejscu olałbym Higuaina czy innego napadziora na siłę i za takie chore pieniądze kupiłbym jednak Koke ze względu na jego wiek i już posiadane umiejętności.
3. Prawa obrona- Zainwestowałbym w kogoś pokroju Alvesa za najlepszych lat-szybki, ciągle prący do przodu ale -i tu różnica między Alvesem- takim, który też wróci.
4. Jednak pozbyłbym się Pedro, póki możecie za niego zgarnąć fajną kasę.


Transfery transferami, ale najważniejszy będzie Enrique-jak on to poukłada i co zrobi. Moim skromnym zdaniem będziecie z niego zadowoleni, bo przyspieszy Waszą grę sądząc po tym jak grała chwilami Roma pod jego wodzą JEDNAK nie sądzę, żeby utrzymał to na dłuższą metę. Może się jednak mylę ;)

Dlaczego się wypowiadam? Odpowiedź jest bardzo prosta-robię wszystko, żeby ne uczyć się na zaliczenie na studia i... no taki jest tego efekt :D Trzymajta się ludziska :)

10

Nie można generalizować. Tak samo można wyliczać setki komentarzy "fanów" Barcelony :P Podsumowałbym to krótkim :"Debile są wszędzie" :P Niezależnie od poglądów czy upodobań

9

Ty za to tylko w fifie

9

nic nie musi. Są co najmniej 2-3 kluby z równie dobrym składem jak nie lepszym :P A sam skład nie gra :P

9

Błagam Was, nie bądźcie zaślepieni Messim... Czy Wy naprawdę uważacie, że "on o niczym nie wiedział"...? Trzeba być wyjątkowo naiwnym. Połasił się na kasę i tyle. Jeżeli ktoś powie, że jego nie interesują pieniądze to się ośmieszy. Messi co pół roku najchętniej by cały klub łoił na dodatkową kasę i renegocjację nowego kontraktu. A paradoksalnie odkąd dostaje podwyżki to gra duuużo słabiej, niż wcześniej. Nie róbcie z niego "aniołka" bo to naiwne i śmieszne. A co do ewentualnej kary to wiadomo, że siedzieć nie pójdzie. U nas sądy działają tak samo- jesteś "kimś", obowiązuje Cię inne prawo. Niestety. Równość to tylko teoria. Gdyby takie cyrki zrobił ktokolwiek z nas od razu bez mrugnięcia okiem dostalibyśmy wyrok, ale nie tutaj. Dostanie co najwyżej karę pienieżną i ewentualnie zawieszenie (dla nieogarniętych-nie na mecze, tylko w razie gdyby to się powtórzyło to wtedy idzie siedzieć-taka formalność, że niby sąd coś zrobił... :P ) Także apeluję o racjonalne myślenie. To nie żaden atak, żeby nie było ;) Tylko śmieszmy mnie jak niektórzy daliby się za tego gościa pociąć, czczą go jak jakieś bóstwo. Ludzie złoci... To sport, nasze ukochane kluby, ale na Miłość Boską-to nie nasza żona czy dzieci za których faktycznie mógłbym dać się pociąć. Fajnie-kibicujmy im, ale nie róbmy z nich świętych krów. Dziękuję, dobranoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?