O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

gratulacje

0

Michas_13 ktoś tu nazwał kbiców realu a ja odpowiadam w ten sam sposób

0

DeCoo tak jak idioci na stronie fcbarca.com życzą kontuzji robbenowi i życzyli ruudowi

0

dlatego komentarze typu farsa i sreal trzeba miec w dupie bo prawdziwy kibic ma szacunek nawet do największego wroga

0

stilic

poziomy kibiców są takie same,po obu stronach są normalni i posrani...

Zobacz wszystkie

0

jako wieloletni kibic Realu już teraz gratuluje wam formy i jestem pod wrażeniem eto

0

mlody999-będzie 13

0

stilic

poziomy kibiców są takie same,po obu stronach są normalni i posrani...

0

dlatego komentarze typu farsa i sreal trzeba miec w dupie bo prawdziwy kibic ma szacunek nawet do największego wroga

0

Życze Barcelonie aby w tym sezonie pokazała podobną wole walki co Real i wtedy liga będzie ciekawa do ostatniej minuty ostatniej kolejki a w LM Real i Barca razem pokażą angolą gdzie jest ich miejsce i że Liga Hiszpańska rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?