O sobie

  • Zainteresowania turystyka.
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta, Leo Messi.
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4390
  • Liczba komentarzy 362
  • Polecenia 928

Komentarze

1

Dramat, szczerze mówiąc jjuż po meczu z realem wiedziałem, że zaczynamy się sypać. Trzeba to szybko pozbierać.

0

Niech on się lepiej skupi na Wolfsburgu.

0

1

Tyłek szczypie widzę.

0

Skończy się era Alvesa i pójdziemy na pewno po Bellerina. Świetny grajek.

Zobacz wszystkie

56

My tu gadu gadu, nastroje przed meczem, a dzisiaj na świat przyszedł mój synek - mały Cule. Oby Barca zrobiła mu narodzinowy prezent :)

54

Pięknie. Jutro pierwszy raz obejrzę mecz z synkiem w domu :) Śpioszki w barwach Barcy już przygotowane! :))

45

Alba powinien dostać w mordę za te symulacje.

41

Eh, a mój synek 4 dni temu skończył 5 mies. Ale ten czas leci, pamiętam jak dziś jak Wam to pisałem :P

38

Byłem dzisiaj z narzeczoną u ginekologa - 2 miesiąc, wszystko ok :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?