9 kwietnia 2016, 23:25
1
Dramat, szczerze mówiąc jjuż po meczu z realem wiedziałem, że zaczynamy się sypać. Trzeba to szybko pozbierać.
9 kwietnia 2016, 23:24
0
Niech on się lepiej skupi na Wolfsburgu.
28 lutego 2016, 19:29
26 lutego 2016, 23:42
Tyłek szczypie widzę.
25 lutego 2016, 00:03
Skończy się era Alvesa i pójdziemy na pewno po Bellerina. Świetny grajek.
21 stycznia 2015, 19:36
56
My tu gadu gadu, nastroje przed meczem, a dzisiaj na świat przyszedł mój synek - mały Cule. Oby Barca zrobiła mu narodzinowy prezent :)
14 lutego 2015, 21:10
54
Pięknie. Jutro pierwszy raz obejrzę mecz z synkiem w domu :) Śpioszki w barwach Barcy już przygotowane! :))
24 lutego 2016, 00:05
45
Alba powinien dostać w mordę za te symulacje.
24 czerwca 2015, 19:01
41
Eh, a mój synek 4 dni temu skończył 5 mies. Ale ten czas leci, pamiętam jak dziś jak Wam to pisałem :P
16 sierpnia 2014, 23:27
38
Byłem dzisiaj z narzeczoną u ginekologa - 2 miesiąc, wszystko ok :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Dramat, szczerze mówiąc jjuż po meczu z realem wiedziałem, że zaczynamy się sypać. Trzeba to szybko pozbierać.
0
Niech on się lepiej skupi na Wolfsburgu.
0
1
Tyłek szczypie widzę.
0
Skończy się era Alvesa i pójdziemy na pewno po Bellerina. Świetny grajek.
56
My tu gadu gadu, nastroje przed meczem, a dzisiaj na świat przyszedł mój synek - mały Cule. Oby Barca zrobiła mu narodzinowy prezent :)
54
Pięknie. Jutro pierwszy raz obejrzę mecz z synkiem w domu :) Śpioszki w barwach Barcy już przygotowane! :))
45
Alba powinien dostać w mordę za te symulacje.
41
Eh, a mój synek 4 dni temu skończył 5 mies. Ale ten czas leci, pamiętam jak dziś jak Wam to pisałem :P
38
Byłem dzisiaj z narzeczoną u ginekologa - 2 miesiąc, wszystko ok :)