zawodnik takiej klasy i reputacji (jako piłkarz) nie powinien grać dla turasów! to nie miejsce dla niego! koniec kariery albo w ojczyźnie, albo w barcelonie!
finał będzie NIESAMOWITY!! nie mogę się doczekać!! Hiszpania będzie miała ciężko, ale wierzę w nich do końca!! swoją drogą taki finał na mundialu... to by było coś :)
finał będzie NIESAMOWITY!! nie mogę się doczekać!! Hiszpania będzie miała ciężko, ale wierzę w nich do końca!! swoją drogą taki finał na mundialu... to by było coś :)
Komentarze
0
jak tak dalej pójdzie to już w fazie grupowej Leo wyprzedzi Raula ;)
Dzisiaj grał świetnie, widać, że forma dopisuje ;)
0
zawodnik takiej klasy i reputacji (jako piłkarz) nie powinien grać dla turasów! to nie miejsce dla niego! koniec kariery albo w ojczyźnie, albo w barcelonie!
0
chętniej zobaczyłbym nowe twarze w zespole
0
finał będzie NIESAMOWITY!! nie mogę się doczekać!! Hiszpania będzie miała ciężko, ale wierzę w nich do końca!! swoją drogą taki finał na mundialu... to by było coś :)
0
masz racje, że drogo ;) ale zawsze to taniej niż za bilet na CN + podróż. Moim zdaniem warto nawet jeśli ma zagrać rezerwowy skład.
0
finał będzie NIESAMOWITY!! nie mogę się doczekać!! Hiszpania będzie miała ciężko, ale wierzę w nich do końca!! swoją drogą taki finał na mundialu... to by było coś :)
0
no nic tylko pogratulować. chociaż jeden puchar wywalczyliśmy :)
0
chętniej zobaczyłbym nowe twarze w zespole
0
jak tak dalej pójdzie to już w fazie grupowej Leo wyprzedzi Raula ;)
Dzisiaj grał świetnie, widać, że forma dopisuje ;)
0
czy mi się wydaje czy mamy tylko jednego bramkarza?