0

witam serdecznie kibiców barcelony !! jestem kibicem realu i musze wam powiedziec ze real i barca sie chyba ugadaly ze przegraja swoje mecze !! boze co za pier@22@ dzien pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?