0

kacperfcb

Oczywiście kibice Barcy maja pokorę

0

que aprenguin

HAAHAHAHAH koleś dobry żart

0

hellboyxd11

Wiesz za bardzo mnie to nie interesuje

0

Hellboyxd11

Jak powiedziałem wcześniej to się okaże po sezonie

0

hellboyxd11

To się jeszcze okaże

0

a to sorry nie widziałem :D

0

nie sadzicie ze Pedro jest od niego lepszy?? pamiętajcie tez ze liga holenderska to nie ten sam poziom co hiszpańska:)

0

i niby za kogo będzie grał za Pedro?? a z tego co przypuszczam psv nie puści go za mniej niż 25mln a jak ma siedzieć na ławce to dosyć duza suma

0

Catalunya2011

odezwał się skromny kibic Barcelony

0

LethBArca

prawda boli

0

i jeszcze coś skoro was nie interesuje real to czemu jest tu więcej komentarzy związanych z realem niż barcelonam????

0

Bruma

a wy to niby lepsi???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?