real444
Dołączył/a: październik 2010
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kacperfcb
Oczywiście kibice Barcy maja pokorę
0
que aprenguin
HAAHAHAHAH koleś dobry żart
0
hellboyxd11
Wiesz za bardzo mnie to nie interesuje
0
Hellboyxd11
Jak powiedziałem wcześniej to się okaże po sezonie
0
hellboyxd11
To się jeszcze okaże
0
a to sorry nie widziałem :D
0
nie sadzicie ze Pedro jest od niego lepszy?? pamiętajcie tez ze liga holenderska to nie ten sam poziom co hiszpańska:)
0
i niby za kogo będzie grał za Pedro?? a z tego co przypuszczam psv nie puści go za mniej niż 25mln a jak ma siedzieć na ławce to dosyć duza suma
0
Catalunya2011
odezwał się skromny kibic Barcelony
0
LethBArca
prawda boli
0
i jeszcze coś skoro was nie interesuje real to czemu jest tu więcej komentarzy związanych z realem niż barcelonam????
0
Bruma
a wy to niby lepsi???