0

Gdzie mi z tym drewnem do Realu .. niech idzie grać w Izraelskiej Lidze , może by się nadawał ..

0

nergal34

Tylko, że Cristiano ma za szybkie nogi i jak ktoś nie potrafi odebrać czysto piłki, wchodzi na siłe w zawodnika. A ochraniacze to tylko ochraniacze, nie osłonią wszystkich stawów. Wasilewski też miał "nagolennice" a co mu się stało. Mam nadzieję, że Real wygra Gran Derby w pięknym stylu. Szacunek dla przeciwnika i pozdrowienia dla (normalnych) kibiców Barcelony. Popieram cię reallaer.

Jeszcze coś. Nie sztuką jest dostać piłkę i wrzucić komuś ( Xavi ) , sztuką jest zwodami przedostać się do pola karnego i oddać strzał ( C.Ronaldo )

0

Ja tam z dziećmi nie będę się sprzeczał. Właśnie że wejde i wypowiem się na temat wygranego (kolejnego) meczu Realu. Co ja się tu będę rozpisywał. REAL WYGRA TE EL CLASICO.

0

patryk

Jak Real jest kiepski to barca też. Mają gwiazy tak samo jak Los Menergues i również na nich opiera się zespół. Mają Messiego, Xavi, Iniesta. Bez nich futbol w Barcy nie istnieje. Największą gwiazdą w Blancos jest C.Ronaldo. Bez niego również wygrywał Real. I choćby przegapił Gran Derby to i tak was rozjedziemy

0

Barcelona występuje w roli faworyta, ale w Kazaniu i na Camp Nou też występowała. To jest piłka wszystko jest możliwe. My tylko możemy podtrzymywać swoje teorie i przekonywać do nich innych.

Jeżeli Cristiano będzie w pełni formy to jako madrista nie mam się czego obawiać, bo w barcelonie nie występują światowej klasy obrońcy. To ta stara obrona już od wielu, wielu lat. Nie zgadzam się z tym, że Pedro będzie jeździł z Marcelo i Arbeloe.

Barcelona bez Xavi i Iniesty to nie jest barca.

0

Przecież Valdes może mieć te same rękawice przez cały sezon, jak on nie dotyka wogóle piłki i ziemi, to po co wymieniać na nowe. One po całym sezonie kleją jeszcze dobrze, w sam raz żeby zostawić je na drugi.

0

wakabayashi - obejżyj sobie mecz, z Sevillą.

Ze zdjęć jasno wynika, że:

Viktor Valdes : Ma jakieś problemy do obrońców, dlaczego nie zatrzymaliście strzału, skoro ja się boję piłki i jak ją miałem złapać.

Iker Casillas : Trudno się mówi, wpuściłem bramkę, ale to tylko i wyłącznie moja wina.

Wpisz sobie na Youtubie.com : Iker Casillas 2008 . Wtedy się dowiesz dlaczego Ikerowi się odpuszcza słabsze dni i dlaczego został okrzyknięty jednogłośnie: ,,San Iker,,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?