real808
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ruszkowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie mi z tym drewnem do Realu .. niech idzie grać w Izraelskiej Lidze , może by się nadawał ..
0
nergal34
Tylko, że Cristiano ma za szybkie nogi i jak ktoś nie potrafi odebrać czysto piłki, wchodzi na siłe w zawodnika. A ochraniacze to tylko ochraniacze, nie osłonią wszystkich stawów. Wasilewski też miał "nagolennice" a co mu się stało. Mam nadzieję, że Real wygra Gran Derby w pięknym stylu. Szacunek dla przeciwnika i pozdrowienia dla (normalnych) kibiców Barcelony. Popieram cię reallaer.
Jeszcze coś. Nie sztuką jest dostać piłkę i wrzucić komuś ( Xavi ) , sztuką jest zwodami przedostać się do pola karnego i oddać strzał ( C.Ronaldo )
0
Ja tam z dziećmi nie będę się sprzeczał. Właśnie że wejde i wypowiem się na temat wygranego (kolejnego) meczu Realu. Co ja się tu będę rozpisywał. REAL WYGRA TE EL CLASICO.
0
patryk
Jak Real jest kiepski to barca też. Mają gwiazy tak samo jak Los Menergues i również na nich opiera się zespół. Mają Messiego, Xavi, Iniesta. Bez nich futbol w Barcy nie istnieje. Największą gwiazdą w Blancos jest C.Ronaldo. Bez niego również wygrywał Real. I choćby przegapił Gran Derby to i tak was rozjedziemy
0
Barcelona występuje w roli faworyta, ale w Kazaniu i na Camp Nou też występowała. To jest piłka wszystko jest możliwe. My tylko możemy podtrzymywać swoje teorie i przekonywać do nich innych.
Jeżeli Cristiano będzie w pełni formy to jako madrista nie mam się czego obawiać, bo w barcelonie nie występują światowej klasy obrońcy. To ta stara obrona już od wielu, wielu lat. Nie zgadzam się z tym, że Pedro będzie jeździł z Marcelo i Arbeloe.
Barcelona bez Xavi i Iniesty to nie jest barca.
0
Przecież Valdes może mieć te same rękawice przez cały sezon, jak on nie dotyka wogóle piłki i ziemi, to po co wymieniać na nowe. One po całym sezonie kleją jeszcze dobrze, w sam raz żeby zostawić je na drugi.
0
wakabayashi - obejżyj sobie mecz, z Sevillą.
Ze zdjęć jasno wynika, że:
Viktor Valdes : Ma jakieś problemy do obrońców, dlaczego nie zatrzymaliście strzału, skoro ja się boję piłki i jak ją miałem złapać.
Iker Casillas : Trudno się mówi, wpuściłem bramkę, ale to tylko i wyłącznie moja wina.
Wpisz sobie na Youtubie.com : Iker Casillas 2008 . Wtedy się dowiesz dlaczego Ikerowi się odpuszcza słabsze dni i dlaczego został okrzyknięty jednogłośnie: ,,San Iker,,