realista1899
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem tego lamentowania (mi też jest przykro że prawa zostaną sprzedane) , ale taka kolej rzeczy - chcąc mieć nowoczesny stadion (konkurencyjny) dobrych zawodników (pensje) i projekt, który będzie na miarę 21 wieku to niestety muszą być pozyskane fundusze (la masia już przestaje produkować złotych chłopaków i zaraz będzie 3 liga) , dlatego sponsor jest potrzebny - jak już sprzedali miejsca na koszulkach to czemu nie nazwę stadionu i TAK TO NASTĄPI PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ NA 100% - chyba że wszyscy cules na całym świecie będą dotować z własnej kasy ten projekt (można wejść na giełdę) wtedy nazwa będzie bez zmian