O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5462
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Gdy Messi gra piach i kopie się w czoło w reprze tymczasem

0

merykański dwutygodnik Forbes opublikował ranking pięćdziesięciu najbogatszych klubów sportowych na świecie. W klasyfikacji nie mogło zabraknąć Realu Madryt, który zajął piąte miejsce, z piłkarskich potęg a Mimo kontraktu z Qatar Foundation i licznych triumfów FC Barcelona pojawia się dopiero na dwudziestym szóstym miejscu, a jej wartość wynosi mniej więcej 250 milionów euro

Rosell chce dogonić Pereza w kwestiach budżetowych niezły żart :)

Niech on lepiej sobie piłke pokopie

0

kacperfcb i Barty

Co wy pie*dolicie najlepszego bo nie mam pojęcia

Wystarczy obiektywnie stwierdzić np że Messi zagrał słabo w reprezentacji a drużyna bravo sportu sory Barcelony nie jest najlepsiejsza w galaktyce i już na tej stronce zaczyna się gotować więc z takimi rozkminami to działa w obydwie strony. I nie pisz ze jest tu lepiej niż na rm.pl bo to kłamstwo jest tak samo

0

Messi zagrał nareszcie mecz na przyzwoitym poziomie a tutaj wszyscy się spuszczają nad jego grą jakie to typowe na fcbarca.com XD

Troche obiektywizmu tłuki ....

Zobacz wszystkie

0



I niech nikt nie mówi ze VV jest lepszy od Ikera bo to po prostu bluźnierstwo. Może dwóch Valdesów dałoby radę :)

0

kacperfcb i Barty

Co wy pie*dolicie najlepszego bo nie mam pojęcia

Wystarczy obiektywnie stwierdzić np że Messi zagrał słabo w reprezentacji a drużyna bravo sportu sory Barcelony nie jest najlepsiejsza w galaktyce i już na tej stronce zaczyna się gotować więc z takimi rozkminami to działa w obydwie strony. I nie pisz ze jest tu lepiej niż na rm.pl bo to kłamstwo jest tak samo

0

Najbardziej bawi mnie to

Trofea Víctora Valdésa

Puchar Świata: 2010

Pojechał na te MŚ jako odpad (3 bramkarz) i przypisuję mu się ten Puchar mimo że nie podniósł du*y z ławki a Iker nie oszukujmy się wygrał dla hiszpani ten puchar.

0

Jednak to prawda że Cule boją się tego słynnego drugiego sezonu Mourinho w którym miecie konkurencje. Już było widać progres po sromotnym 5-0 do maratonu GD w którym nie oszukujmy się gdyby nie sędziowie Real byłby górą. Ale cóż przekonamy się w sierpniu przy pierwszym oklepie p*tków i kolejnych stwierdzeniach że to puchar pocieszenia :)

Pozdrawiam

0

weezer wkleiłem pierwszy z brzegu jest masa innych .

A co do bramkarza to jest jeszcze przed nim coś takiego jak obrona a ta jest w chwili obecnej lepsza w Barcelonie.

Kurde skoro VV jest taki zaje*isty i owni Ikera to czemu on nie jest głównym bramkarzem w kadrze , kapitanem??

A no zapomniałem to wszystko wina Del Bosque Madritista jeden :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?