merykański dwutygodnik Forbes opublikował ranking pięćdziesięciu najbogatszych klubów sportowych na świecie. W klasyfikacji nie mogło zabraknąć Realu Madryt, który zajął piąte miejsce, z piłkarskich potęg a Mimo kontraktu z Qatar Foundation i licznych triumfów FC Barcelona pojawia się dopiero na dwudziestym szóstym miejscu, a jej wartość wynosi mniej więcej 250 milionów euro
Rosell chce dogonić Pereza w kwestiach budżetowych niezły żart :)
Wystarczy obiektywnie stwierdzić np że Messi zagrał słabo w reprezentacji a drużyna bravo sportu sory Barcelony nie jest najlepsiejsza w galaktyce i już na tej stronce zaczyna się gotować więc z takimi rozkminami to działa w obydwie strony. I nie pisz ze jest tu lepiej niż na rm.pl bo to kłamstwo jest tak samo
Wystarczy obiektywnie stwierdzić np że Messi zagrał słabo w reprezentacji a drużyna bravo sportu sory Barcelony nie jest najlepsiejsza w galaktyce i już na tej stronce zaczyna się gotować więc z takimi rozkminami to działa w obydwie strony. I nie pisz ze jest tu lepiej niż na rm.pl bo to kłamstwo jest tak samo
Pojechał na te MŚ jako odpad (3 bramkarz) i przypisuję mu się ten Puchar mimo że nie podniósł du*y z ławki a Iker nie oszukujmy się wygrał dla hiszpani ten puchar.
Jednak to prawda że Cule boją się tego słynnego drugiego sezonu Mourinho w którym miecie konkurencje. Już było widać progres po sromotnym 5-0 do maratonu GD w którym nie oszukujmy się gdyby nie sędziowie Real byłby górą. Ale cóż przekonamy się w sierpniu przy pierwszym oklepie p*tków i kolejnych stwierdzeniach że to puchar pocieszenia :)
Komentarze
0
Gdy Messi gra piach i kopie się w czoło w reprze tymczasem
0
merykański dwutygodnik Forbes opublikował ranking pięćdziesięciu najbogatszych klubów sportowych na świecie. W klasyfikacji nie mogło zabraknąć Realu Madryt, który zajął piąte miejsce, z piłkarskich potęg a Mimo kontraktu z Qatar Foundation i licznych triumfów FC Barcelona pojawia się dopiero na dwudziestym szóstym miejscu, a jej wartość wynosi mniej więcej 250 milionów euro
Rosell chce dogonić Pereza w kwestiach budżetowych niezły żart :)
Niech on lepiej sobie piłke pokopie
0
kacperfcb i Barty
Co wy pie*dolicie najlepszego bo nie mam pojęcia
Wystarczy obiektywnie stwierdzić np że Messi zagrał słabo w reprezentacji a drużyna bravo sportu sory Barcelony nie jest najlepsiejsza w galaktyce i już na tej stronce zaczyna się gotować więc z takimi rozkminami to działa w obydwie strony. I nie pisz ze jest tu lepiej niż na rm.pl bo to kłamstwo jest tak samo
0
Messi zagrał nareszcie mecz na przyzwoitym poziomie a tutaj wszyscy się spuszczają nad jego grą jakie to typowe na fcbarca.com XD
Troche obiektywizmu tłuki ....
0
Smutek i weniu5
Naprawdę czuje smutek czytając tak zjeb*ne posty.
Macie linki
http://www.castrolfootball.com/legends/greatest11/year.php?year=2010
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/1330009073717/noticia/Noticia/Ramos_leads_Castrol_World_Cup_ranking.htm
TADA!!!
0
I niech nikt nie mówi ze VV jest lepszy od Ikera bo to po prostu bluźnierstwo. Może dwóch Valdesów dałoby radę :)
0
kacperfcb i Barty
Co wy pie*dolicie najlepszego bo nie mam pojęcia
Wystarczy obiektywnie stwierdzić np że Messi zagrał słabo w reprezentacji a drużyna bravo sportu sory Barcelony nie jest najlepsiejsza w galaktyce i już na tej stronce zaczyna się gotować więc z takimi rozkminami to działa w obydwie strony. I nie pisz ze jest tu lepiej niż na rm.pl bo to kłamstwo jest tak samo
0
Najbardziej bawi mnie to
Trofea Víctora Valdésa
Puchar Świata: 2010
Pojechał na te MŚ jako odpad (3 bramkarz) i przypisuję mu się ten Puchar mimo że nie podniósł du*y z ławki a Iker nie oszukujmy się wygrał dla hiszpani ten puchar.
0
Jednak to prawda że Cule boją się tego słynnego drugiego sezonu Mourinho w którym miecie konkurencje. Już było widać progres po sromotnym 5-0 do maratonu GD w którym nie oszukujmy się gdyby nie sędziowie Real byłby górą. Ale cóż przekonamy się w sierpniu przy pierwszym oklepie p*tków i kolejnych stwierdzeniach że to puchar pocieszenia :)
Pozdrawiam
0
weezer wkleiłem pierwszy z brzegu jest masa innych .
A co do bramkarza to jest jeszcze przed nim coś takiego jak obrona a ta jest w chwili obecnej lepsza w Barcelonie.
Kurde skoro VV jest taki zaje*isty i owni Ikera to czemu on nie jest głównym bramkarzem w kadrze , kapitanem??
A no zapomniałem to wszystko wina Del Bosque Madritista jeden :]