27 sierpnia 2008, 20:45
0
Barcelona to cioty grać nie umią z wisła kraków przegrać to żenada Dwa razy lepszy jest Real madryt od tych ciot i tyle powiem Real to pany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Barcelona to cioty grać nie umią z wisła kraków przegrać to żenada Dwa razy lepszy jest Real madryt od tych ciot i tyle powiem Real to pany
0
Barcelona to cioty grać nie umią z wisła kraków przegrać to żenada Dwa razy lepszy jest Real madryt od tych ciot i tyle powiem Real to pany