20 października 2009, 22:16
0
macie racje miejmy ambicje i honor nie przyśliśmy tu nawijać o jakimś ronaldo dziecko wojny i granatu tylko o meczu
20 października 2009, 21:58
weź wyjdź z tej strony bo za smiecasz stronę kurde hala dzieci
29 września 2009, 19:46
ty pepolcu łysy może ty wygrasz złotą piłkę nie znasz się nie rozmawiaj !!! i nie podlizuj się pelegrinowi ani ronaldziowi >>VeB
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
macie racje miejmy ambicje i honor nie przyśliśmy tu nawijać o jakimś ronaldo dziecko wojny i granatu tylko o meczu
0
weź wyjdź z tej strony bo za smiecasz stronę kurde hala dzieci
0
ty pepolcu łysy może ty wygrasz złotą piłkę nie znasz się nie rozmawiaj !!! i nie podlizuj się pelegrinowi ani ronaldziowi >>VeB
0
ty pepolcu łysy może ty wygrasz złotą piłkę nie znasz się nie rozmawiaj !!! i nie podlizuj się pelegrinowi ani ronaldziowi >>VeB
0
weź wyjdź z tej strony bo za smiecasz stronę kurde hala dzieci
0
macie racje miejmy ambicje i honor nie przyśliśmy tu nawijać o jakimś ronaldo dziecko wojny i granatu tylko o meczu