0

mat25

oby został;)

0

maciejo[L.G]

czemu potrzebujemy innego zawodnika?? co wy ku**a chcecie do Eto!?

0

a kto mówi o wyspach?? Forlan w Hiszpanii się sprawdził.. ba. zdobył 2x z rzędu koronę króla strzelców

0

tej stronie* sorki

0

Villomania nastala na te stronie... narazie jest pilkarzem rywala.. a swoja droga zastanawial bym sie ktory lepszy Villa czy Forlan

0

Forlan... Villa.. obojętnie! najważniejsze żeby Samu został!!

0

TheNewBarca

nie bądź tego taki pewnien...

0

TheNewBarca

tutaj oceniamy Eto jako wielkiego piłkarza, który zrobił wiele dla Barcy, doprowadził nasz klub do chwały... a nie tak jak ty jego charakter.. każdy ma wady i zalety, może miał swoje powody. przez jeden incydent który może być wymysłem prasy nie można oceniać czlowieka.. Dla mnie Eto bedzie zawsze jednym z najwiekszych Cules i zostanie w moim sercu jako jeden z najwiekszych!

0

najlepiej by było jakby został;p

0

TheNewBarca

skąd wiesz czy to zamieszanie to jego wina?? może po prostu my go już nie chcemy... jeszcze wszyscy będziemy żałować gdy odejdzie. eto>villa

0

TheNewBarca

jak możesz tak pisać o Eto?? sezonowcem jestes czy ki chu..??? to nasza legenda, troche szacunku.

0

po co takie informacje na portalu poświęconym Barcy!? ośmieszamy się przez takie coś...

0

bardzo dobry zawodnik szkoda że przeszedł do chelsea... a to tylko dla tego że my go tak naprawdę nie chcieliśmy!! w innym wypadku jurij napewno wolał by do nas niż do angoli

0

looky sry

0

lookz

hiszpańska prasa wiarygodnym źródłem?;p żartowniś...

a tak btw. oby to była prawda;) czekamy na oficjalne potwierdzenie!

0

horang

pomimo tego że mieliśmy kreatywnych brazylijczyków, wtedy nie osiągnęliśmy tyle co w minionym sezonie.. pomysł wymiany za robinho eto z dopłatą beznadziejny.. robinho jest przereklamowany, a eto zasłużony;)

0

exeqtor

święta racja... komentarze niektórych typu: "Eto twój czas w Barcelonie już minął" są płytkie, chamskie i wykazują brak wdzięczności dla Samu.

0

greginho

zgadzam się w 100%

0

jak dla mnie jakby przyszedł tylko villa a nikt nie odszedł(włącznie z eto i milito) to byłoby świetnie

0

zozol FCB

jakbyś oglądał mecze z minionego sezonu to wiedziałbyś że Valdes bronił rewelacyjnie.. bardzo często nas ratował przed utratą bramki, a głupich błędów, które zdarzały mu się w ubiegłych latach, nie popełniał!

0

Lolini

trochę szacunku dla E2.. dużo mu zawdzięczamy, ale ostatnimi czasy dużo kibiców zapomina że to świetny zawodnik który przyczynił się w bardzo dużym stopniu do 2 zwycięstw w LM itd...

Osobiście uważam że powinien zostać, mógłby przejść na lewe skrzydło a na szpicy zagrałby villa;)

tak poza tym to w tym sezonie musimy mieć silną ławkę rezerwowych, żeby nie powtorzyła się sytuacja z finału LM w którym grał kontuzjowany iniesta, a toure na środku obrony!!!

0

mundo deportivo.. już prawie się ucieszyłem, ehh...

0

po taki sezonie należała mu się podwyżka:)

VEV

a co z odnową kontraktu E2??? chyba nie pomineli go w swoich planach...

0

Danioos

ale tuore chce MU a eto i puyola MC;p

0

ładnie się ośmieszają... jeśli to prawda ;p teraz gorsza połowa manchesteru zaraża się od lepszej heh

0

a tak pozatym w intencji pepa jest powtórzenie tegorocznego sukcesu a silny rezerwony na każdą pozycję bedzie w tym sezonie niezbedny (kartki, kontuzje, odpoczynek itd..). jezęli pep w swojej wizji na przyszly sezon widzi mascherano to trzeba w 100% go poprzec;)

0

Marco87 i Przemson

zgadzam sie z tym ze barca w tym sezonie czesto wychodzila 2 defensywnymi m.in. po to mascherano..

co do newsa to najpierw trzeba popatrzeć na źródło - gazete która ville widziała w barcy i w realu po 20x;p

tak wogóle jeśli w tym okienku uda sie kupić ville i jeszcze jakiegoś gracza(najlepiej defensywnego pomocnika albo stopera) to będzie git

0

tomekh13

nie wiem czy sie smiać czy płakac... jeden z najlepszych zawodnikow na swiecie na swojej pozycji.. jedna wada że ma swoje lata i dlatego staramy sie o filipe...

0

niewątpliwie potrzebujemy jeszcze jednego klasowego środkowego obrońce, a b. alves nim jest... na lewej stronie może grać puyol/abidal wiec tam raczej wzmocnienie nam nie potrzebne. gdyby przyszedl na srodku moglby tworzyc parę z pique/puyolem i byloby git.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?