redblue fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stare żukowice 257
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mat25
oby został;)
0
maciejo[L.G]
czemu potrzebujemy innego zawodnika?? co wy ku**a chcecie do Eto!?
0
a kto mówi o wyspach?? Forlan w Hiszpanii się sprawdził.. ba. zdobył 2x z rzędu koronę króla strzelców
0
tej stronie* sorki
0
Villomania nastala na te stronie... narazie jest pilkarzem rywala.. a swoja droga zastanawial bym sie ktory lepszy Villa czy Forlan
0
Forlan... Villa.. obojętnie! najważniejsze żeby Samu został!!
0
TheNewBarca
nie bądź tego taki pewnien...
0
TheNewBarca
tutaj oceniamy Eto jako wielkiego piłkarza, który zrobił wiele dla Barcy, doprowadził nasz klub do chwały... a nie tak jak ty jego charakter.. każdy ma wady i zalety, może miał swoje powody. przez jeden incydent który może być wymysłem prasy nie można oceniać czlowieka.. Dla mnie Eto bedzie zawsze jednym z najwiekszych Cules i zostanie w moim sercu jako jeden z najwiekszych!
0
najlepiej by było jakby został;p
0
TheNewBarca
skąd wiesz czy to zamieszanie to jego wina?? może po prostu my go już nie chcemy... jeszcze wszyscy będziemy żałować gdy odejdzie. eto>villa
0
TheNewBarca
jak możesz tak pisać o Eto?? sezonowcem jestes czy ki chu..??? to nasza legenda, troche szacunku.
0
po co takie informacje na portalu poświęconym Barcy!? ośmieszamy się przez takie coś...
0
bardzo dobry zawodnik szkoda że przeszedł do chelsea... a to tylko dla tego że my go tak naprawdę nie chcieliśmy!! w innym wypadku jurij napewno wolał by do nas niż do angoli
0
looky sry
0
lookz
hiszpańska prasa wiarygodnym źródłem?;p żartowniś...
a tak btw. oby to była prawda;) czekamy na oficjalne potwierdzenie!
0
horang
pomimo tego że mieliśmy kreatywnych brazylijczyków, wtedy nie osiągnęliśmy tyle co w minionym sezonie.. pomysł wymiany za robinho eto z dopłatą beznadziejny.. robinho jest przereklamowany, a eto zasłużony;)
0
exeqtor
święta racja... komentarze niektórych typu: "Eto twój czas w Barcelonie już minął" są płytkie, chamskie i wykazują brak wdzięczności dla Samu.
0
greginho
zgadzam się w 100%
0
jak dla mnie jakby przyszedł tylko villa a nikt nie odszedł(włącznie z eto i milito) to byłoby świetnie
0
zozol FCB
jakbyś oglądał mecze z minionego sezonu to wiedziałbyś że Valdes bronił rewelacyjnie.. bardzo często nas ratował przed utratą bramki, a głupich błędów, które zdarzały mu się w ubiegłych latach, nie popełniał!
0
Lolini
trochę szacunku dla E2.. dużo mu zawdzięczamy, ale ostatnimi czasy dużo kibiców zapomina że to świetny zawodnik który przyczynił się w bardzo dużym stopniu do 2 zwycięstw w LM itd...
Osobiście uważam że powinien zostać, mógłby przejść na lewe skrzydło a na szpicy zagrałby villa;)
tak poza tym to w tym sezonie musimy mieć silną ławkę rezerwowych, żeby nie powtorzyła się sytuacja z finału LM w którym grał kontuzjowany iniesta, a toure na środku obrony!!!
0
mundo deportivo.. już prawie się ucieszyłem, ehh...
0
po taki sezonie należała mu się podwyżka:)
VEV
a co z odnową kontraktu E2??? chyba nie pomineli go w swoich planach...
0
Danioos
ale tuore chce MU a eto i puyola MC;p
0
ładnie się ośmieszają... jeśli to prawda ;p teraz gorsza połowa manchesteru zaraża się od lepszej heh
0
a tak pozatym w intencji pepa jest powtórzenie tegorocznego sukcesu a silny rezerwony na każdą pozycję bedzie w tym sezonie niezbedny (kartki, kontuzje, odpoczynek itd..). jezęli pep w swojej wizji na przyszly sezon widzi mascherano to trzeba w 100% go poprzec;)
0
Marco87 i Przemson
zgadzam sie z tym ze barca w tym sezonie czesto wychodzila 2 defensywnymi m.in. po to mascherano..
co do newsa to najpierw trzeba popatrzeć na źródło - gazete która ville widziała w barcy i w realu po 20x;p
tak wogóle jeśli w tym okienku uda sie kupić ville i jeszcze jakiegoś gracza(najlepiej defensywnego pomocnika albo stopera) to będzie git
0
tomekh13
nie wiem czy sie smiać czy płakac... jeden z najlepszych zawodnikow na swiecie na swojej pozycji.. jedna wada że ma swoje lata i dlatego staramy sie o filipe...
0
niewątpliwie potrzebujemy jeszcze jednego klasowego środkowego obrońce, a b. alves nim jest... na lewej stronie może grać puyol/abidal wiec tam raczej wzmocnienie nam nie potrzebne. gdyby przyszedl na srodku moglby tworzyc parę z pique/puyolem i byloby git.