0

gdyby tamten Dream Team byl perfekcyjny zdobylby wszystkie trofea jakie byly do zdobycia,tak sie nie stalo,wiec blizej jestem stwierdzenia ze obecny team jest perfekcyjny ,a nie tamten ,nic im nie ujmujac tej druzynie sprzed lat,tyle w temacie.

0

a to ciekawe,nie sprawdzilem szczerze mowiac bo nie pomyslalem ze taka sytuacja mogla zaistniec,ale dzieki za info :)

0

zaraz , zaraz , "Klub z Afryki" gra w "1/16 finału Copa del Rey" ??? Ale ze o co chodzi ???

0

prawda jest taka ze Guardiola nie ma podejscia do zawodnokow,popatrzcie jacy zawodnicy poodchodzili,pozbyto sie Ronaldinho,Deci,Eto'o,Toure i Zlatan.Co tych pilkarzy laczy? trudny charakter,badz w przypadku Toure duzo gadajacy agent i niechec do siedzenia na lawce,a nie oszukujmy sie ze Toure grajacy regularnie byl byc moze najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji.Pep woli takich zawodnikow ja Dima,ktorzy czy graja czy nie siedza cicho.A przeciez ten zawodnik wg mnie byl wart max. 10 baniek,co nie zmienia faktu ze tak jak Zlatan nie pasowal do systemu gry i byl za slaby.Pep nie potrafil sie do swojego bledu przyznac mydlac oczy ludziom ze w niego wierzy,glupota,bardziej juz wierze w zawodnikow z cantery,ktorzy sa obiecujacy.Pep nie potrafi przeprowadzac transferow,przyznawac sie do bledow,nie potrafi rowniez sobie radzic z ciezkimi charakterami i sie ich pozbywa chocby byli talentami czystej wody.Owszem bronia go wyniki,ale czy z takim skladem inny trener by tego nie mogl osiagnac,75% zaslug tych wszystkoch sukcesow przypada jednak na znakomitych pilkarzy,szanuje Pepa ale do wybitnego trenera mu jeszcze sporo brakuje.

0

bez kitu jak czytam te komenty to mam wrazenie ze ludzie to wszystko traktuja jak gre czy tez kupienie bulki zwyklej ;/ ja Fabregasa rozumiem,to czy chce przejsc teraz czy nie wcale nie musi byc oglaszane publicznie,to jest sprawa jego,Wengera,Arsenalu i Barcelony,takie publiczne gadanie jedynie wszystko utrudnia,za duzo szumu sie zrobilo,wydaje mi sie ze niepotrzebnie praktycznie caly sklad Barcy sie w to wmieszal i zaczal o tym gadac,tu przeciez chodzi o ogromne pieniadze i bardzo waznego zawodnika jakim Cesc jest dla Arsenalu,przeciez golym okiem widac jaka jest roznica w grze Arsenalu kiedy Cesc jest na boisku a kiedy go nie ma,byc moze oznajmil Wengerowi ze chce idejsc a ten sie nie zgodzil i wcale z tego powodu nie musial zwolywac konferencji zeby to oznajmiac bo cala reszta juz zalezala od Barcy czy przekona Wengera,a Wenger nie jest glupi,wie ze jak go pusci to nie bezie mial wartosciowego zawodnika na te pozycje,Ozil moze i jest obiecujacy ale nie wiadomo jak sobie by poradzil w PL a tu ma pewniaka,tyle w temacie

0

czyzby Rossel zapomnial o ogromnym zadluzeniu klubu,o ktorym tak glosno mowi l??? ten gosciu to totalny hipokryta ;/

0

kamil9040,sprzedac z prawem pierwokupu???i pozniej placic takie sumy jak za Cesca??? raczej niezbyt madry pomysl

0

mysle ze artykul lekko nie fair biorac pod uwage ze tym pierwszym snajperem teoretycznie mial byc Zlatan i to on wiecej czasu spedzil na boisku niz Bojan,a jak wiemy troche za niego trzeba bylo jednak zaplacic i oddac do tego znakomitego snajpera jakim jest Eto'o,do tego Benzema nie byl graczem podstawowego skladu i duzo czasu rowniez spedzil na lawce,przydaloby sie wiecej obiektywizmu,co nie znaczy ze ta wymieniona trojka oraz ich osiagniecia nie robia wrazenie :) nie mniejsze niz 3 sprzed roku :)

0

wszystko pieknie,tylko szkoda ze jak juz Pep wystawil Bojana to nie na srodku tylko na lewej stronie,to jest glupota i marnowanie chlopaka,lepiej bylo go gdzies wypozyczyc a nie zmarnowac mu sezon,zauwazylem ze tak jak obnizyla sie forma pilkarzy tak i forma Pepa jezeli chodzi o decyzje taktyczne i kadrowe zaczela szwankowac,oby to sie zmienilo,chcialbym jeszcze zeby Toure gral w 1 bo jest przynajmniej o klase lepszy pilkarsko od Sergio(z calym szacunkiem dla tego chlopaka)

0

a ja powiem tak,nie chce zeby do nas przeszedl,z calym szacukniem dla jego umiejetnosci bo sa wielkie ale po co nam gosc za tak wielkie pieniadze ktory w trakcie sezonu wiecej leczy kontuzje niz gra,on przeciez lapie kontuzje za kontuzja,bezsens totalny

0

musze przyznac ze metody Pepa sa ciekae jezeli chodzi o motywacje,co najwazniejsze skuteczne jak do tej pory,zobaczymy jak zareaguje Zlatan,dla niego to wazne ze ma zaufanie u trenera,zreszta kiedy czujesz ze masz je to sie duzo latwiej gra.ps. nioe zgodze sie ze stwierdzeniem ze Zlatan jest egoista na bosiku,bardzo chetnie wymienia pilke z partnerami i duzo asystuje,a ze swoje tez udezy to chyba normalne,to w koncu srodkowy napastnik nie :)

0

to raczej nie Ibra jest dziwny tylko jego agent gada jakies niepotrzebne bzdury,szczerze to chyba ma gdzies dobro Zlatana tylko mysli jak tu jeszcze na nim zarobic,poprostu zwykly pasozyt ;/

0

a w jakiej formie ma byc Bojan,treningi to nie to samo co mecz,sa zawodnicy co olewaja treningi a jak wyjda na boisko to dzieje sie magia,przyklad Ronaldinho,jemu brakuje minut na boisku,skoro nie wchodzi nawet na ostatnie 15 minut to jak on moze byc w gazie,bo rzadko Pep go wpuszcza za Zlatana,zazwyczaj cale mecze na lawie spedza ;/

0

z ta 2 liga to troche przesada i nie maly krok wstecz ale Saragossa jak najbardziej trafione miejsce dla ogrania sie,mimo iz slaby zespol to mysle ze moglby sie tam stac prawdziwa gwiazda gdyby odzyskal forme

0

a ktos mi powie dlaczego Yaya nie dogral calego meczu i zostal tak szybko zmieniony???nie podoba mi sie jak on jest traktowany przez Pepa

0

kostig usun miedzy 3 a 2 spacje ibedzie dzialalo

0

Sergio lepszy w ofensywie???to chyba jakis kiepski zart albo ktos nie ogladal zadnych spotkan w wykonaniu Toure w Barcy czy wczesniej w Monaco ;/

0

kurde szczerze mowiac nie jesten jakims fanem talentu Valdesa ale przyznaje ze ten sezon jak narazie ma fantastyczny,jest raczej pewnym punktem zespolu,wczoraj co prawda bym bramke zapisal jemu ale kilka sytuacji co wybronil to naprawde klasa swiatowa,oby sie dalej tak rozwijal a nie napisze wiecej ze Barca musi zmienic bramkarza,pozytywnie mnie zaskakuje w tym sezonie,zreszta poprzedni tez byl dobry w jego wykonaniu :)

0

wiecie co,bardzo mi sie nie podoba zachowanie katalonskiej publicznosci,zespol przegrywa,ewidentnie im sie nie klei gra a na trybunach cisza a nawet slychac gwizdy,kurde widac ze jest lekki dolek formy publicznosc powinna im pomoc a tu nic takiego nie ma,na prawde bardziej jestem zawiedziony publicznoscia niz sama gra naszych ktora tez nie wyglada najlepiej ;/

0

hmm skoro on lubi tak balowac to moze ma cos z polaka,Majewski moglby to zbadac i do kadry go :) a tak serio to jemu juz sie po prostu chyba nie chce,nie wraca do brazylii,tam bedzie mial wszystko,plaza,sliczne panie i ciagle balangi

0

rowniez uwazam ze karny i kartka z kapelusza,dla mnie Marsylia zostala skrzywdzona i wcale do tego momentu nie odtsawla od ralu,a Borka to ja sluchac juz nie moge,fakt Ronaldo strzelil 2 bramki ale gral totalna kaplice i nic do gry nie wnosil po za kilkoma strzalami z daleka

0

jeffren to siegnij pamiecia do sezonu wczesniej LM i sma sobie ocen sytuacje :) ogolnie bez sensu jest ocenianie sily lig,tu i tu sa na prawde mocne zespoly,chociaz wydaje mi sie ze angielska jest mocniejsza,po prostu wiecej silnych zespolow tam jest mogacychc cos osiagnac w europejskich pucharach,pozdro Visca el Barca

0

unique błagam cie litosci,ty jestes taki wolno myslacy czy tylko udajesz???zespol z teneryfy z tego regionu a nie tenerife,az mi rece opadly

0

a ja wam po prostu powiem ze nie kumacie przekazu City,takie podejscie do sprawy pokazuje ze Robinho jest dla nich tak wazny jak dla Barcy Messi i nie zamierzaja go sprzedawac,proste i tyle w tym temacie,a ze gazety nie maja o czym pisac to pisza nawet takie newsy

0

"sekretariat Regal Barçy penetrował rynek w poszukiwaniu centra, silnego skrzydłowego, pivota i zawodnika mogącego występować na pozycji numer '3'." hmm czytajac wczesniejsze linijki wychodzi ze pivot i center to to samo a z tej linijki wychodzi inaczej,Mutombo i Ming to zdecydowanie centrzy a nie pivoci

0

nie kumam,po co wydali ponad 20 baniek rok temu na 2 stoperow ktorym tak naprawde nie dano szansy sie pokazac,kompletnym bezsensem bylaby ta wymiana ;/

0

szczerze to na tym filmiku nic nie pokazal,bardzo slabo oceniam ten filmik

0

no szkoda tylko ze Tevez nie jest pilkarzem MU;/

0

WiernyCules FCB wiekszych herezji dawno nie slyszalem,"W kolejnym sezonie wraz z Puyolem stworzył najlepszą parę stoperów w hiszpanii i walnie przyczynił się do mistrzostwa.Kolejny sezon to jego gra na prawym skrzydle i przyniosło to kolejne Campeone i również LM gdzie był najlepszym prawym obrońcą."czytajac to az mnie zatkalo,ja chyba ogladalem mecze z jakims innym Oleguerem,zaraz wyjdzie ze to dzieki niemu zdobylismy te wszystkie trofea,ten gosciu sie nie nadawal do Barcy na stopera a na prawej stronie to byla kompletna porazka,jestem w ciezkim szoku czytajac takie rzeczy o nim,szok

0

WiernyCules FCB,dawno sie tak nie ubawilem jak po przeczytaniu twojego wywodu,mecz sergio w polfinale z chelsea to byla istna tragedia i widzac go ma bosiku do 85 minuty szlag mnie trafial i zlosc ogarniala bo gosciu podawal jedynie do tylu i notowal same straty,doslownie same stratry i nic pozytywnego nie wniosl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?