redman83
Dołączył/a: wrzesień 2010
Oslo
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Do kiedy można oddawać głosy? XD
0
Taka straszna epidemia a maski wyrzucają do normalnego kosza, dziwne jak na tak morderczego wirusa ????
0
@vangoor
To prawda, realny zasięg będzie zawsze mniejszy. Zwłaszcza zimą. Mieszkamy w Norwegii więc nie jest to jakiś problem. Ładowarki mamy w pracy
0
@vangoor
Volvo xc40 elektryk. Sam dla siebie pewnie bym kupił inny ale uległem prośbom narzeczonej. O cenę nawet nie pytaj ????
0
niemiaszki odpadają, francuzi i portugalce też cóż za piękny turniej. Szkoda mi Holendrów i naszych wiadomo ale zrekompensowałem sobie to dzisiaj kupnem nowej fury???? oby więcej takich emocji jak w 1/8
1
@Janiama
3-1 dla Oranje
0
@Yoshi94
Nie ma racji
0
@dawidw4
Może kimbappe?
1
Jak zwykle..Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor. Robcie screeny
0
@monsterrize
Nie rozumiem czemu, przecież z psg strzelił
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Dawać już tego Depaya (ง •̀_•́)ง
0
@FC1899Barca
Kryminalista i cpuń, nie zapominajmy ;-)
Skończył jak skończył bo przedawkował fentanyl ¯\_(ツ)_/¯
22
Co do tego cracka to ja bym wolał zamiast Hålanda czy Martineza wzmocnienia w linii obrony. Marzy mi się wymiana z Juve z udziałem de Ligta. Może Griezmann w rozliczeniu, jak Messi zostanie to bądźmy szczerzy..Nie ma dla niego miejsca
12
No i super, oby jak najwięcej dobrych występów w reprze z ich strony. Po euro sprzedać i zapomnieć. Jeśli Messi faktycznie zostanie to dla Griezmanna nie ma miejsca niestety. Bombele dzban mam nadzieję, że więcej bordowo granatowej koszulki nie założy, pogonić dziada jak najszybciej
2
Imo powinien zostać na kolejny sezon. No chyba że miałby wrócić Pep. Innych kandydatów nie widzę. Na Xaviego jeszcze przyjdzie czas
0
Taki mecz jak z Granada już się nie powtórzy...
Oczy kurła krwawio :(
1
@MarioVeB!
Wpisz sobie w wyszukiwarkę pfizer czy johnson & johnson criminal history i zobacz jakie to swiętoszki. Przemysł farmaceutyczna jest dziś najbardziej dochodowy, a to jest korpo nastawione na zysk i mają gdzieś zdrowie twoje czy moje. To że takie firmy zrzekają się odpowiedzialności za skutki uboczne już powinno dać ci do myślenia. A same szczepionki są w fazie testów i ci co je biorą są królikami doświadczalnymi, nie wiesz jakie będą skutki średnio i długoterminowe. Ale twoje zdrowie, szczep się jak chcesz. Tylko pamiętaj, że dalej możesz się zarazić więc nie zapomnij założyć kaganca żebyś czasem nie chodził dotleniony.
0
@Janas11224
panie strach jak uj bo szaleje śmiertelny wirus death rate 0,03% xd
Maski pomagają oczywiście ..się niedotleniać czy w kontakcie z patogenami ;)
0
@patataj tak uodparnia, że po podaniu tego eksperymentalnego preparatu medycznego barany zaczynają chorować na srowid xd
1
Mam wrażenie że szejk z psg jako nowy prezes europejskiego stowarzyszenia klubów robi wszystko żeby wykluczyć Barce z ligi mistrzów. moneymar podpisał, jeśli Messi chciałby grać razem z nim, a nasi byliby wykluczeni to kozoentuzjasta miałby dużą szansę go podpisać. Mam nadzieję że Leo zostanie, a jeśli miałby odejść to błagam, niech to kurła nie będzie Paryż
0
@IronSanHybrid
A Messi czasem nie jest na diecie roślinnej w trakcie trwania sezonu? Rozumiem bekę z takich ameb jak spurek ale z samej diety wegańskiej nie bardzo. Masa świetnych sportowców pokazuje że jest bardzo wartościowa i zdrowa
6
Jak za darmo to czemu nie. Fati miałby dobrego zmiennika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Mam nadzieję, że odpuszczą sobie tego gościa. Cena kosmiczna, te premie i pensja to kiepski żart. Depay i Aguero w obecnej sytuacji finansowej będzie rozsądnym posunięciem.
0
@Barca1992 myślę, że nie możemy się poddawać
0
Niezaznajomionym polecam przyjrzeć się bliżej klausowi schwab
https://vm.tiktok.com/ZMeDKto8V/
A tu trochę o szczepionkach mrna
https://vm.tiktok.com/ZMeDKtETB/
2
We Włoszech taka sytuacja.
https://vm.tiktok.com/ZMeAvBH4r/
3
https://vm.tiktok.com/ZMeAn9aw6/
https://vm.tiktok.com/ZMeAvDBxM/
Coraz większa świadomość w społeczeństwie. Precz z plandemią
0
To, że Gasol tak wysoko to się nie będę czepiał ale cały ten ranking i tzw "eksperci" espn to jest zwykła kpina. Wystarczy popatrzeć na pełną listę.
Kobe 25
Wade 18
Melo 15
Griffin 14!! Haha wyżej niż Melo, Wade czy Duncan - cyrk na kiju
Parker 12
Wyżej wymienieni, poza Griffinem, nie znaleźli się w top10 a taki Koniu na przykład jest 7, Curry 6, Irving 8 a Westbrook jest w top5.
0
Jordi Alba - lubie gościa ale to co wyprawiał w meczu z Atletico to jest cyrk na kiju. Chodzi mi oczywiście o te symulacje. To głaskanie to nie był jedyny wybryk w tym meczu. A później się śmieją i szydzą z Barcy, że symulanci, czy aby na pewno Mes que un club. Za takie aktorzenie powinny być kary i to duże. Jak dla mnie na ten moment Adriano do pierwszego składu. VeB
0
Tylko czy jest w ogóle możliwe żeby Koguty go puściły. Bardzo bym chciał ale tu może być podobnie jak z T. Silvą, Kompanym czy D. Luizem. A może by tak kogoś z rodzimego podwórka? Joao Miranda lub Ingo Martinez...
Mangala byłby też świetnym wzmocnieniem ale czy zarząd wyłożyłby taką kasę, jaką za niego chce Porto? Oby to się dobrze skończyło bo na ten moment jest nieciekawie. Tydzień do startu La Liga, trzy do końca okienka a my tylko czytamy kolejne plotki, żadnych konkretów. Jestem rozczarowany tym faktem, zwłaszcza że od podpisania Neymara minęło już tyle czasu. Niech wreszcie kogoś kupią do chooja wafla :/