redondo
Dołączył/a: czerwiec 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
OFICJALNIE : na stronie arsenalu napsali :''nie dla psa kiełbasa ''jeżeli chodzi o transfer cesca do farsy w d*** możecie se wsadzić takie drewniane talenty jak boźan i thiago
0
OFICJALNIE : na stronie arsenalu napsali :''nie dla psa kiełbasa ''jeżeli chodzi o transfer cesca do farsy w d*** możecie se wsadzić takie drewniane talenty jak boźan i thiago
0
BAN
0
pokaże chyba w barcelona b po kiego im rossi sanches i cesc te gwiazdy będą grały jego kosztem
0
florek z realu tylko czeka i bez problemu wyłoży 50 mln (euro czy funtów bez różnicy) a barca i jej poroniona polityka transferowa najchętniej oddali by messiego do milanu dorzucili 30 mln i wzięli robinho echhh...
0
Brosik
Busquets w rezerwie? Jeden z najlepszych najbardziej niekonwencjonalnych .... symulantów :) kto by wtedy symulował ?
Aaaaaa no tak jest przecież alves jak tak to ok fabregas w pierwszej 11 może byc
0
JimMorrisonFCB
Taa, to ciekawe kto zagra defensywnego pomocnika?
Pomyśl trochę.
po co defensywny barca to przecież dużyna ofensywna oni sie NIGDY nie bronią :)
0
ten aguero to pewnie pajacuje tylko bo chce lepszy kontrakt wynegocjować jak rooney , tevez i niedawno alves z cyrkiem odejścia do city
0
jaki numer dla cesca ??
10 jak w reprezentacji nie dostanie chyba :)