0

Ma ktoś dokładne informacje o kontuzji naszego Geniusza?

0

O ja... Szacun wieczny.

3

Co jest, wygrali nasi LM? :OO Serio pytam

0

Marne prowo, marne.

14

To jest żałosne że klub grający taki shit i z takim fartem wygrywa 2 razy LM w ciągu 3 sezonów i raz mistrzostwo kraju w przeciągu 8 lat. Żałosne.

0

Engel idź już spać.

5

Nie dość że mają samych ogórków po drodze to w finale strzelają bramkę ze spalonego. To jest żałosne.

0

Aupa Atleti!

0

Need For Speed Most Wanted z 2005 roku. Gra dzieciństwa..

25

Barço, nie zmarnuj go jak Bartre. Błagam.

0

I oby tak zostało jak najdłużej.

3

Jestem ścisły i z reguły nie wierzę w rzeczy niemożliwe, ale tak, wierzę. Przy takiej ilości białka (biolodzy poprawcie mnie) coś rzeczywiście mogło tam powstać.

1

Ten wywiad tylko utwierdza mnie że ten człowiek ma nierówno pod sufitem. LM to może jest lepsza od tego ich "letniego triplete" xd

0

Czemu oni wszyscy chcą odchodzić? Jesteśmy po dublecie, bardzo dobry sezon za nami a piłkarze którzy grają najczęściej chcą odejść. Rozumiem takiego Bartrę czy Sandro, ale Alves? Mache? Co oni chcą tym zyskać?

1

Zaczynają od sprzedawania, a jak przyjdzie kogoś kupić to nie będzie kogo bo wszyscy wykupieni..

1

A u mnie pięknie i ciepło. Wschód Polski pozdrawia :D

0

Bullshit wielki. Mam nadzieję..

2

Witam po banie :D

0

3

Krycha to już od dawna z żółtą powinien grać.

4

Messi Guardioli by tak zrobił. :)

0

No po prostu kurwa no nie.

0

Sevilla od lat ma świetnego PO. Kiedyś Alves, potem Vidal, teraz ten Mariano.

0

Brawo Ney tym razem.

0

CZERWONA KARTKA!

26

Już hejtują. Co za ułomy.

0

Iniesta co za podanie :O

0

Laboga...

0

Jaka jest wg was once de gala naszych Orłów?

0

Nie, o tym co było rok temu w finale PK. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?