Jestem ścisły i z reguły nie wierzę w rzeczy niemożliwe, ale tak, wierzę. Przy takiej ilości białka (biolodzy poprawcie mnie) coś rzeczywiście mogło tam powstać.
Czemu oni wszyscy chcą odchodzić? Jesteśmy po dublecie, bardzo dobry sezon za nami a piłkarze którzy grają najczęściej chcą odejść. Rozumiem takiego Bartrę czy Sandro, ale Alves? Mache? Co oni chcą tym zyskać?
0
Ma ktoś dokładne informacje o kontuzji naszego Geniusza?
0
O ja... Szacun wieczny.
3
Co jest, wygrali nasi LM? :OO Serio pytam
0
Marne prowo, marne.
14
To jest żałosne że klub grający taki shit i z takim fartem wygrywa 2 razy LM w ciągu 3 sezonów i raz mistrzostwo kraju w przeciągu 8 lat. Żałosne.
0
Engel idź już spać.
5
Nie dość że mają samych ogórków po drodze to w finale strzelają bramkę ze spalonego. To jest żałosne.
0
Aupa Atleti!
0
Need For Speed Most Wanted z 2005 roku. Gra dzieciństwa..
25
Barço, nie zmarnuj go jak Bartre. Błagam.
0
I oby tak zostało jak najdłużej.
3
Jestem ścisły i z reguły nie wierzę w rzeczy niemożliwe, ale tak, wierzę. Przy takiej ilości białka (biolodzy poprawcie mnie) coś rzeczywiście mogło tam powstać.
1
Ten wywiad tylko utwierdza mnie że ten człowiek ma nierówno pod sufitem. LM to może jest lepsza od tego ich "letniego triplete" xd
0
Czemu oni wszyscy chcą odchodzić? Jesteśmy po dublecie, bardzo dobry sezon za nami a piłkarze którzy grają najczęściej chcą odejść. Rozumiem takiego Bartrę czy Sandro, ale Alves? Mache? Co oni chcą tym zyskać?
1
Zaczynają od sprzedawania, a jak przyjdzie kogoś kupić to nie będzie kogo bo wszyscy wykupieni..
1
A u mnie pięknie i ciepło. Wschód Polski pozdrawia :D
0
Bullshit wielki. Mam nadzieję..
2
Witam po banie :D
0
3
Krycha to już od dawna z żółtą powinien grać.
4
Messi Guardioli by tak zrobił. :)
0
No po prostu kurwa no nie.
0
Sevilla od lat ma świetnego PO. Kiedyś Alves, potem Vidal, teraz ten Mariano.
0
Brawo Ney tym razem.
0
CZERWONA KARTKA!
26
Już hejtują. Co za ułomy.
0
Iniesta co za podanie :O
0
Laboga...
0
Jaka jest wg was once de gala naszych Orłów?
0
Nie, o tym co było rok temu w finale PK. :D