0

Piłka musi całym swoim obwodem przekroczyć linię, więc nie ma mowy o golu. :)

3

"Leo, może wpadłbyś do nas na wypożyczenie?" :D

0

Hahaha, mistrzowskie podsumowanie! :D

1

A ja uważam że ten ktoś ma rację. :)

0

Ale w Hiszpanii jest biurokracja, jeszcze większa niż w Polsce. Tyle wszelkich organów władzy do jednej ligi i wszystkim trzeba zapłacić. Czemu tu się dziwić że bankrutują...

0

Tak, wybacz.

3

Już drugi raz w ciągu 2 dni hejtujesz Neymara. Luz stary, po co to robisz robisz? Wiadomo że nie jest tak dobry jak Leo i prawdopodobnie nikt nie będzie lepszy, ale chłopie, to jeden z najlepszych na świecie, a przerewszystkim nasz zawodnik, więc nie krytykuj go bez podstawy, bo każdemu zdarza się gorszy mecz.

2

W końcu nie Hamilton wygrał. :)
Forza Ferrari!

1

A ja NIENAWIDZĘ takich błędów w pisowni. :)

0

Mam pytanie które mnie ciśnie od dawna.
Kiedy definitywnie umarła "tiki-taka" czy było to po przegranej Barcelony w półfinale w 2013, czy było to na Mundialu w Brazylii (blamaż La Furia Roja), czy może wcześniej?

4

15-0-0 Stary! Nie pierz jej! :D

6

JESTEŚCIE KURWA WIELCY, KOCHAM WAS!

Tak na marginesie, dobrze by było teraz 4-0 w Monachium. ;)

19

Idź już spać, proszę.

3

Tata Martinez xd.

0

Dzisiaj może będzie na polskich lżej, bo pójdzie spora część na TVP. :)

0

Jesteś zbyt ważny Generale, Barça to Twój dom!

0

Teraz to utrzymajcie. Błagam.

0

Może uczci to hat-trickiem? :D

0

Marchisio Mistrz :D

0

Panowie, czy to rekord komentarzy? :D

0

Reus jest bardzo dobry, ale to szklanka.

0

Za każdym razem jestem coraz mniej przekonany co do Pogby...

27

Ten gość ma wielki wkład w nasz punktowy dorobek. Vamos Claudio!

0

Wygrywają z wszystkimi w tej pachołkowatej Premier League, to się podnieca, ale nie bardzo ma czym.

2

Od początku wiedziałem że James to nie jest pomyłka transferowa, ale teraz im zazdroszczę go bardziej niż Isco. Świetny grajek.

0

Farcik. :)

0

Daj spokój, to Getafe, nie pompuj balona.

0

To nie wina TVP. :)

1

Dajcie Leo Hat-tricka strzeli. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?