Ale w Hiszpanii jest biurokracja, jeszcze większa niż w Polsce. Tyle wszelkich organów władzy do jednej ligi i wszystkim trzeba zapłacić. Czemu tu się dziwić że bankrutują...
Już drugi raz w ciągu 2 dni hejtujesz Neymara. Luz stary, po co to robisz robisz? Wiadomo że nie jest tak dobry jak Leo i prawdopodobnie nikt nie będzie lepszy, ale chłopie, to jeden z najlepszych na świecie, a przerewszystkim nasz zawodnik, więc nie krytykuj go bez podstawy, bo każdemu zdarza się gorszy mecz.
Mam pytanie które mnie ciśnie od dawna.
Kiedy definitywnie umarła "tiki-taka" czy było to po przegranej Barcelony w półfinale w 2013, czy było to na Mundialu w Brazylii (blamaż La Furia Roja), czy może wcześniej?
0
Piłka musi całym swoim obwodem przekroczyć linię, więc nie ma mowy o golu. :)
3
"Leo, może wpadłbyś do nas na wypożyczenie?" :D
0
Hahaha, mistrzowskie podsumowanie! :D
1
A ja uważam że ten ktoś ma rację. :)
0
Ale w Hiszpanii jest biurokracja, jeszcze większa niż w Polsce. Tyle wszelkich organów władzy do jednej ligi i wszystkim trzeba zapłacić. Czemu tu się dziwić że bankrutują...
0
Tak, wybacz.
3
Już drugi raz w ciągu 2 dni hejtujesz Neymara. Luz stary, po co to robisz robisz? Wiadomo że nie jest tak dobry jak Leo i prawdopodobnie nikt nie będzie lepszy, ale chłopie, to jeden z najlepszych na świecie, a przerewszystkim nasz zawodnik, więc nie krytykuj go bez podstawy, bo każdemu zdarza się gorszy mecz.
2
W końcu nie Hamilton wygrał. :)
Forza Ferrari!
1
A ja NIENAWIDZĘ takich błędów w pisowni. :)
0
Mam pytanie które mnie ciśnie od dawna.
Kiedy definitywnie umarła "tiki-taka" czy było to po przegranej Barcelony w półfinale w 2013, czy było to na Mundialu w Brazylii (blamaż La Furia Roja), czy może wcześniej?
4
15-0-0 Stary! Nie pierz jej! :D
6
JESTEŚCIE KURWA WIELCY, KOCHAM WAS!
Tak na marginesie, dobrze by było teraz 4-0 w Monachium. ;)
3
Słyszeliście o zawieszeniu La Liga i CdR?
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,skandal-w-hiszpanii-la-liga-i-puchar-krola-zawieszone-do-odwolania-,artykul,566166,1,459.html?utm_source=facebook
19
Idź już spać, proszę.
3
Tata Martinez xd.
0
Dzisiaj może będzie na polskich lżej, bo pójdzie spora część na TVP. :)
0
Jesteś zbyt ważny Generale, Barça to Twój dom!
0
Teraz to utrzymajcie. Błagam.
0
Może uczci to hat-trickiem? :D
0
Marchisio Mistrz :D
0
Panowie, czy to rekord komentarzy? :D
0
Reus jest bardzo dobry, ale to szklanka.
0
Za każdym razem jestem coraz mniej przekonany co do Pogby...
27
Ten gość ma wielki wkład w nasz punktowy dorobek. Vamos Claudio!
0
Wygrywają z wszystkimi w tej pachołkowatej Premier League, to się podnieca, ale nie bardzo ma czym.
2
Od początku wiedziałem że James to nie jest pomyłka transferowa, ale teraz im zazdroszczę go bardziej niż Isco. Świetny grajek.
0
Farcik. :)
0
Daj spokój, to Getafe, nie pompuj balona.
0
To nie wina TVP. :)
1
Dajcie Leo Hat-tricka strzeli. :D