Niedawno przeprowadziłem się do Kopenhagi, czy ktoś z szanownej La Ralambli jest na miejscu i chciałby złapać się na mecz? Dzisiejsza transmisja jest w Globe Irish Pub
Niedawno przeprowadziłem się do Kopenhagi, czy ktoś z szanownej La Ralambli jest na miejscu i chciałby złapać się na mecz? Dzisiejsza transmisja jest w Globe Irish Pub
Komentarze
0
@ChampionLW To niezła mentalność
1
Niedawno przeprowadziłem się do Kopenhagi, czy ktoś z szanownej La Ralambli jest na miejscu i chciałby złapać się na mecz? Dzisiejsza transmisja jest w Globe Irish Pub
1
Niedawno przeprowadziłem się do Kopenhagi, czy ktoś z szanownej La Ralambli jest na miejscu i chciałby złapać się na mecz? Dzisiejsza transmisja jest w Globe Irish Pub
0
@ChampionLW To niezła mentalność