Oglądałem dokładnie to zajście, i myśle ze zawodnik getafe wykorzystal to ze pepe go lekko pophal i sie przewrócil , zawodnik realu zdenerwowany zachowal se jak kretyn ;)
Powinniśmy współczuć wszystkim ludziom których spotkała taka przykrość, aczkolwiek Henry to wspaniały piłkarz, trudno mu będzie skupić się na grze, także Guardiola powinien to wziąć pod uwagę.
Oglądałem dokładnie to zajście, i myśle ze zawodnik getafe wykorzystal to ze pepe go lekko pophal i sie przewrócil , zawodnik realu zdenerwowany zachowal se jak kretyn ;)
Komentarze
0
hhe dobre jak Ibra strzeli hat tricka ;D
0
krzywy95 , widac ze nie grasz zbytnio w piłke nożna - nie mogł zrobić kroku ;)
0
Oglądałem dokładnie to zajście, i myśle ze zawodnik getafe wykorzystal to ze pepe go lekko pophal i sie przewrócil , zawodnik realu zdenerwowany zachowal se jak kretyn ;)
0
Kogoś brakuje ? :>
0
[edit]
ostrzeżenie
mod
0
Kogoś brakuje ? :>
0
Powinniśmy współczuć wszystkim ludziom których spotkała taka przykrość, aczkolwiek Henry to wspaniały piłkarz, trudno mu będzie skupić się na grze, także Guardiola powinien to wziąć pod uwagę.
----------------------------------
ONE LOVE
0
Oglądałem dokładnie to zajście, i myśle ze zawodnik getafe wykorzystal to ze pepe go lekko pophal i sie przewrócil , zawodnik realu zdenerwowany zachowal se jak kretyn ;)
0
[edit]
ostrzeżenie
mod
0
hhe dobre jak Ibra strzeli hat tricka ;D