O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

antypilkarz... Ribery jest wolniejszy od Messiego? O stary ;d

0

1.Messi 2.Ribery 3.Lass Diarra :)

0

Haha :D jako kibic Bayernu kibicowalem wam dzis i gdy Iniesta to huknal cieszylem sie jak Guardiola :D pozdro ziomki i macie rozjebac Manu w fInale :D W nastepnym sezonie final Bayern-Barca mowie wam :D Bayern porobi transfery i jazda;d

0

Siema wszystkim. od czasu kiedy rozniesliscie Bayern w pyl kibicuje wam i mam nadzieje ze wygracie lige mistrzow :) a to dlatego ze chce miec potem wymowke ze przegralismy 0:4 na camp nou z najlepsza druzyna swiata i mam nadzieje ze rozwalicie Chelsea. pozdro, jak przegrac to z najlepszym :D

0

No to jest fakt ze nasza lawka nie jest zbytnio szeroka ale tylko stwierdzam ze Lahm to najlepszy lewy obronca swiata a to co Messi robil z Lellem to jakas komedia byla... z jego winy wpadly 2 bramki w dodatku zagral na nietypowowej dla siebie pozycji. Mimo wszystko Barca jest kandydatem nr 1 do triumfu w LM ale na Allianz Bayern wygra :) skromne zwyciestwo starczy ;]

Zobacz wszystkie

0

1.Messi 2.Ribery 3.Lass Diarra :)

0

Siema wszystkim. od czasu kiedy rozniesliscie Bayern w pyl kibicuje wam i mam nadzieje ze wygracie lige mistrzow :) a to dlatego ze chce miec potem wymowke ze przegralismy 0:4 na camp nou z najlepsza druzyna swiata i mam nadzieje ze rozwalicie Chelsea. pozdro, jak przegrac to z najlepszym :D

0

Haha :D jako kibic Bayernu kibicowalem wam dzis i gdy Iniesta to huknal cieszylem sie jak Guardiola :D pozdro ziomki i macie rozjebac Manu w fInale :D W nastepnym sezonie final Bayern-Barca mowie wam :D Bayern porobi transfery i jazda;d

0

Siema. Gratuluje zwyciestwa ale prosze was nie podniecajcie sie az tak tym bo zadnej magi w waszej grze nie ma. Gdyby wczoraj zagral Lahm zamiast Lella,Klose z Tonim, Lucio w obronie mecz wygladal by zupelnie inaczej ale nie uwazam zebysmy to wygrali. Zobaczymy we wtorek;] pozdro

0

antypilkarz... Ribery jest wolniejszy od Messiego? O stary ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?