5 sierpnia 2017, 12:04
0
Dokładnie!!! Polać mu
2 sierpnia 2017, 21:13
Żegnaj Ney dzięki za wszystkie te dobre i czasem złe momenty.... Bądź szczęśliwy i "bogaty"...heh
19 kwietnia 2017, 22:30
Może ten nowy macher coś zadziała na to licze ale obejrzymy kto to bydzie
19 kwietnia 2017, 22:27
Czas na nowy sezon lm byle we niedziela leszczom pokozać kaj ich miejsce. Póki co nowy trener i spore wietrzenie bo bida na ławie VeB
12 kwietnia 2017, 17:29
Wierze w ta remontade bo jak nie wierzyć skoro ma sie ten klub w sercu, ale tak szczerze czy ta drużyna na to zasługuje??? Nie mnie to oceniać... VeB
8 marca 2017, 20:20
4
Tot el camp, es un clam, Som la gent blaugrana, tan se val d'on venim, si del sud o del nord, ara estem d'acord, estem d'acord, una bandera ens agermana. Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!! Jugadors, seguidors, Tots units fem força, son molts anys plens d'afanys, son molts gols que hem cridat, i s'ha demostrat, s'ha demostrat, que mai ningú ens podra torcer. Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
8 marca 2017, 20:23
1
jedziemy z nimi nerwy osiagają zenitu ale wiara jest
2 marca 2013, 20:04
Lewandowski to nie ten poziom jak dla mnie
28 stycznia 2012, 10:36
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dokładnie!!! Polać mu
0
Żegnaj Ney dzięki za wszystkie te dobre i czasem złe momenty....
Bądź szczęśliwy i "bogaty"...heh
0
Może ten nowy macher coś zadziała na to licze ale obejrzymy kto to bydzie
0
Czas na nowy sezon lm byle we niedziela leszczom pokozać kaj ich miejsce. Póki co nowy trener i spore wietrzenie bo bida na ławie VeB
0
Wierze w ta remontade bo jak nie wierzyć skoro ma sie ten klub w sercu, ale tak szczerze czy ta drużyna na to zasługuje??? Nie mnie to oceniać... VeB
4
Tot el camp,
es un clam,
Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Jugadors,
seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
1
jedziemy z nimi nerwy osiagają zenitu ale wiara jest
0
Lewandowski to nie ten poziom jak dla mnie
0
0
Żegnaj Ney dzięki za wszystkie te dobre i czasem złe momenty....
Bądź szczęśliwy i "bogaty"...heh