O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5688
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 5

Komentarze

0

Dokładnie!!! Polać mu

0

Żegnaj Ney dzięki za wszystkie te dobre i czasem złe momenty....
Bądź szczęśliwy i "bogaty"...heh

0

Może ten nowy macher coś zadziała na to licze ale obejrzymy kto to bydzie

0

Czas na nowy sezon lm byle we niedziela leszczom pokozać kaj ich miejsce. Póki co nowy trener i spore wietrzenie bo bida na ławie VeB

0

Wierze w ta remontade bo jak nie wierzyć skoro ma sie ten klub w sercu, ale tak szczerze czy ta drużyna na to zasługuje??? Nie mnie to oceniać... VeB

Zobacz wszystkie

4

Tot el camp,
es un clam,

Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.

Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

Jugadors,
seguidors,

Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.

Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

1

jedziemy z nimi nerwy osiagają zenitu ale wiara jest

0

Lewandowski to nie ten poziom jak dla mnie

0

0

Żegnaj Ney dzięki za wszystkie te dobre i czasem złe momenty....
Bądź szczęśliwy i "bogaty"...heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?