0

a kontuzja Villi to nic rozumiem?

0

Maciek Barca10:

porównujesz Pedro - pomocnika , Alexisa - pomocnika , ilością bramek do Villi , który jest napastnikiem?

0

jak dla mnie to Mourinho bardzo chciałby zostać trenerem Barcy i dlatego lekko mu odpierdziela na jej pkcie...w Barcy nigdy nie został doceniony i to go chyba boli najbardziej

0

1 mecz od niepamietnych czasow kiedy nie stracilismy gola...sukces

0

wlasnie dlatego ,ze obrona z La Masia takie wyniki hokejowe są...kupic jakis rolasow z anglii po 2m zeby bronili przy roznych i bedzie dobrze

0

i dobrze. niech sobie chlopak odpocznie do swiat i Villa pogra bo gry nie ma nic z tym nurkiem

0

ten Mascherano nie wie o co chodzi w grze z tylu on nie powinien byc obronca ...zbyt duzo glupich goli tracimy jak nie przez jego błedy , to przez jego nieporozumienia z obroncami

0

jedyne co Barcelonie trzeba to 2 obroncow po 2m wzrostu i glupie bramki po stalych fragmentach beda przeszloscia...

0

Czasy Ronaldinho juz nigdy nie wroca niestety:( jak dla mnie nie było lepszego piłkarza za mojego 28 letniego życia niż ten grajek....żadne Messi czy Ronalda czy Crystiany nie mogą sie równać do tego co dawał piłce Ronnie:D

0

zloty : Ty nie bardzo widze wiesz cos o pilce i o tym ,ze Mallorca czy Betis , czy Osasuna zawsze sprawialy Barcelonie problemy, a argument ,ze Real z nimi wygral wysoko to juz calkowicie Cie osmiesza w moich oczach. Poki Barca nie zacznie grac z Villa w 1 skladzie zamiast tego Alexisa , gry nie bedzie

0

taaaa , a moze kupimy kiedys kogos powyzej 160cm wzrostu to przy rzutach roznych bedziemy mieli jakies szanse moze...

0

Adriano 1? jedyny ,ktory zachowal sie jak powinien w sytuacji zagrozenia i koles dostaje note 1? panowie co oceniaja te spotkania to chyba nie za duzo z futbolem maja wspolnego...jakby Marscherano zachowal sie jak Adriano to byloby 0-0 i dalej mielibysmy awans...

0

Raz: juz mnie drazni minimalizm tej druzyny...maja wynik 3:0 i nie graja w pilke dalej zeby dobic przeciwnika i zniszczyc tak jak ma to w zwyczaju chociazby Real..To jest koniec sezonu mieli 2 tyg przerwy wiec mogliby sie spiac i pocisnac spokojnie 5:0. Ile to juz razy Barca robi 5:0 do przerwy a w 2 polowie czlowiek wylacza telewizor bo ogladanie jak druzyna wymienia 100 podan bez przesuniecia sie chocby o 10m w przod jest poprostu nudne. Po drugie: jakie 14 trofeow?w ciagu ostatnich 2 sezonow Barca wygrala 10 trofeow a wczesniej z tego co pamietam chyba 6 lub 7 za Guardioli. I po trzecie: chwała Bogu, ze Guardiola odejdzie moze wreszcie klub zacznie kupowac zawodnikow na lawke rezerwowych zeby miec sile na caly sezon a nie tylko do marca...tyle w temacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?