0

a ja nikogo nie prowokuję, statystyki to statystyki i tyle - są obiektywne. A który trener jest lepszy to każdy ma swój typ.

0

2

Ancelotti nie musi o niczym marzyć bo wygrał najwięcej LM w historii.

1

Neymar dobry gracz, podziwiałem go od Santosa.

PS: Macie porównanie Guardioli z 2009 do Ancelottiego z 2014.

http://static.fangol.pl/content/8/2/7/82786f1d01233c679156519062768cc7-554.jpg

Zwycięzca jest 1 bezdyskusyjnie.

0

Ronaldo grał długo na pozycji pół pomocnika-pół skrzydłowego oraz grał w najtrudniejszej i najsilniejszej lidze świata - Angielskiej, Messi całą karierę grał jako atakujący w lidze hiszpańskiej gdzie o tytuł walczyły zazwyczaj.. 2 drużyny. Dziękuję za uwagę również.

1

pierwsze z brzegu filmik, zobacz jakie gole walił z lewej Falcao (nie wszystkie są z lewej na tym filmiku ale sporo):

1

przecież jego też wymieniłem:)

1

Wesley? no zaje*iście lewą gra.. mimo, że naturalnie jest prawonożny. A Falcao to po prostu magia, najfajniejsze jest to ,że najpiękniejsze i najtrudniejsze gole w swojej karierze często strzelał swoją potencjalnie "gorszą" lewą nogą

0

5 minut za dużo? W II połowie były 4 zmiany oraz 2 razy przerywana była gra ze względu na wijących się z bólu piłkarzy ATM a sam gol Ramosa padł w 92 minucie 52 sekundzie więc... no nie kompromituj się:)

0

Real dostał tylko 3 karne po nurach więc nie pieprz tak. Reszta to był sprawiedliwe karne po faulach i rękach.

2

no fajnie, że z prawej, nie ma wcale takiej słabej ale nie róbcie z niego już "obunożnego" zawodnika. Na ten czas absolutny top w obunożności to Sneijder i Falcao, później Pedro, Kroos, Neymar i inni.

1

2 asysty miał jednak, więc taki bezużyteczny nie był.

0

James i Kroos ok, ale chodzi raczej o zawodnika stricte ofensywnego a takiego nie widać, no może Neymarek.

0

mylisz się, pokazał, że ma jaja. Bo już rzygać się chcę tą poprawnością polityczną na każdym kroku.

0

ale w czym?

0

spokojna główka, poczekajmy do przyszłego roku - jeśli Real zdobędzie 2 raz z rzędu LM, to co wtedy twój Pep powie? :)

4

masz rację - przypadkiem mają 22 zwycięstw pod rząd a Ronaldo przypadkiem 25 goli i 8 asyst w 14 meczach w lidze :D

2

ale mają rację.. chyba nie widziałeś meczu, grają jak rzeźnicy.

0

a co ty myślisz, nie gra na tej samej pozycji co kiedyś. Do tego ma już prawie 30 lat, nie biega tyle co kiedyś, teraz wykorzystuje raczej swoją niezawodność pod bramką co przekłada się na dużą ilość goli. A co do akcji, 8 asyst to całkiem dobry dorobek w lidze.

0

co do Sociedadu - mówisz o początku sezonu i bałaganie z nowymi piłkarzami? To już przeszłość co widać po obecnej passie. Valencia - no problem, zobaczysz, kolego:)

0

Valencia - no problem, gorzej z Atleti.

1

żeby mieć rekord Guinessa to musi 2 razy pokonać Atletico

0

wpisz se w wyszukiwarke 2 słowa: Messi wzrost

0

można grać przeciętnie i wygrać wysoko. Np Almeria - Real niedawno. Nikt po tym meczu nie był wielce zadowolony z gry pomimo 1:4

0

no a nie hahahaha:)

0

ty masz chyba jakiś kompleks, 70% twoich komentarzy dotyczy Ronaldo i śmiania się z niego... Naprawdę te 25 goli i 8 asyst aż tak cię boli..?

1

to ich zdanie i co w tym śmiesznego? Di Maria np został wybranym najlepszym piłkarzem Argentyny. Więc jest w tym jakieś ziarno prawdy.

0

Za to Demiurg gra w Realu.

0

no a jak Real pokona Atletico to się spotykamy z wami już 21 stycznia. Oby tak było, będą emocje:)

0

nie, nie w symulowaniu, w innych aspektach, popatrz na tabelki:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?