O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Messi,Villa,Pique
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od ZAWSZE!!!

Statystyki

  • Dni w serwisie 4897
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 0

Komentarze

0

2:2 Llorente :P

0

Trzeba wbić dwie bramki w pierwszej połowie a później gać kontratakiem lub bronić się całą drugą połowę . :)

0

To kolejny mecz Neymara w którym jest zawodnikiem meczu !! Coraz bardziej podoba mi się jego gra w Europie . Coś będzie z tego chłopaka :P .

0

0

Kto potrzebuje link do transmisji ? Proszę bardzo ;3 : http://www.drhtv.com.pl/transmisja-22915.html

Zobacz wszystkie

0

Villa to będzie wielki powrót. :)

0

gdyby Ramos by przeszedł napewno będzie mile widziany .

0

te wyniki 5:0 i 1:3 to przeszłość każde gran derbi to całkiem inne emocje

0

Myślę, że Barca wygra zrewanżuje się za ostatni mecz i wygra 4:0

0

2:2 Llorente :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?