robercik223
Dołączył/a: lipiec 2012
Starachowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo nie mogło tak wyglądać :) w końcu graliśmy z "czwartym stadionem" Premier League :D
1
Setek Neya i Suareza to już nie widziałeś ?
0
Dopiero w pierwszym meczu Pucharu Króla.
0
To już by było grubymi nićmi szyte.
1
Cádiz potwierdza, że złoży skargę. To (najprawdopodobniej) koniec tegorocznej edycji Pucharu Króla dla Realu Madryt.
0
Ale mimo wszystko cała Hiszpania będzie na to patrzeć.
Cádiz musi poprosić RFEF o wyrzucenie Realu Madryt z rozgrywek. W innym przypadku najprawdopodobniej skończy się 'tylko' walkowerem 0:3.
6
Jakub Kręcidło @J_Krecidlo
"Mecz Cadiz z Realem powinien zakończyć się walkowerem, bo Czeryszew jest zawieszony za czerwoną kartkę jeszcze z czasów gry w Villarrealu"
0
Sorry ale dalej błędu nie widzę :)
0
a 3:4 w sezonie 13/14?
1
Mamy bana?! Więc raczej nic z tego...
1
Szczęście to akurat oni mieli, patrz Real z Shalke i Bayern z Porto. Jedynie nasza "Duma" w żadnym z meczów nie była zagrożona.
0
i póki co nie mają z niego pożytku. Mogą go kupić ale jeśli kupią doświadczone ŚO żeby miał przy kim się ogrywać. Varane też się dobrze zapowiadał.
0
Też może być niewypałem. Taki troszkę kot w worku.
0
Za dużo zdecydowanie za dużo, niewiadomo co z niego wyrośnie a w klubie jest potrzebne doświadczenie młodego Mamy Bartre nie sądzę żeby dwóch młokosów mogło być filarem defensywy.
0
i jeszcze do tego że : "i ten gość jest z innej galaktyki?? śmieszne"
0
Dzięki, dzięki :) ale na Wsi to chyba raczej nie możliwe ;/
0
Wiem Panowie wiem... Czekam tylko na koniec umowy :) dzięki Mimo wszystko :) pozdro i pozytywnych emocji po meczu :)
0
Wiem że nie raz na jakichś Tureckich czy tym podobnych bywa... :) nie musi być Polski komentarz :)
0
:D uratowałeś Mi życie :)
0
Orientuje się ktoś czy na Cyfrowym Polsacie na jakimś zagranicznym kanale będzie transmisja?? Z góry dziękuję:)
0
Chcielibyście gryzienia trawy, każdy mecz na 100% a później że zespół jest wykończony w końcowej fazie rozgrywek. Zawodzi defensywa której brak pewności, którą zaskakuje każdy atak. Ale i tak jestem dobrej myśli :)
0
TVP SPORT 2:00 :)
0
a chciałbyś zobaczyć wchodzącego Xavi-ego czy Cesca ?? która zmiana więcej wniesie??
0
To za "Igle" dali prawie 40mln za drewno a za Alexisa 20mln?! z pewnością:)
0
Że tam o Pedro nikt nie zapyta;)
0
Żeby ich Bayern rozjechal musi najpierw ograć Chelsea w Super Pucharze.
0
Szkoda:/ ale jak już wszyscy wybierają trenera to może Juup Heynckes??:) taka mała zemsta za Pepa:)
0
LE jeszcze nie Mamy więc kolejne trofeum by się przydało :)
0
O której będą dokładne składy??
0
z innej beczki.. ciekaw jestem jeśli Robben odejdzie z Monachium to może Pep będzie chciał wyciągnąć Sancheza. Może tam by się odnalazł.