0

Bo nie mogło tak wyglądać :) w końcu graliśmy z "czwartym stadionem" Premier League :D

1

Setek Neya i Suareza to już nie widziałeś ?

0

Dopiero w pierwszym meczu Pucharu Króla.

0

To już by było grubymi nićmi szyte.

1

Cádiz potwierdza, że złoży skargę. To (najprawdopodobniej) koniec tegorocznej edycji Pucharu Króla dla Realu Madryt.

0

Ale mimo wszystko cała Hiszpania będzie na to patrzeć.
Cádiz musi poprosić RFEF o wyrzucenie Realu Madryt z rozgrywek. W innym przypadku najprawdopodobniej skończy się 'tylko' walkowerem 0:3.

6

Jakub Kręcidło ‏@J_Krecidlo
"Mecz Cadiz z Realem powinien zakończyć się walkowerem, bo Czeryszew jest zawieszony za czerwoną kartkę jeszcze z czasów gry w Villarrealu"

0

Sorry ale dalej błędu nie widzę :)

0

a 3:4 w sezonie 13/14?

1

Mamy bana?! Więc raczej nic z tego...

1

Szczęście to akurat oni mieli, patrz Real z Shalke i Bayern z Porto. Jedynie nasza "Duma" w żadnym z meczów nie była zagrożona.

0

i póki co nie mają z niego pożytku. Mogą go kupić ale jeśli kupią doświadczone ŚO żeby miał przy kim się ogrywać. Varane też się dobrze zapowiadał.

0

Też może być niewypałem. Taki troszkę kot w worku.

0

Za dużo zdecydowanie za dużo, niewiadomo co z niego wyrośnie a w klubie jest potrzebne doświadczenie młodego Mamy Bartre nie sądzę żeby dwóch młokosów mogło być filarem defensywy.

0

i jeszcze do tego że : "i ten gość jest z innej galaktyki?? śmieszne"

0

Dzięki, dzięki :) ale na Wsi to chyba raczej nie możliwe ;/

0

Wiem Panowie wiem... Czekam tylko na koniec umowy :) dzięki Mimo wszystko :) pozdro i pozytywnych emocji po meczu :)

0

Wiem że nie raz na jakichś Tureckich czy tym podobnych bywa... :) nie musi być Polski komentarz :)

0

:D uratowałeś Mi życie :)

0

Orientuje się ktoś czy na Cyfrowym Polsacie na jakimś zagranicznym kanale będzie transmisja?? Z góry dziękuję:)

0

Chcielibyście gryzienia trawy, każdy mecz na 100% a później że zespół jest wykończony w końcowej fazie rozgrywek. Zawodzi defensywa której brak pewności, którą zaskakuje każdy atak. Ale i tak jestem dobrej myśli :)

0

TVP SPORT 2:00 :)

0

a chciałbyś zobaczyć wchodzącego Xavi-ego czy Cesca ?? która zmiana więcej wniesie??

0

To za "Igle" dali prawie 40mln za drewno a za Alexisa 20mln?! z pewnością:)

0

Że tam o Pedro nikt nie zapyta;)

0

Żeby ich Bayern rozjechal musi najpierw ograć Chelsea w Super Pucharze.

0

Szkoda:/ ale jak już wszyscy wybierają trenera to może Juup Heynckes??:) taka mała zemsta za Pepa:)

0

LE jeszcze nie Mamy więc kolejne trofeum by się przydało :)

0

O której będą dokładne składy??

0

z innej beczki.. ciekaw jestem jeśli Robben odejdzie z Monachium to może Pep będzie chciał wyciągnąć Sancheza. Może tam by się odnalazł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?