0

Takiemu bramkarzowi to dobrze byłoby z dystansu strzelac

0

@Dejmet piłka nożna jest sportem widowiskowym, bez kibiców nie miałaby żadnego sensu a przywilejem kibica jest komentowanie tego co widzi, krytyka czy pochwała :):) Napisałem co myślę i jest to tylko i wyłącznie moje zdanie.

3

Flick to miał dawać odpocząć zawodnikom jak wygrywaliśmy wysoko. Kiedy mecze były wygrane w 70 minucie to i tak nie ściągał zmęczonych a dziś od pierwszej minuty wystawia rezerwy.. Obłęd.

0

@Pablozeusz Widziałeś bramkę? Co Pena miał zrobić? Idealny gol i jeśli kogoś obarczyć winą to obrońców..

0

Bardzo poważna kontuzja i jeśli to na pewno to, to MATS ma po sezonie.. Mój chrześniak to miał, najpierw operacja, po operacji orteza i to przez pół roku a później długa rehabilitacja..

6

Za coś takiego powinna być czerwona.. wyeliminowali by takie zachowania wśród piłkarzy..

3

W końcu mamy zespół który grając w przewadze bramek nie klepie tysięcy podań, tylko dalej chce więcej i więcej ;);)

0

Czemu nie Fati? Kiedy on go wystawi na Getafe??

0

Nooooooooo!!!!!!

0

Co tu się k....a dzieje!!!!!! ;):):) To jest total rollercoaster

2

Ja pierdziu co Wy piszecie!?? To że ktoś chciał posadzić go na ławie to nie znaczy że chcieli go wyrzucić z klubu czy żeby doznał kontuzji co Wam się w głowach pie....li??

0

Ku.wa mać!!!! No nie wierzę!! Co się dzieje ...

0

Kontuzja Casado??

0

Rozjadą nas jak się nie ogarniemy.

2

@Messiasz2 to samo pomyślałem :):)

0

@Recha_0684 No a podasz mi statystyki minut wychowanków Realu?? chciałbym zobaczyć, a pewnie wiesz skoro wyciągnąłeś tu real i jego fachowców :):)

0

Pedri też przed kontuzją coraz mniej błyszczał a później wszyscy pisali że go zajechali.. Młody chłopak nie przyzna się że odczuwa zmęczenie, on chce grać tylko to się liczy..

0

@Recha_0684
https://www.fcbarca.com/120621-lamine-yamal-eksploatowany-do-granic-mozliwosci.html
daj już spokój, markery zmęczeniowe?? proszę Cię :):):) Nie muszę brać na wstrzymanie bo jestem bardzo spokojnym człowiekiem a jak widać nie tylko ja tak uważam :):) Porównaj sobie ilość minut Yamala w tym wieku do ilości minut innych wielkich graczy.. Podpowiem, bo przed chwila przypominałem w innym miejscu.. Taki Messi w żadnym z pierwszych czterech sezonów nie rozegrał tyle minut co Yamal mało tego w dwóch pierwszych sezonach rozegrał łącznie 1001 minut przy 2196 minut Yamala a był w tym samym wieku.
Który wychowanek Realu Madryt rozegrał w wieku 17 lat prawie 2200 minut w lidze??

0

@Gacu95 Co Ty bredzisz ?? Messi w swoim pierwszym, drugim i trzecim a nawet czwartym sezonie nie zagrał tyle spotkań ani minut co Yamal.. Dopiero w piątym sezonie zagrał więcej minut.. Chcesz być mądrzejszy niż jesteś???

1

@Murazor W Hiszpanii od lat X grają czarnoskórzy piłkarze i sa oklaskiwani przez większość kibiców. Grają w każdym klubie. Dlaczego?? Oczywiście są jak wszędzie idioci i pamiętamy jak Alvesowi rzucili banana a co zrobił Alves?? Przed wykonaniem rożnego podniósł banana, obrał i zjadł za co dostał oklaski nawet od kibiców Villarealu a nie leciał do mediów i płakał.. Tymi słowami Vini jeszcze bardziej wk... kibiców Hiszpańskich bo dla nich MŚ to święto i trzeba być głupcem żeby coś takiego powiedzieć.. Jest, był i będzie prowokatorem o czym mówi wiele klubów, dziennikarzy, trenerów i kibiców. Warto dodać że każdy piłkarz który ośmiesza piłkarzy ukochanego klubu będzie przez kibiców obrażany czy to czarny czy biały.

0

@Recha_0684 Yamal grał na MŚ bardzo ciężkim turnieju i to do ostatniego finałowego meczu, a to e nie grał tyle co Pedri kiedy go zajechano nie znaczy że nie gra sporo może nawet za dużo. Dziś odpada kolejny. Fermin naderwał najprawdopodobniej mięsień czworogłowy.. Ty nadal nie rozumiesz??

0

@Recha_0684 Dlatego że to był taki mecz w którym mógł odpocząć... Zaraz będą repry, poważne mecze w lidze, liga mistrzów a terminarz jest jaki jest.
Piszesz że to nie są lata 90 itd.. No widzisz tak wiedzieli że cały świat piłki mówił o zmęczonym Pedrim a on dalej grał aż nie wytrzymał. Tak właśnie wiedzą..

0

@zygzakmaklini ok, ale bądź lepszy od nich.

0

@zygzakmaklini idiotyczny komentarz.. ile masz lat? 15??
Guler zagrał 98 minut Yamal ponad 266, grają w różnych klubach i wśród innych piłkarzy przy innym trenerze.

6

Zobaczcie jaka jest różnica między Barcą Flicka a Xaviego.. Tu piłkarz dostaje piłkę i pierwszy co to ciąg na bramkę, podanie do przodu jeśli jest taka możliwość u Xaviego byłoby już połowa piłek do tyłu. Pamiętam i pisałem to nie raz, że za Xaviego Pedri i Gavi mogą zostać ofiarami DNA Barcy jakie Xavi sobie założył. Pedri jak przyszedł do nas grał jak Olmo, dostał piłkę i do przodu a później im dłużej był pod Xavim potrafił w meczu połowę piłek zagrać do tyłu, często zatrzymywał akcje i podawał do tyłu choć było wiele możliwości pociągnięcia w przód.. Chciałem Xaviego na miejscu trenera ale obawiałem się że za wcześnie, przecież uwielbiamy go wszyscy i nie mam tu na celu uderzenie w niego bo może kiedyś wróci jako bardziej doświadczony trener i osiągnie z klubem wiele..

To tylko moje spostrzeżenia oczywiście możecie się z tym nie zgodzić ale ja tak to widzę..

1

@Recha_0684 Ty masz pojęcie ile Yamal rozegrał już minut w tym roku?? Pogadaj z dobrym fizjoterapeuta sportowym o takim wysiłku u 16-17 latka.. Dziś jest 4 kolejka, zaraz jedzie na reprezentacje a co będzie przy 20?? 30?? Kto wtedy będzie grał jak chłopaki będą wyeksploatowani..

0

@masik86 Pytanie kto dziś nie idzie na grilla???? Ja specjalnie na takie okazje kupiłem tablet 13 cali (polecam ogląda się świetnie) a szczęście mam takie że nikomu nie będzie to przeszkadzało bo większość ekipy lubi piłkę ????

0

Na jakim rynku?? Transferowym?? :):):P:P No bez jaj...

0

@brd42 Nie zrozumiałeś mojego wpisu :) Co do Gundo to nie miałem na myśli gry na DP ale może tam grac i grał :) nawet w reprezentacji i wyszło mu to całkiem nieźle :):)
Co do kontuzji to nie masz racji.. Wiele kontuzji powstałych w wyniku starcia mogłoby zakończyć sie z łagodniejszym skutkiem gdyby zawodnik był w pełni siły i odpowiednio fizycznie przygotowany. Ja nie pisałem że w przypadku Bernala tak było ale mogło być, jak popatrzymy na powtórkę.. Poczytaj o tym, jest wiele artykułów i książek :):)
Co do poznania ligi to chodziło mi o to o czym mówiło wielu młodych i nie tylko młodych piłkarzy ale też tych co do danej ligi przechodzili. Chodzi o poznanie zawodników i taktyk drużyn, jak oni grają na kogo uważać, kto z nich nie uważa itd.


0

Wiele osób tu pisało że mamy wystarczający środek po co nam Gundogan, blokujący rozwój młodych zawodników, po co Olmo itp.. Ilu ostatnio młodych zawodników borykało sie z kontuzjami w naszym tylko klubie?? Pedri który był przetrenowany, Gavi który jest młody ambitny i za bardzo ryzykował starciami, Balde, Fati talent który jużz może nigdy nie wróci do formy itd. Jedni z przetrenowania inni być może z braku doświadczenia bo czasem lepiej odpuścić, ale wszyscy młodzi bardzo dobrze zapowiadający się piłkarze.. U Bernala było na twarzy widać zmęczenie.. Dlatego taki Gundo nam był potrzebny żeby oszczędzać na początku dorosłej kariery tych młodych zawodników, pozwolić im poznac najwyższą ligę gdzie wielu gra piłkarzy którzy chcieli ale nigdy nie wznieśli się na wysoki poziom i faulują bez zastanowienia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?