0

Czy będzie gdzies można oglądnąć transmisję??

2

@Firestone No tak ...
Fati - 1827 minut, 10 goli, 4 asysty
Ferran - 1884 minuty, 7 goli, 3 asysty
Dembele - 2169 minut, 8 goli, 9 asyst
Raphinha - 2925 minut, 10 goli, 12 asyst
Fati potrzebował 183 minuty na bramkę, Torres 270, Dembele 272 a Raphinha 293
Wiem , wiem statystyki nie grają ale fakty sa takie że Fati jest drugim strzelcem wspólnie z Raphinhą po Lewandowskim choć ze wszystkich podstawowych graczy mniej od niego grał w tym sezonie tylko Kessie, Pena i Garcia..

3

@Krzanu10 I co tu jest dziwnego?? Grali o zostanie w laliga czego Ty nie rozumiesz? Każdy inny na ich miejscu by się tak zachowywał ..

3

i maja w czterech literach finansowe fair play :P:P:P

3

Nie wiem kto pisze te teksty na FCBarca ale są coraz bardziej żenujące...

0

@eRsko87 On ma 20 lat z nim trzeba porozmawiać, nim wstrząsnąć a po kontuzzji nikt tak naprawdę z nim nie rozmawiał, Xavi chciał wygrywać na siłę mecze nie dając mu tak szczerze szansy którą dostawał taki Dembele grając nie raz cały mecz piach, czy bezradny w wielu meczach Raphinha albo Torres.. Jego ojciec mówi dużó i na pewno zza duzo ale prawda zawsze leży gdzieś po środku..

0

Prawda jest taka że z Raphinhą i Dembele na bokach, nic poza ligą nie zdobędziemy.. Ile sezonów u nas gra Dembele?? ponad pięć z czego w lidze rozegrał 126 meczy strzelając 24 bramki !! To ten Torres ma lepsze statystyki nie mówiąc o Fatim, choć Torres do sprzedania jak najszybciej a Fati jak pójdzie za konkretne pieniądze to jeszcze, ale nie narzekajmy w przyszłym sezonie że jest lipa..

0

@RanDiFCB A mimo to strzelił więcej goli ;)

0

@RanDiFCB no dokładnie. Jeden mecz dobry a mimo mniejszej ilości minut ma więcej goli od Dembele i wielu innych piłkarzy Barcy... Wyciągnij palca z buzi..

4

Szok.. Pamiętam kiedy wchodzili do pierwszego składu a teraz oglądam jak odchodzą.. Wielcy piłkarze..

1

@stiepanov bo kiedy będzie w wieku Dembele będzie dużo lepszym piłkarzem;);)

3

Fati dziś zrobił więcej, niż w nie jednym meczu Raphinha i Demboza razem wzięci.. Ma 20 lat, w tym momencie strzelonych więcej goli od Dembele choć gral mniej.. Na pewno jest to piłkarz z potencjałem i jeśli Barcelona nie dostanie za niego konkretnej kwoty nie powinna się go pozbywać..

0

@darus188 tylko dzisiaj??

1

@Barca2022 Ma już ich więcej od Dembele licząc wszystkie rozgrywki.. A gra mniej ;)

1

@FC4BARCA A jeździec bez głowy Dembele zostanie :p

0

@masik86 Ty zrozumiałeś mój wpis ?? Chyba nie bardzo..

1

@LjakRoberciik Staty nie grają, to prawda, ale przy ilu słabych transferach to słyszałeś?? Mi tu nie chodzi o to że Ansu ma zostać ale o to że wymiana Ansu na kogoś z nich jest głupotą..

1

@xavi890 I co to zmienia?? Uważasz że gdy będzie grał w Barcelonie będzie więcej strzelał?? Zagrał ponad 600 minut strzelając jednego gola i będąc wtedy w wieku Fatiego, no może kilka miesięcy młodszy :):)

1

Abde zagrał 1751 minut w tym sezonie strzelając 6 bramek plus 2 asysty, Fati 1721 minut strzelając 7 bramek i 4 asysty.. Fati w lidze bramka co 319 minut , Abde w lidze bramka co 340 minut. Fati jest 10 miesięcy młodszy od Abde... Wiem , wiem Fati maił szanse nie wykorzystał ale wymiana Fatiego na Abde to głupota.
Warto dodać że Carrasco spędził 1000 minut więcej na boisku od Fatiego strzelając we wszystkich rozgrywkach 3 gole więcej i dokładając jedna asyste więcej od Fatiego a na gola w lidze potrzebował minute więcej :):) Te zmiany maja coś zmienić??

0

Wierzyłem w Xaviego bardzo długo ale dziś już jest nie do obrony.. Zaczął mecz 4 pomocnikami a skończył 4 napastnikami:p

2

Dajcie spokój, nie szukajmy już winy u kolejnych piłkarzy.. W tym sezonie już każdemu zarzucane było wiele a rywale nie mają lepszych graczy. Po ostatnim meczu piłkarze rywala mówili o kilku taktykach trenera na mecz, dziś też czytam że trener Valladolid rozważał kilka taktyk a co zrobił Xavi?? Nie ma żadnego pomysłu, gramy tak samo. Teraz z przodu mamy Fati Ferran, Lewy i Dembele :):) Xavi jest zabawny.. Dobrze że Lewy uciekł Benzynie ..

0

@Rivaldinho11 za to przód gra koncertowo:):)

1

@Arczi87 gdybyś to napisał pół roku temu to bym zrozumiał ale człowieku, Ty przesłałeś pół sezonu?? Przecież tak gramy przez dłuższy czas.. Jakie ataki zobaczyliśmy?? Nie rozśmieszaj mnie. Zobaczyliśmy koeljny raz niemoc. Co ma do tego Napoli i że mamy majstra skoro ten zespol gra u siebie dziś i chce świętować? Tym bardziej że każdy z piłkarzy ma coś do udowodnienia przed końcem sezonu bo z tyłu głowy mają to że mogą opuścić klub... Uprawiasz jakiś sport?? Nie ma czegoś takiego że mamy majstra więc olewamy.

1

@narses85 zrobił więcej niż Dembele i Raphinha razem wzięci..

0

Wszyscy tu jedziecie piłkarzy a przecież oni nie mają żadnej taktyki, jest chaos, grają jakby nie wiedzieli co mają grać, są tak bardzo przewidywalni że nie są w stanie zaskoczyć rywala niczym. Tu nic nie działa od trenera po zawodników..

3

Pomijając już że gramy tak jak zawsze, taktyki nie ma żadnej którą moglibyśmy zaskoczyć Sociedad. Lepiej byłoby coś zaryzykować ale Xavi wystawiając Demboze na lewej i Raphinhe udowadnia że boi się i liczy na swój "najlepszy" atak że zrobi mu robotę.. Tragedia.

3

@Cobra303 No i ??

8

@kejdzi Dokładnie.. Nie takie filary odchodziły z klubów..

0

Alba, Roberto, Ter Stegen a jako pierwszy jak wróci to Messi.. Ja wiem że wielu sie nie podoba że Roberto ale bez jaj że Pedri czy Gavi :):):) Roberto jak gra tak gra ale na pewno nikt w Barcelonie nie pominie go jeśli zostanie..

0

Gdyby ktoś 10 lat temu powiedział że Barcelona będzie się cieszyć że dostała licencję na grę w LM, to byśmy sie po głowie stukali.. Zniszczyli ten klub Ci którym nigdy kropla potu z czoła od ciężkiej pracy nie poleciała..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?