0

Aż miło sie patrzy na trenera Espanyolu.. On żyje, jest zawodnikiem zespołu, przyszedł i widać zmiany w grze drużyny, może nie wytrzymają 90 minut ale widać że dają z siebie dużo.. W Barcy niestety zmian żadnych..

0

@HavertzKai Suarez musi zwalić kilka idealnych sytuacji zanim zaskoczy jego glowa;)

0

@Piotrasz10 no tak, masz rację, już powinien być.

7

83 minuta, Suarez statystyki ma tragiczne. Strzeli gola i będą zachwyty ale to jest Barcelona, tu za takie pieniądze powinien strzelać gole co mecz, a także coś zrobić w grze.. Jak narazie to kilka dobrych piłek stracil i tyle. Mam wielki szacunek do niego, dziękuję mu za gole jakie dla nas strzela ale już czas poważnie pomyśleć o następcy.

2

Skończyła się era Barcy i Realu. Klasyki coraz słabsze, drużyny tylko z nazwy dziś straszą.

0

Ale mamy szczęście ja p......

4

W sumie to gramy tak jak od początku sezonu, kiedy ktoś nas przycisnie nie potrafimy wrócić do gry, klepiemy podania żeby raz na dłuższy czas oddać strzał na bramkę.. ;) ;)

0

@krisso78 no ale ja nie o tym pisałem. Trener chyba chcial ratować mecz, dlatego zmienił słabego lepszym piłkarzem.

3

Alenia gdyby grał regularnie ciekawe jakby dziś wyglądał. Obecnie jest lepszy od Busiego.

0

Dziś powinny grać rezerwy a jak widzimy, podstawowy skład przed ważnym meczem z RM będzie musiał cisnąć do końca. Ciekawe jaki pomysł wpadnie do głowy trenerowi.

0

Myślę że młodzi dziś mogliby z Realem Sociedad wygrać, starzy będą się męczyć jak zwykle.

1

Kolejny mecz i kolejny rekord pobity... Super..

0

Hehe ale pudełko

6

Po tym golu jakby w siebie uwierzyli hmm gdyby czesciej grali chłopaki to naprawdę fajnie by to wyglądało.

0

Już miałem pisać że grają jak na podwórku, że nic nie pasuje, niektórzy jakby się bali, ale proszę, GOL jest!

0

Gdyby na siłę nie szukali Messiego mogliby zyskać więcej a Messi sam się znajdzie, on to potrafi.

0

Nasza obrona jak zwykle w najwyższej w tym sezonie formie, daleko odbiegającej od optymalnej formy:) :)

1

Kolejny "jeden z najsłabszych" mecz Barcelony.

0

30 minuta i żadnej akcji tak naprawdę, klepiemy znów na ilość podań, mając takich piłkarzy, 4 napastników powinniśmy ich wciągnąć na własne pole a potem ruszyć ale nie, tu trzeba zatrzymać, podać do tyłu i walić głową w mur..

0

Komentarze tu na forum często w tym sezonie są lepsze i ciekawsze niż mecze Barcy hehehe, no cóż mecz od 13 minuty będzie lepszy teraz trzeba cisnąć..

0

@th@les Denis gra w Celcie, pooglądaj czasem..

2

Aż się boję myśleć, co będzie kiedy Messiego nie będzie. Dziś patrząc na grę Barcy bez Messiego Ci chłopcy nie zrobiliby nic. Przykre.

1

Trener z Pragi wyciągnał wnioski z pierwszego spotkania, Valverde jak zwykle miał z tym problem. Kiedy przyjdą dwumecze i albo jestes albo oodpadasz będzie lipa.

3

Jest coraz gorzej i to widać, to już wszyscy wiemy ale chyba nastały czasy kiedy kibice na stadionie powinni pomagac drużynie bardziej bo czasy kiedy sie oglądało na spokojnie mecze będąc pewnym wygranych i robiło "oooooooooooo" po ładnym zagraniu minęły. Goście przyjeżdżający na Barcę powinni czuć że jest ten 12 zawodnik.

1

Levante jeszcze w tym sezonie nie strzeliło nikomu więcej niż 2 bramek, czekali żeby rekord pobić z FCBarcelooną .. To jest przykre, a każdy kto oglądał mecz widział że mogli wygrac wiecej.

2

Kiedy nie ma logicznego wytłumaczenia na to co sie dzieje w tym sezonie , to albo zespół nie ma formy albo trener jest do d... i taka jest niestety prawda. Nawet jeśli piłkarzom sie nie chce to od tego jest trener żeby takich wyeliminować, posadzić na ławce czy na trubunach bo widzi ich na treningach i wie czy się obijają czy daja z siebie maksimum.. Nie sądzę więc żeby sie komuś nie chciało ale nawet jeśli to kto ma zapanować nam milionerami biegającymi za piłką ??? TRENER!!! Ma on zapanować nad nimi i nad tym jak zespół gra, jaką taktykę ustawić na danego rywala, a niestety ani jedno ani drugie nie wychodzi Valverde... Taka jest niestety prawda..
Są mecze które nam wychodzą bo nam rywal pasuje i jego gra i wtedy potrafimy wygrac, jeśli jednak będzie inaczej to jest lipa. Barcelona nie była nigdy zespołem który grął tak jak rywal pozwala to my decydowaliśmy częściej jak ma grać rywal:):):):)

4

Przegraliśmy 3:1 z przeciętną drużyna, bo gdyby to była dobra drużyna, dziś skończyłoby się 6:1.
My tracąc trzeciego gola nie oddajemy strzałów z dystansu, piłkę podajemy do tylu... Tak to niestety wygląda.

0

@ramon59 w posiadaniu piłki i ilości podań :) :) jest nieźle, byle do przodu hehehehe

3

Wyrzucić złotego chłopca Pique, jak więcej podróżuje niż trenuje to za co bierze takie miliony?

0

Hehehe 70% posiadania piłki, miliony podań i przegrywamy 3:1 :) Valverde jakiś dziwny skład dziś wystawia nie zostawiając nic na deser to jakiś obłęd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?