robertocarlos76
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż miło sie patrzy na trenera Espanyolu.. On żyje, jest zawodnikiem zespołu, przyszedł i widać zmiany w grze drużyny, może nie wytrzymają 90 minut ale widać że dają z siebie dużo.. W Barcy niestety zmian żadnych..
0
@HavertzKai Suarez musi zwalić kilka idealnych sytuacji zanim zaskoczy jego glowa;)
0
@Piotrasz10 no tak, masz rację, już powinien być.
7
83 minuta, Suarez statystyki ma tragiczne. Strzeli gola i będą zachwyty ale to jest Barcelona, tu za takie pieniądze powinien strzelać gole co mecz, a także coś zrobić w grze.. Jak narazie to kilka dobrych piłek stracil i tyle. Mam wielki szacunek do niego, dziękuję mu za gole jakie dla nas strzela ale już czas poważnie pomyśleć o następcy.
2
Skończyła się era Barcy i Realu. Klasyki coraz słabsze, drużyny tylko z nazwy dziś straszą.
0
Ale mamy szczęście ja p......
4
W sumie to gramy tak jak od początku sezonu, kiedy ktoś nas przycisnie nie potrafimy wrócić do gry, klepiemy podania żeby raz na dłuższy czas oddać strzał na bramkę.. ;) ;)
0
@krisso78 no ale ja nie o tym pisałem. Trener chyba chcial ratować mecz, dlatego zmienił słabego lepszym piłkarzem.
3
Alenia gdyby grał regularnie ciekawe jakby dziś wyglądał. Obecnie jest lepszy od Busiego.
0
Dziś powinny grać rezerwy a jak widzimy, podstawowy skład przed ważnym meczem z RM będzie musiał cisnąć do końca. Ciekawe jaki pomysł wpadnie do głowy trenerowi.
0
Myślę że młodzi dziś mogliby z Realem Sociedad wygrać, starzy będą się męczyć jak zwykle.
1
Kolejny mecz i kolejny rekord pobity... Super..
0
Hehe ale pudełko
6
Po tym golu jakby w siebie uwierzyli hmm gdyby czesciej grali chłopaki to naprawdę fajnie by to wyglądało.
0
Już miałem pisać że grają jak na podwórku, że nic nie pasuje, niektórzy jakby się bali, ale proszę, GOL jest!
0
Gdyby na siłę nie szukali Messiego mogliby zyskać więcej a Messi sam się znajdzie, on to potrafi.
0
Nasza obrona jak zwykle w najwyższej w tym sezonie formie, daleko odbiegającej od optymalnej formy:) :)
1
Kolejny "jeden z najsłabszych" mecz Barcelony.
0
30 minuta i żadnej akcji tak naprawdę, klepiemy znów na ilość podań, mając takich piłkarzy, 4 napastników powinniśmy ich wciągnąć na własne pole a potem ruszyć ale nie, tu trzeba zatrzymać, podać do tyłu i walić głową w mur..
0
Komentarze tu na forum często w tym sezonie są lepsze i ciekawsze niż mecze Barcy hehehe, no cóż mecz od 13 minuty będzie lepszy teraz trzeba cisnąć..
0
@th@les Denis gra w Celcie, pooglądaj czasem..
2
Aż się boję myśleć, co będzie kiedy Messiego nie będzie. Dziś patrząc na grę Barcy bez Messiego Ci chłopcy nie zrobiliby nic. Przykre.
1
Trener z Pragi wyciągnał wnioski z pierwszego spotkania, Valverde jak zwykle miał z tym problem. Kiedy przyjdą dwumecze i albo jestes albo oodpadasz będzie lipa.
3
Jest coraz gorzej i to widać, to już wszyscy wiemy ale chyba nastały czasy kiedy kibice na stadionie powinni pomagac drużynie bardziej bo czasy kiedy sie oglądało na spokojnie mecze będąc pewnym wygranych i robiło "oooooooooooo" po ładnym zagraniu minęły. Goście przyjeżdżający na Barcę powinni czuć że jest ten 12 zawodnik.
1
Levante jeszcze w tym sezonie nie strzeliło nikomu więcej niż 2 bramek, czekali żeby rekord pobić z FCBarcelooną .. To jest przykre, a każdy kto oglądał mecz widział że mogli wygrac wiecej.
2
Kiedy nie ma logicznego wytłumaczenia na to co sie dzieje w tym sezonie , to albo zespół nie ma formy albo trener jest do d... i taka jest niestety prawda. Nawet jeśli piłkarzom sie nie chce to od tego jest trener żeby takich wyeliminować, posadzić na ławce czy na trubunach bo widzi ich na treningach i wie czy się obijają czy daja z siebie maksimum.. Nie sądzę więc żeby sie komuś nie chciało ale nawet jeśli to kto ma zapanować nam milionerami biegającymi za piłką ??? TRENER!!! Ma on zapanować nad nimi i nad tym jak zespół gra, jaką taktykę ustawić na danego rywala, a niestety ani jedno ani drugie nie wychodzi Valverde... Taka jest niestety prawda..
Są mecze które nam wychodzą bo nam rywal pasuje i jego gra i wtedy potrafimy wygrac, jeśli jednak będzie inaczej to jest lipa. Barcelona nie była nigdy zespołem który grął tak jak rywal pozwala to my decydowaliśmy częściej jak ma grać rywal:):):):)
4
Przegraliśmy 3:1 z przeciętną drużyna, bo gdyby to była dobra drużyna, dziś skończyłoby się 6:1.
My tracąc trzeciego gola nie oddajemy strzałów z dystansu, piłkę podajemy do tylu... Tak to niestety wygląda.
0
@ramon59 w posiadaniu piłki i ilości podań :) :) jest nieźle, byle do przodu hehehehe
3
Wyrzucić złotego chłopca Pique, jak więcej podróżuje niż trenuje to za co bierze takie miliony?
0
Hehehe 70% posiadania piłki, miliony podań i przegrywamy 3:1 :) Valverde jakiś dziwny skład dziś wystawia nie zostawiając nic na deser to jakiś obłęd.