0

Wiadomo że media różne newsy wymyślają ,ale takiego bagna jak dziś w Barcy to chyba nigdy nie było. To że ta machina nie funkcjonuje jak należy to wiadome ale teraz jest to problem duży bo odbija się na piłkarzach którzy chcą grać w piłkę i osiągać cele.

1

Oglądałeś dziś mecz Barcy? Ilu piłkarzy traciło piłkę i naraziło nas dziś na kontry? Dobrze że to przeciętny Betis .

1

W PSG też będzie tracił piłki i też będzie miał słabsze spotkania, nie szukajcie na siłę wad Neymara tylko dlatego że odszedł.

1

Nie kombinuj. Może Neymar nie dawał z siebie sto procent w meczach ze słabszym rywalem ale robił ta różnicę i ściągał na siebie obrońców, zresztą zagrał dziś jakby był częścią łańcucha a nie odrębnym ogniwem a to świadczy o jakości piłkarza. Nie ma dziś w Barcy takiego piłkarza który by pomagał Messiemu i Suarezowi nie tylko w zdobywaniu bramek ale w ściąganiu na siebie obrony.

0

Oglądałeś PSG? To o jakim zgraniu piszesz? Jak ktoś z nich się jeszcze nie zgrał to się nie zgraja, to są zawodowcy, Neymar wygląda w PSG lepiej niż niektórzy piłkarze Barcy zgrywający się z klubem od zeszłego sezonu. Barcelona dziś wyglądała słabo i nie można znowu udawać że jest inaczej bo kochamy barce i zawsze jesteśmy z nią czy w zwycięstwie czy w porażce. Tak myśląc do niczego się nie dojdzie. Barca wygląda źle , bo dziś był Betis ale przyjdzie mocniejszy rywal i obnaży wszystkie słabości.

1

Co z tego że niższy poziom, skoro Ney zagrał dziś rewelacyjnie i nie musiał sie zgrywać tyle ile to robią niektórzy w
naszym zespole i na siłę się im daje szansę na zgranie. Betis z całym szacunkiem do tego klubu ale to przeciętniak a dziś trzeba było powalczyć troszkę.

1

Podaj takiego na dzień dzisiejszy? Myślę że nie ma , bo nawet jak jest to wątpię żeby udało się go ściągnąć.

8

Neymar daje radę w PSG i przykre jest to że nikt w tej Barcy nie pomyślał że ten piłkarz może odejść i trzeba kogoś ściągnąć. Brak Neymar jest widoczny, to on dawał paliwo Suarezowi i Messiemu, na dzień dzisiejszy nie ma piłkarza w zespole który mógłby go zastąpić.. zarząd Barcy przespał kilka miesięcy i to się odbije. Oglądam PSG i Neymar robi wrażenie.

1

Jak czytam te komentarze typu : "poczekajmy" "dajmy im czasu" ,"to początek sezonu" "muszą się zgrać"itp to się zastanawiam ile Wy macie lat i jak bardzo naiwnym można być.. Przecież czasu daliśmy im już od roku , zgrać się nie muszą bo to ten sam skład co grał że sobą cały zeszły sezon, jak byk widać że brakuje tu piłkarzy!!! Messi nie zrobi wszystkiego, jest starszy i szybciej puchnie, po dwóch sprintach dycha strasznie i nie można już liczyć że on wygra każdy mecz. Suarez bez Neymara stracił 50% szans na dobre podanie co widać gołym okiem że on potrzebuje pomocy a zarząd Barcy udaje że tego nie widzi. Obrona kulała już od pewnego czasu ale zobaczymy nie jest może najgorzej ale pomoc?? Pomocy nie ma od dawna i nic nie zrobili żeby coś zmienić. Zobaczcie Real ,nie ma Ronaldo ale są inni i nawet jakby ZZ musiał ściągnąć dwóch najlepszych z boiska to wprowadza piłkarzy którzy są ogniwem do tego łańcucha pasującym. Co jeśli my musimy ściągnąć Messiego i Suareza ?? Ten zespół nie wygra z połową ligi jeśli oni będą w swojej dobrej formie.

0

Semedo bez kompleksów chce grać ale co z tego jak wychodzi ,chce ciągnąć a tu klepania od do i do tyłu.

0

Tak, ale za długo oglądam Barcę żeby nie widzieć problemu, i nie chodzi tylko o grę ale o to co jest wśród zawodników. To widać.

0

No właśnie o tym piszę.

4

Barca nie istnieje. Nie pamiętam jak sięgam pamięcią piętnaście lat wstecz, żeby Barca była tak bezradna. Nie pamiętam żeby tyle piłek tracili i brakowało celnych podań. Nawet te najsłabsze mecze były lepsze. Tamten sezon był przeciętny a ten nie będzie lepszy. Zastanawiam się jacy ludzie muszą zasiadać w zarządzie że tak są naiwni i ślepi.

0

Ma dużo racji. Poza tym kiedyś nawet rezerwowi wchodząc na murawę dużo zespołowi dawali mocy. Rezerwy wzmacniały zmęczony zespół dziś go często osłabiają. Barca od kilku sezonów zasnęła jeśli chodzi o transfery, przyzwyczajono się że Messi zrobi wszystko a on może dużo ale ma już swoje lata i jeśli ktoś ogląda Messiego od samego początku to widzi że siły już nie te same, ale chyba władze Barcy mają krótką pamięć.

0

Co jak co ale Ronaldo nie leniuchował tylko ćwiczył. Żyła jak Bruce Lee hehehe.

0

Hehe parodia . EV stoi i patrzy i myśli "co to qwa się dzieje" ... Niestety bez wzmocnień będzie to samo co w zeszłym sezonie. Męczarnie.

0

No ok ale to nie jest tylko sparing. Drużyna s budowie ale gra ten skład co się zna doskonale i widać że im zależy.. Z tymi transferami to w ogóle jakies cyrki ale ja już za długo Barcy kibicuje żeby mieć nadzieję.

0

Co Ty piszesz?? Nie ma czegoś takiego między Barca a Realem jak zwykły sparing. Jesteś za młody chyba. Nawet jakby to był mecz o puchar z piasku i graliby rezerwami daliby z siebie max. To jest walka nie tylko o wynik ale o początek sezonu.

0

Prawda jest bolesna. Żadnych strzałów na bramkę Realu. Nie ma polotu, Messi sam nie wygra wszystkiego. Suarez bez pomysłu bez Neya jakby go nie było. Deulofeu jest super ale na Barcę B. Real gra bez trzech najlepszych ,jakby w Barcelonie ich nie było to lipa straszna.

0

Tak jak myślałem. Barca znowu zrobi transfery porażki. Trzydziestoletni piłkarz za taką kasę?? To już nie ma w Barcy łowców?

0

A może Usain Bolt?? Szybki i silny, nauczyć go kopać i podawać i będzie git. Patrząc na te transferowe cyrki sezon będzie podobny do poprzedniego.

2

W ogóle mnie to nie dziwi. Myślę że Barca nikogo nie pozyska i będą znowu przecierać kibice oczy z lez kiedy nie pójdzie w LM a w lidze z przecietniakami będą problemy.

0

Jesteś za młody i dlatego nie zrozumiałeś.

2

Błąd Barcy i tyle. Messi jest mega ale wiek już ma i załamka może przyjść w każdym momencie. Oby nie. Barca transfery robi przeciętne i nie sądzę że zatrudnią kogoś mogącego dorównać Neymarowi. Neymar może jest samolubny i cwaniaczy ale często to on uprzykrza życie obrońcom najbardziej, ciężko będzie go zastąpić. Barca chcąc walczyc o trofea jak narazie nie wiele zrobiła .

0

Oglądam mecze Barcy od wielu lat i nawet jak przegrywali 2 bramkami to można było stawiać w ciemno że dadzą radę choćby zremisowac. Dziś jest to wątpliwe. Trener , co pisałem tu kilka razy ,nie ma pomysłu boi się ryzyka. Dlaczego byli piłkarze Barcy w meczach z Barceloną spisują się bardzo dobrze a ich drużyny wygrywają, choć na Barcelonę byli już za słabi a dziś słabość widać w piłkarzach Barcy.
Może lepiej było od pierwszych minut wystawić Albe i Paco?? Skoro piłkarze mniej uzdolnieni strzelają Barcy gole to dlaczego Paco miałby nie strzelić Juventus naprzyklad. Barcy dziś gole strzelają Ci co w całym sezonie nie mają szczęścia więc może dać szansę innym akurat może dadzą radę. Gorzej być chyba nie może ale warto czasem zaryzykować , choćby po to żeby mieć pewność.
Nie wiem czy zauważyliście ale każdy piłkarz Barcy na siłę szuka Messiego, Neymara i Suareza, i choć naprawdę na dobrej pozycji jest ktoś spoza tej trójki to piłki nie dostanie, tak jakby piłkarze nie wierzyli w możliwośći swoich kolegów. Jest lipa bo jak wracam pamięcią lata w stecz to w każdym meczu był jakiś strzał z daleka w każdym meczu w którym Barca przegrywała w pierwszej połowie, po przerwie wychodziła petarda, zupełnie inny zespół mogący zdziałać cuda, jakby ktoś ich napompował. Dziś jest monotonia, dziś Barca nie potrafi zaskoczyć i nie jest tu żadnym przykładem mecz z PSG .

4

Wczoraj mógłby zdziałać w ostatnich 30 minutach więcej niż Suarez ale Enrique po prostu myśli że któryś z trio uratuje mu d....!!!! Kiedy napastnik nie strzela kolejne 90 minut poiwnien być czas dla zmiennika, tym bardziej że Alcacer strzelał gole słabszym ekipą jaką jest Leganes.

7

Wydaje mi się że Paco Alcacer musi wchodzić jeśli Suarez czy Neymar nie mogą strzelić. To już kolejne prawie 90min bez gola.

0

Barca się męczy a trener siedzi. Rakitic ,Gomes to jakaś porażka dziś. Trener Leganes dwie zmiany i gol.

1

Co on bredzi.. W tym sezonie było już wiele spotkań po których trzeba było wyciągać wnioski. Były spotkania słabe a nawet bardzo słabe które tylko dzięki piłkarzom kończyły się na plus. Ten czas musiał nadejść prędzej czy później, gdyby nie PSG to następny w kolejce by zdemolował Barce.
Każdy widzi ten sezon i naprawdę nie ciężko jest stwierdzić że to jeden z najsłabszych sezonów od lat. Barcelona powinna przejść zmiany, trener nie ma pomysłu, w meczach ligowych już tego brakuje a co dopiero w LM na takim poziomie jak teraz. Straty piłek biją rekordy w tym sezonie. To nie był pojedynczy wypadek przy pracy to jest po prostu od pewnego czasu norma.

0

Masz rację ale wtedy Barca grała na luzie i ciężko było innym remisować a co dopiero wygrywać, dziś Barca gra nie na luzie, jest spięta , wystraszona , straty, niecelne podania to nie tylko dziś mecz pokazał, tak jest od jakiegoś czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?