9 listopada 2008, 13:13
0
alves zdecydowanie wyżej
27 października 2008, 16:03
jak oni tak sie rozkrecaj TO CO BEDzIE ZA 2MIECHY ???????????
12 października 2008, 18:54
10 milionów chyba startuja do śmiechu warte minimum 25 mln
29 września 2008, 19:58
odwala im ja wiem ze porazka boli ale bez przesady
2 września 2008, 20:02
dobrze robi moze po prostu potrzebuje czasu aby do nich dotrzec . aby to cos dalo .
29 sierpnia 2008, 20:28
Oczywiscie ze barca moze jeszcze powwalczy chelsea inter juve bayern napewno bie z nim bedzie tak jak w pucharze uefa z zenitem . no mozze jeszcze real cos wykombinuje .
28 sierpnia 2008, 17:23
Z tych wymieniionych ja jestem za Di MAria
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
alves zdecydowanie wyżej
0
jak oni tak sie rozkrecaj TO CO BEDzIE ZA 2MIECHY ???????????
0
10 milionów chyba startuja do śmiechu warte minimum 25 mln
0
odwala im ja wiem ze porazka boli ale bez przesady
0
dobrze robi moze po prostu potrzebuje czasu aby do nich dotrzec . aby to cos dalo .
0
odwala im ja wiem ze porazka boli ale bez przesady
0
Oczywiscie ze barca moze jeszcze powwalczy chelsea inter juve bayern napewno bie z nim bedzie tak jak w pucharze uefa z zenitem . no mozze jeszcze real cos wykombinuje .
0
Z tych wymieniionych ja jestem za Di MAria
0
alves zdecydowanie wyżej
0
dobrze robi moze po prostu potrzebuje czasu aby do nich dotrzec . aby to cos dalo .