0

Jak zobaczyłem to fichado to się zdziwiłem i szukałem jakiejś informacji ze to prank

1

No w sumie możesz mieć rację

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Ale by prześcieradłom ślinka ciekła jakby tak się taki to trzeba by było zarządowi szpaler zrobić a nie realowi

0

A może niech oni nam zrobią szpaler za remontade?

5

Ty chyba masz tego samego dilera co ci w Marce

6

Sam bym w tym szpalerze stanął i tylko im nogi podkładał

0

Miało być kilka godzin a nie dni

0

Z niewolnika nie ma pracownika? Gościu patrz co zrobili z Veratti mało się nie ze*ralph tak chciał do Barcelony a teraz co?

0

Jeżeli Ernesto się nie podoba to znaczy że Dybala po prostu nie pasuje do jego projektu

1

On może grać zarówno na lewym skrzydle jak i w pomocy

0

EJ OGÓLNIE TO NICEA KUPIŁA SNEIDERA MOŻE SZYKUJE SIĘ TRANSFER SERIEGO

2

Hahahaha to gratuluję jak Funes dostał kontuzji to co będzie z Vermą

0

Gościu to im się już dawno zwróciło

0

Tylko że najpierw mówiono o Maticiu do MU a potem o Bakayoko

1

I dlatego chciał na koniec jeszcze premie wyłudzić od Barcy. Godne pożałowania

0

A jak inaczej chcesz to nazwać? Zdrajca I najemnik

2

Jest dla mnie zerem jako człowiek jednak umiejętności ma nieziemskie miałem mieszane uczucia oglądając ten filmik

0

A ja myślę że jeżeli tak niemożliwy transfer właśnie doszedł do skutku to dlaczego nie veratti?

0

220 i veratti i mozemy już go więcej nie ogladac

0

Nie mogę się doczekać meczu PSG na Camp Nou gdzie cały stadion będzie na niego gwiazdać

0

Jak teraz na niego patrzę to najchętniej splunąłbym mu na twarz nie jest nic wart

0

Nie ma co negocjować klauzula i veratti

4

W takim razie dawaj verattiego ciapaty palancie

0

Mam dokładnie to samo gdy tylko widzę bramkę na 6-1

7

Za coś takiego według mnie na szacunek nie zasługuje.

0

Cieszynka Neymara z Juventusem była bardzo wymowna

1

Za każdym razem jak wchodzę na tą stronę to mi się chce rzygać

0

Jestem zdecydowanie na nie jeśli chodzi o ten transfer ale jeśli już to przynajmniej 500 000 000€

0

Emery jak znowu nie zdobędzie Mistrzostwa Francji to go wypier..... i znowu będzie nowy projekt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?