robson114411
Dołączył/a: czerwiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zobaczyłem to fichado to się zdziwiłem i szukałem jakiejś informacji ze to prank
1
No w sumie możesz mieć rację
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Ale by prześcieradłom ślinka ciekła jakby tak się taki to trzeba by było zarządowi szpaler zrobić a nie realowi
0
A może niech oni nam zrobią szpaler za remontade?
5
Ty chyba masz tego samego dilera co ci w Marce
6
Sam bym w tym szpalerze stanął i tylko im nogi podkładał
0
Miało być kilka godzin a nie dni
0
Z niewolnika nie ma pracownika? Gościu patrz co zrobili z Veratti mało się nie ze*ralph tak chciał do Barcelony a teraz co?
0
Jeżeli Ernesto się nie podoba to znaczy że Dybala po prostu nie pasuje do jego projektu
1
On może grać zarówno na lewym skrzydle jak i w pomocy
0
EJ OGÓLNIE TO NICEA KUPIŁA SNEIDERA MOŻE SZYKUJE SIĘ TRANSFER SERIEGO
2
Hahahaha to gratuluję jak Funes dostał kontuzji to co będzie z Vermą
0
Gościu to im się już dawno zwróciło
0
Tylko że najpierw mówiono o Maticiu do MU a potem o Bakayoko
1
I dlatego chciał na koniec jeszcze premie wyłudzić od Barcy. Godne pożałowania
0
A jak inaczej chcesz to nazwać? Zdrajca I najemnik
2
Jest dla mnie zerem jako człowiek jednak umiejętności ma nieziemskie miałem mieszane uczucia oglądając ten filmik
0
A ja myślę że jeżeli tak niemożliwy transfer właśnie doszedł do skutku to dlaczego nie veratti?
0
220 i veratti i mozemy już go więcej nie ogladac
0
Nie mogę się doczekać meczu PSG na Camp Nou gdzie cały stadion będzie na niego gwiazdać
0
Jak teraz na niego patrzę to najchętniej splunąłbym mu na twarz nie jest nic wart
0
Nie ma co negocjować klauzula i veratti
4
W takim razie dawaj verattiego ciapaty palancie
0
Mam dokładnie to samo gdy tylko widzę bramkę na 6-1
7
Za coś takiego według mnie na szacunek nie zasługuje.
0
Cieszynka Neymara z Juventusem była bardzo wymowna
1
Za każdym razem jak wchodzę na tą stronę to mi się chce rzygać
0
Jestem zdecydowanie na nie jeśli chodzi o ten transfer ale jeśli już to przynajmniej 500 000 000€
0
Emery jak znowu nie zdobędzie Mistrzostwa Francji to go wypier..... i znowu będzie nowy projekt