0

Odpoczęli :) no to jazda teraz z nimi. Skład ten sam nie licząc Ter Stegena.

0

jedno jest pewne megaciężka przeprawa ich dzisiaj czeka, mam nadzieję że sobotni popis to było rzeczywiście tylko oszczędzanie sił...

0

Bravo-Alves,Pique,Mascherano,Alba-S.Busqets,Iniesta,Rakitic,-MSN
A nie jakieś kombinacje...

0

Dzięki. Jakoś umknęła mi ta informacja.

0

Myślałem że Neymar i Bravo jutro grają mecze w reprezentacjach?

0

Coś mi się zdaje że wszystko rozstrzygnie się w rewanżu. Dzisiaj będzie bardzo ciężko.

0

Trafiłem ze składem. Zobaczymy jak wyjdzie.

0

Na zero z tyłu to podstawa. Z przodu liczę że MSN ze 2 wrzuci.

0

11zł/30 dni pakiet sport w Player pl. 2 kanały eleven. Jakość hd.

0

Niby osłabieni niby bez formy ale na Barce i tak zepną poślady i każdy będzie zapierniczał na 300%. Oczywiście szczęście po ich stronie, sędzia ślepy i wesoło może być.

0

Tak bym to dzisiaj widział:
Ter Stegen - Aleix,Pique,Mathieu,Alba - Sergio,Arda,Iniesta - MSN

1

Mathieu akurat z Malagą wniósł spokój, gorzej z Belgiem mam nadzieję że zepnie pośladki. Bo ostatnio straszna padaka. I tak dziwne że Lucho nie postawił na Bartre ale to oznacza dla niego tylko jedno - OUT.

0

W pierwszym meczu też to oni mieli pierwszą 100, a i tak to my wyszliśmy na prowadzenie.

0

Dzisiaj taka pierwsza 11:
Ter Stegen- Alves,Piqué,Vermaelen,Mathieu-Rakitić,Mascherano, S.Roberto- Suárez, Messi, Neymar

0

Mam nadzieję że Baskowie od początku ruszą do ataku, a wtedy MSN szybko zakończą ten mecz.

0

Ter Stegen - Alves,Pique,Mathieu,Aleix,- Mascherano,Rakitić,S.Roberto - MSN

Aleix musi teraz grać sporo czasu żeby złapać odpowiedni rytm.

0

Bravo - Alves,Pique,Mathieu,Adriano,- Rakitić,S.Roberto,Mascherano,- MSN
I jestem spokojny, ps. oby tylko Messiemu się chciało...

0

Rzadko miałem okazję widzieć go w grze bez Suareza i Messiego.

0

Arda nie widoczny, Vermaelen tragedia i kalectwo, Messi jak ma się oszczędzać to lepiej niech posiedzi na ławce.

0

chodziło mi o bramkowy

0

Nie ma co w takich okolicznościach sukcesem będzie każdy braków remis.

3

Prawdziwy sprawdzian dla Neymara. Jeśli sam to dźwignie z przodu tzn. że dojrzał do miana określania go jako crack.

0

Spoko pomysł. Pomyliłem się Neymar za Suareza.

0

Jak dla mnie to mogliby tak zacząć:
Ter Stegen - Vidal,Vermaelen,Bartra,Mathieu - Turan,Rakitić,S.Roberto - Messi,Suarez,Munir

Na Neymara będą polować więc nie ma co ryzykować.

3

Też mam taką nadzieję. Jestem pewien że dla niego też byłoby to korzystne.

0

Mathieu za Albe i Vermaelen za Mascherano. Ale ogólnie spoko 11. Obstawiam że w drugiej połowie przy korzystnym rezultacie wejdzie Rakitic(Sergio) Vidal(Alves) Bartra(Pique)

13

Czy dobrze mi się wydaje komentować na c+ sport będą Wolski i Orłowski?

0

Mathieu oczywiście na LO

0

Z tego co się orientuję C+ Sport 20:25

2

Jak dla mnie tak to powinno wyglądać:Ter Stegen - Mathieu,Bartra,Vermaelen,Alves - Sergio, Turan, Iniesta, - Neymar,Suarez,Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?