30 marca 2013, 20:36
0
oby we wtorek lepiej w obronie,mecz spacerkiem bez zaangażowania.
30 marca 2013, 20:35
żenada :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
oby we wtorek lepiej w obronie,mecz spacerkiem bez zaangażowania.
0
żenada :)
0
żenada :)
0
oby we wtorek lepiej w obronie,mecz spacerkiem bez zaangażowania.