Ter Stegen(bravo)-zabaleta(montoya),benatia(pique),mathieu(bartra),alba(grimaldo)-mascherano(sergio),rakitic(xavi)-messi(deulefeu),iniesta(xavi)),neymar(adama)-suarez(munir)..4-2-3-1.
Bo cesc jest naszym wychowankiem,tak??!wolny,1 na 1 zero,w defensywie djura,uderzenie z distancu tragicznie,jaj w wielkih meczami brakuje..nasz wychowaniek dla male bojke..
Rakitic jest pilkarzem dla wielke mecze,cesc klolem statystiki w malym.jak w londyne tak w barceloni..cesc vs rakitic?
Leva noga:rakitic
Prava noga:remis
Sila fyzicna:rakitic
Uderzenie z distancu:rakitic
Dluga pilka:rakitic 3x
Gra defensywna:rakitic
1 na 1:rakitic
Rzut wolny najlepszi w swiece razem z pirlo:rakitic
Ale cesc jest wychowankiem.jak tello,sergi roberto,fontas,muniesa,jonathan dos santos,krkic..Skoda ze cesc odchodzi?powirdz mi tylko 1 wielky mecz ktory byl gwiazdom...
Komentarze
1
Benatia???hummels??
0
0
Co jest najgorszego,boje se ze nie:-\
0
Ter Stegen(bravo)-zabaleta(montoya),benatia(pique),mathieu(bartra),alba(grimaldo)-mascherano(sergio),rakitic(xavi)-messi(deulefeu),iniesta(xavi)),neymar(adama)-suarez(munir)..4-2-3-1.
0
Masche bedzie zmuennikiem sergio??hahahaha
4
Bo cesc jest naszym wychowankiem,tak??!wolny,1 na 1 zero,w defensywie djura,uderzenie z distancu tragicznie,jaj w wielkih meczami brakuje..nasz wychowaniek dla male bojke..
3
Rakitic jest pilkarzem dla wielke mecze,cesc klolem statystiki w malym.jak w londyne tak w barceloni..cesc vs rakitic?
Leva noga:rakitic
Prava noga:remis
Sila fyzicna:rakitic
Uderzenie z distancu:rakitic
Dluga pilka:rakitic 3x
Gra defensywna:rakitic
1 na 1:rakitic
Rzut wolny najlepszi w swiece razem z pirlo:rakitic
Ale cesc jest wychowankiem.jak tello,sergi roberto,fontas,muniesa,jonathan dos santos,krkic..Skoda ze cesc odchodzi?powirdz mi tylko 1 wielky mecz ktory byl gwiazdom...
2
Zadny higuain..tylko munir el haddadi,nowy Rivaldo
.
2
Kompany,falcao,cavani,khedira,reus-hsv,porto,palermo,stutgard,moenchengladbach..
1
60 mln?hahahahahahahaaaaaaa!moze 6?