romeoix
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sprawdź proszę co oznacza przysłowie o którym wspomniałeś :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
+5 które teraz daliśmy = 15
0
limetka, ja też ostatnio w słabej formie jestem... ;)
0
A może Song ma ochotę zostać dłużej w ojczyźnie i puścił bajkę o kradzieży?
0
+1 Lordzi.
Dokładnie. Moja antypatia do Cristiano jest duuuuża ale kurde - jest to jeden z najlepszych zawodników na świecie więc bez napinki.
0
Bez jaj, jaka czerwona?
0
100ml? chyba kopiejek :D
0
plotki sratataata.
Zaraz napiszą że Wenger chce trenować Barce :D
0
To w końcu jedzie czy nie? :P
0
Tak w ogóle to pojąć nie mogę jakim cudem Milan pokonał Marsylię... Przecież emeryci grają teraz tak tragicznie słabo, że musiał stać się cud aby wygrali :P
0
Nie będę się kłócił dalej. Obejrzyj powtórkę i wtedy się wypowiedz :)
0
Hadim - a co to zmienia że była przy samej nodze? Kopnął go, był faul, był karny, była kartka. I wszystko jasne. A szkoda, bo Marsylia naprawdę mi zaimponowała! Jakby to Messi był faulowany to byś gadał co innego ^^
0
może w Twoim przekonaniu. Powtórka wyraźnie pokazała że trafił w nogi
0
FlyEmirates - gdzie Ty widziałeś CZYSTY wślizg? Ściął nogi razem z piłką, zasłużony karny i kartka. Mówię to chociaż nie cierpię Realu, ale karny był czysty.
0
do metatron:
Człowieku, nie wszyscy mają tyle siana co Ty. Ja robię dokładnie tak samo i się tego nie wstydzę. Nie stać mnie na oryginał ze sklepu więc szukam tam gdzie taniej, co nie zmienia faktu iż kupuję oryginał. Gdzie widzisz problem?
0
ale ten ranking jest popierdzielony, po kij jeszcze to prowadzą? ;) dwie drużyny z Ukrainy w top10 :D
0
razor - masz jakieś urazy z dzieciństwa? ;)
0
ryan gigga - napisz coś więcej o tych 10-ciu karnych co 10 minut, wszyscy się z Ciebie pośmiejemy :)
selby921 - Chelsea o głowę lepsza? A co się działo w pierwszym meczu? Prawda jest taka że u nas Barca powinna wygrać ze 3-0 a Wy u siebie też ze 3-0, ale jak drużyny nie wykorzystują sytuacji... Wg mnie drużyny były równe a zwyciężyła drużyna grająca pięknie (z wyjątkiem wczorajszego meczu) i z tego całą Europa się cieszy
Riv - myślę dokładnie tak samo. 2 karne jak nic dla Anglików były, kartki dla Abidala w ogóle (czy tam był w ogóle faul??), brak kartek dla Chelsea po brutalnych faulach, za to kartki za leciutkie faule. Sędzia nie poradził sobie z presją. Myślę że kartka dla Abidala była za to że nie podyktował karnego w 1. połowie i mu to powiedzieli w przerwie...