1

Sprawdź proszę co oznacza przysłowie o którym wspomniałeś :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

+5 które teraz daliśmy = 15

0

limetka, ja też ostatnio w słabej formie jestem... ;)

0

A może Song ma ochotę zostać dłużej w ojczyźnie i puścił bajkę o kradzieży?

0

+1 Lordzi.

Dokładnie. Moja antypatia do Cristiano jest duuuuża ale kurde - jest to jeden z najlepszych zawodników na świecie więc bez napinki.

0

Bez jaj, jaka czerwona?

0

100ml? chyba kopiejek :D

0

plotki sratataata.

Zaraz napiszą że Wenger chce trenować Barce :D

0

To w końcu jedzie czy nie? :P

0

Tak w ogóle to pojąć nie mogę jakim cudem Milan pokonał Marsylię... Przecież emeryci grają teraz tak tragicznie słabo, że musiał stać się cud aby wygrali :P

0

Nie będę się kłócił dalej. Obejrzyj powtórkę i wtedy się wypowiedz :)

0

Hadim - a co to zmienia że była przy samej nodze? Kopnął go, był faul, był karny, była kartka. I wszystko jasne. A szkoda, bo Marsylia naprawdę mi zaimponowała! Jakby to Messi był faulowany to byś gadał co innego ^^

0

może w Twoim przekonaniu. Powtórka wyraźnie pokazała że trafił w nogi

0

FlyEmirates - gdzie Ty widziałeś CZYSTY wślizg? Ściął nogi razem z piłką, zasłużony karny i kartka. Mówię to chociaż nie cierpię Realu, ale karny był czysty.

0

do metatron:

Człowieku, nie wszyscy mają tyle siana co Ty. Ja robię dokładnie tak samo i się tego nie wstydzę. Nie stać mnie na oryginał ze sklepu więc szukam tam gdzie taniej, co nie zmienia faktu iż kupuję oryginał. Gdzie widzisz problem?

0

ale ten ranking jest popierdzielony, po kij jeszcze to prowadzą? ;) dwie drużyny z Ukrainy w top10 :D

0

razor - masz jakieś urazy z dzieciństwa? ;)

0

ryan gigga - napisz coś więcej o tych 10-ciu karnych co 10 minut, wszyscy się z Ciebie pośmiejemy :)

selby921 - Chelsea o głowę lepsza? A co się działo w pierwszym meczu? Prawda jest taka że u nas Barca powinna wygrać ze 3-0 a Wy u siebie też ze 3-0, ale jak drużyny nie wykorzystują sytuacji... Wg mnie drużyny były równe a zwyciężyła drużyna grająca pięknie (z wyjątkiem wczorajszego meczu) i z tego całą Europa się cieszy

Riv - myślę dokładnie tak samo. 2 karne jak nic dla Anglików były, kartki dla Abidala w ogóle (czy tam był w ogóle faul??), brak kartek dla Chelsea po brutalnych faulach, za to kartki za leciutkie faule. Sędzia nie poradził sobie z presją. Myślę że kartka dla Abidala była za to że nie podyktował karnego w 1. połowie i mu to powiedzieli w przerwie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?