0

Xavi->Thiago - Tito raczej będzie stawiać na Thiago, aby ten nie odszedł. No i musi rozegrać jeszcze kilka spotkań, aby była klauzula odejścia na poziomie 100mln a nie 18. Ewentualnie Cesc->Tello. Chciałbym zobaczyć Tello na jego optymalnej pozycji, czyli napastnika. Oczywiście wolę Montoye niż Alvesa.
Ale zobaczymy o 20:00. Tito wystawia skład nie Sport czy Mundo.

0

To o tym mowa jest że poszli za większą kasą.

0

No i teraz to Tello już wgl nie będzie grał. Chyba że będą jakieś doniesienia o odejściu Villi.

0

Albo w zeszłym roku Hulk, który deklarował chęć gry w Barcy a przeszedł do Ruskich.

0

Jeszcze bramkarz i dobry obrońca i w LM pokonamy każdego.

0

On nie chwalił pedro tylko krytykował takich jak victor_valdes. Pedro powinien zamknąć usta hejterom. I tyle bo niektórzy to nie kibice Barcy tylko hejterzy Pedro, Xaviego, Valdesa, Pique, Alvesa, Villi czy Alexsisa.

0

Teraz Pedro i Alba.

0

Bo odpowiedź raz działa, raz nie. Dyskutowałem z kapitan hawk

0

To nie jest mecz reprezentacyjny, tylko klubowy. Bardzo bym chciał, aby Legia dotarła do fazy grupowej LM. Po prostu nie lubię TVP bo są mocnostronniczy komentatorzy. Nawet mecz który komentował Szpakowski między Barceloną a Realem był komentowany stronniczo. Po prostu komentator nawet jeśli by grało 10 polaków w Borussi i ani jednego w Bayernie powinien być obiektywny.

0

Cieszę się, że ktoś zauważył, że Barcy brakuje świeżości. Ale zawsze pozostaje to jeśli. Real Madryt chyba się nie zbroi jeszcze ;) Zapomniałeś o ambitnych planach Juventusu.

0

Zupełnie przykładowe drużyny podałem. Równie dobrze może być jak w tym roku z Realem i Manchesterem. Chodzi o to, że będą pokazywać polski zespół, a nie hit. Dawniej było głosowanie SMS, teraz jest jakieś tajne głosowanie.

0

Piast, Wisła i Legia - zaskakujące remisy. Lech sensacyjnie przegrywa z ostatnim zespołem ekstraklasy, który praktycznie już spadł. Na polską ligę za rok nie postawię ani złotówki. Chyba że po tej fazie zasadniczej.

0

Tak. I będzie mecz Legia - Standart Liege i Barcelona - Real Mardryt to zgadnij, który będzie transmitować TVP?
Nie każdy musi mieć nc+

0

Pedro, Alba, Xavi, Sanchez, Pinto. Nie mogę znaleźć cechy, która by ich łączyła (za wyjątkiem tego, że grają w najlepszej drużynie piłkarskiej świata)

0

Jest potrzeba wzmocnień, na które zarząd przeznaczył 50mln. Wydając na jednego piłkarza i to ofensywnego cały budżet strzelamy sobie w stopę. Dlatego każdy chce aby jak najmniej wydać na takiego zawodnika. 28 to max.

0

I Klop, Lewandowski, Piszczek, Błaszczykowski, Alaba i wiele innych

0

Ozil gra tak samo, a może nawet bardziej w kratkę niż Fabregas. Nie uważam, że byłoby warto wydawać Bóg wie ile kasy na tak nierównego zawodnika jakim jest Ozil. Chociaż Fabregas też nie był tani;)

0

Barca uważa, że żeby grać w Barcelonie trzeba tego chcieć bardziej niż pieniędzy. Bardzo słuszne podejście jeśli chodzi o "więcej niż klub" ale bardzo złe, jeśli by patrzeć tylko na kwestie sportowe.

0

ostatnio strzelił 4 bramki, z czego dwóch niesłusznie mu nie uznali. Widać lubi Espanyol.

0

nSport 36 na tym kanale.19:55

0

Chyba złotych. 60 w pakiecie z Ibrahimovicem. Trudno jednoznacznie powiedzieć za którego ile, ale mówi się o 22 i 38

0

6 lat. Kto normalny wiąże się na tak długo. Rummors.

0

28 i zostanie 22 czyli tyle ile kosztował PSG Silva

0

Cieszę się że zostaje i liczę na większą skuteczność. Czuje że w niedzielę strzeli gola.

0

Z czystej ciekawości.

0

Nie zrozumiałeś mnie. Jeśli odejdzie za większą kasą. Znaczy to tyle, że spośród 5 propozycji wybierze nie tę, ktróra da mu regularność występów, a tę gdzie będą płacić najwięcej. Mam jednak nadzieję, że zostanie w Barcelonie i będzie grać w koszulce blaugrana

0

Betis, Levante, Mallorca, Celta i Deportivo, a Real Sociedad, Valencia i Real Madryt to jednak troszkę inna półka ;)

0

Alexsis, nawet jak nie musiał podawać do Messiego to nie trafiał ;)
Chciałbym zobaczyć kompilację wszystkich okazji na strzelenie gola Alexsisa, Villi, Pedro i Cesca. Ciekaw jestem, kto zepsuł najmniej.

0

Podobnie jak Robin van Persie w zeszłym roku, mógł odejść za rok za darmo, a skończyło się na ok. 20 mln funtów. Teraz myślę, że podobna kwota będzie satysfakcjonowała Santos, chyba że nie zdają sobie sprawy z tego, że Neymar nie przedłuży kontraktu.

0

Wiele racji, ale w zeszłym roku gra zespołu była dużo gorsza niż ta, ktorą demonstrują w tym sezonie. Nie mogę się zgodzić, że teraz gramy źle. Oczywiście, że nie grają już tak jak w 2010 roku, nie ma tego pressingu, doskakiwania do rywala jak "doberman spuszczony ze smyczy". Ale warto zauważyć, że wtedy tikitaka była czymś nowym, teraz wiedzą, że wystarczy cofnąć linię defensywy i pomocy i pozamiatane.

Swoją drogą też uważam, że Tito jest po prostu wierny Rosellowi, ale fakt że nie spotkał się z Guardiolą świadczy o tym, że Pep nie okazał szacunku choremu na raka przyjacielowi. Przecież to nie Tito powinien go odwiedzać, bo od kiedy to chorzy odwiedzają zdrowych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?