Czy ktoś się orientuje na jakim kanale na satelicie można to zobaczyć ? Chodzi mi o jakiś RTL ? Albo coś co może być dostepne jakiś włoski kanał albo coś innego ?
Czy ktoś się orientuje na jakim kanale na satelicie można to zobaczyć ? Chodzi mi o jakiś RTL ? Albo coś co może być dostepne jakiś włoski kanał albo coś innego ?
Komentarze
0
Tylko na tej stronie jest podane ,że transmisje prowadzą tylko 3 kanały w hiszpanii to nie jest możliwe ,że niemcy tego meczu nie zobaczą..
0
Dzięki wielkie !!!
0
Czy ktoś się orientuje na jakim kanale na satelicie można to zobaczyć ? Chodzi mi o jakiś RTL ? Albo coś co może być dostepne jakiś włoski kanał albo coś innego ?
0
na c plus nie ma transmisji pozostaje tylko net lub ENKA rubin -dynamo po 30 minutach 0:0
0
witam mam pytanko kiedy bedzie wiadomo kiedy beda grand derby ??? czy w sobote czy w niedziele
0
DZIEKI CHLOPAKI ODLOT PLANOWANY JEST NA GODZINE 23;20 DOZOBACZENIA !!!! PIERWSZE MECZ PO TEM POZEGANANIE :)
0
regulamin!
ostrzeżenie
mod
0
PANOWIE NIE WIECIE KIEDY ONI WYJEZDZAJA BO CHCE ICH POZEGNAC NA LOTNISKU ???? PROSZE O INFO
0
Czy ktoś się orientuje na jakim kanale na satelicie można to zobaczyć ? Chodzi mi o jakiś RTL ? Albo coś co może być dostepne jakiś włoski kanał albo coś innego ?
0
koledzy a o ktorej leci mecz na premiere sport??????pomuszcie