1

Nie wiem ile kosztuje moj ale mam samsunga galaxy a5 (2017) i jest swietny, nie tnie sie, zdj super i mi sie podoba estetycznie :d szczerze polecam :d

8

Chcac niechcac niektore numery maja wieksze znaczenie niz inne

1

To pewnie podobny poziom trudnosci, gratulacje :D

0

Widze ze kolega z krakowa, czyzby AGH i dr. Wojciechowski ? :D

0

No dlatego chce sie pokazac zeby udowodnic ze wylozona na niego kasa nie byla bledem

0

Do graczy, jest sens rzucic dyszke na remis realu ?

0

Moj login wlasnie od niego pochodzi :)

0

Semedo nie pojechal na mecz jak cos

0

W kazdym klubie znajdzie sie taka banda debili, podobne komentarze byly na lfc podczas sagi z Cou

0

Panie, ale Zidane to Ty szanuj, chociazby za to jakim byl pilkarzem

7

To byl sarkazm..

0

Moze i tak ale jako pilkarz wolalbym isc do Guardioli niz Mourinho :D na rotacji zawsze by sie miejsce znalazlo :d

0

City chyba bardziej kusi tytulami i pensja pewnie :D

0

Mysle ze poczeka pol roku na city, lepiej dla niego i dla nich bo za darmo :d

0

Nie twierdze ze to parodia pilkarza, mowie tylko ze wedlug mnie nie jest pilkarzem na miare barcy, w tiki take z nim nie pograsz

5

Dembele wczoraj pokazal wiecej przez 30minut niz Gomes od poczatku sezonu, nie moge patrzec jaki ten Andre jest powolny...

0

Bez przesady...

0

Jaki sklad na dzis ?

0

Mi tez by tak pasowalo tylko ile ludzi juz ma koszulke Dembele z 11 :D smuteczek ze juz nie bedzie aktualna :d

0

No ale nie wiem czego oczekujesz, pare strat bylo i troche za duzo nie udanych dryblingow zgadzam sie, ale celne podania sa(jedno bylo kluczowe), szuka pilki, przyjecia pilki lepsze niz Suare, nie boi sie chlopak uderzyc z dystansu; bedzie dobrze :)

0

To chyba inny mecz ogladamy, najslabsza na placu to jest nasza obrona, z calym szacunkiem do levante ale to nawet nie jest sredniak a ile wytworzyli okazji 1 na 1, i to nie przez ich dyspozycje a luki i zle ustawianie naszej defensywy, a wracajac do Dembele to np Messi i Suarez nie zaliczaja strat nie ? :)

5

Wydaje mi sie czy dla Messiego Dembele jest niewidoczny ?

0

Chyba bzdury, z jednej strony Zizu otwarcie twierdzi nie chce zmieniac kadry i blokuje Kepe a tu chec kupna brazylijczyka :D

1

Skoro sie zgadzaja na takie pensje to pewnie ich stac :)

1

Mozna tak poprostu zabrac numer zawodnikowi i przekazac go komus innemu ? Mowie oczywiscie o przypadku numeru 7 w naszej druzynie :d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zadnego

0

Robi nam sie drugi Alba, tylko po prawej stronie :D

1

No uwazam ze nie bedziesz zalowal :D fajnie zrobiony, fabula fajna, emocje tez sa :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?