ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem ile kosztuje moj ale mam samsunga galaxy a5 (2017) i jest swietny, nie tnie sie, zdj super i mi sie podoba estetycznie :d szczerze polecam :d
8
Chcac niechcac niektore numery maja wieksze znaczenie niz inne
1
To pewnie podobny poziom trudnosci, gratulacje :D
0
Widze ze kolega z krakowa, czyzby AGH i dr. Wojciechowski ? :D
0
No dlatego chce sie pokazac zeby udowodnic ze wylozona na niego kasa nie byla bledem
0
Do graczy, jest sens rzucic dyszke na remis realu ?
0
Moj login wlasnie od niego pochodzi :)
0
Semedo nie pojechal na mecz jak cos
0
W kazdym klubie znajdzie sie taka banda debili, podobne komentarze byly na lfc podczas sagi z Cou
0
Panie, ale Zidane to Ty szanuj, chociazby za to jakim byl pilkarzem
7
To byl sarkazm..
0
Moze i tak ale jako pilkarz wolalbym isc do Guardioli niz Mourinho :D na rotacji zawsze by sie miejsce znalazlo :d
0
City chyba bardziej kusi tytulami i pensja pewnie :D
0
Mysle ze poczeka pol roku na city, lepiej dla niego i dla nich bo za darmo :d
0
Nie twierdze ze to parodia pilkarza, mowie tylko ze wedlug mnie nie jest pilkarzem na miare barcy, w tiki take z nim nie pograsz
5
Dembele wczoraj pokazal wiecej przez 30minut niz Gomes od poczatku sezonu, nie moge patrzec jaki ten Andre jest powolny...
0
Bez przesady...
0
Jaki sklad na dzis ?
0
Mi tez by tak pasowalo tylko ile ludzi juz ma koszulke Dembele z 11 :D smuteczek ze juz nie bedzie aktualna :d
0
No ale nie wiem czego oczekujesz, pare strat bylo i troche za duzo nie udanych dryblingow zgadzam sie, ale celne podania sa(jedno bylo kluczowe), szuka pilki, przyjecia pilki lepsze niz Suare, nie boi sie chlopak uderzyc z dystansu; bedzie dobrze :)
0
To chyba inny mecz ogladamy, najslabsza na placu to jest nasza obrona, z calym szacunkiem do levante ale to nawet nie jest sredniak a ile wytworzyli okazji 1 na 1, i to nie przez ich dyspozycje a luki i zle ustawianie naszej defensywy, a wracajac do Dembele to np Messi i Suarez nie zaliczaja strat nie ? :)
5
Wydaje mi sie czy dla Messiego Dembele jest niewidoczny ?
0
Chyba bzdury, z jednej strony Zizu otwarcie twierdzi nie chce zmieniac kadry i blokuje Kepe a tu chec kupna brazylijczyka :D
1
Skoro sie zgadzaja na takie pensje to pewnie ich stac :)
1
Mozna tak poprostu zabrac numer zawodnikowi i przekazac go komus innemu ? Mowie oczywiscie o przypadku numeru 7 w naszej druzynie :d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zadnego
0
Robi nam sie drugi Alba, tylko po prawej stronie :D
1
No uwazam ze nie bedziesz zalowal :D fajnie zrobiony, fabula fajna, emocje tez sa :d