4 marca 2009, 23:22
0
BAN! mod
1 marca 2009, 20:18
żal 2-2 znowu błąd valdesa kurde trzeba lepszego bramkarza:/
1 marca 2009, 19:47
dajcie jakiś link działający pliz!!
8 listopada 2008, 23:49
wygrają do zera i będzie spoko ;)
8 listopada 2008, 23:41
ej powiedzcie mi dlaczego jest 5 - 0 skoro eto'o strzelił 4 bramki guddy 1 i alves jedną z wolnego??? VeB
28 sierpnia 2008, 18:04
dajcie stronke na której leci transmisja z losowania!!
27 sierpnia 2008, 23:29
o 18 lub 17 chyba!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
mod
0
żal 2-2 znowu błąd valdesa kurde trzeba lepszego bramkarza:/
0
dajcie jakiś link działający pliz!!
0
wygrają do zera i będzie spoko ;)
0
ej powiedzcie mi dlaczego jest 5 - 0 skoro eto'o strzelił 4 bramki guddy 1 i alves jedną z wolnego???
VeB
0
BAN!
mod
0
żal 2-2 znowu błąd valdesa kurde trzeba lepszego bramkarza:/
0
ej powiedzcie mi dlaczego jest 5 - 0 skoro eto'o strzelił 4 bramki guddy 1 i alves jedną z wolnego???
VeB
0
dajcie stronke na której leci transmisja z losowania!!
0
o 18 lub 17 chyba!!